Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте! Искам да попитам който е на N3(20 лева) тарифата на интернет колко му е даунлоуда? Защото съм на булсатком и искам да се махам поради трагични прекъсвания на интернета по 5 дни в седмицата. Но ако свалям с 2600кб/с ще е доста зле. Сега съм свикнал на 5200(когато го има).

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Искам да попитам който е на N3(20 лева) тарифата на интернет колко му е даунлоуда? Защото съм на булсатком и искам да се махам поради трагични прекъсвания на интернета по 5 дни в седмицата. Но ако свалям с 2600кб/с ще е доста зле. Сега съм свикнал на 5200(когато го има).

 

Download-а е 4.7мб от бг тракерите ;)

Link to comment
Share on other sites

btv lady , временно, до понеделник, е на мястото на "Тянков мюсик", след това ще си е на собствено място

 

Нещо не я намирам на мястото на Tiankov HD - 52 канал?

 

P.S. Не е на мястото на Tiankov, а има отделен канал - 47.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Тоя Btv lady е пълна боза, трудно ми е да погледам повече от 3 мин, а и разбира се пуснаха едно-две турски сериалчета. Какво ли да очаквам от боклук корпорейшън!

Link to comment
Share on other sites

Тоя Btv lady е пълна боза, трудно ми е да погледам повече от 3 мин, а и разбира се пуснаха едно-две турски сериалчета. Какво ли да очаквам от боклук корпорейшън!

 

Когато на Запад едно предаване се сваля от ефир, при нас същото тепърва започва...

 

P.S. Furiozo, промоция на свободни канали ли е имало до 22-ри Януари?

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Може ли да дадете малко информация какво се случва с каналите? Сутринта освен нормалното Discovery всички други липсваха. Fox-те също. На мястото на дискавъритата преместени разните музикални. На тяхно място са се появили някакви кодирани канали SCT- 4-5-6 канала са май и JSC Sport към 8 такива. Това е с директно включен кабел и CI модул в телевизора. Ще има ли ново пренареждане на каналите, да знам какво да правя? Да изчакам пак да се пренаредят или да си правя ръчното сканиране и да пренаредя всичко отново. Ако ще има нови размествания, ще изчакам, че да не го правя 2-3 пъти.

Link to comment
Share on other sites

От вчера вечерта започна някаква досадна загуба на пакети, може ли да тествам по някакъв начин дали проблемът не е в моя телевизор, понеже ползвам рутер? Иначе ето какво се получава:

 

google.bg

 


Ping statistics for 74.125.232.248:
   Packets: Sent = 738, Received = 686, Lost = 52 (7% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
   Minimum = 16ms, Maximum = 29ms, Average = 16ms

 

dir.bg


Ping statistics for 194.145.63.12:
   Packets: Sent = 500, Received = 461, Lost = 39 (7% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
   Minimum = 3ms, Maximum = 10ms, Average = 4ms

 

 

edit: furiozo, благодаря за новия спортен пакетbeer.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Препоръчителните параметри за сканиране предпочитам да ги припомня когато дойде време за сканирането.

Дойде ли времето за сканиране, че доста от каналите не работят. :)

 

И при мен нета е малко лагав, по-бавно отваря страниците.

Много е студено и нета замръзва. :laughing:

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

 

И при мен нета е малко лагав, по-бавно отваря страниците.

При мен вече е ок, следобед спря за около 30мин и след това всичко е наред... явно са отстранили проблема ;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Доста нови канали и то от документалните и научните-браво!

?? Я дай малко повече инфо, че на мен в момента ми изчезнаха диаквъритата, NG.

Тези, които не ползваме приемник трябва ли да пресканираме? Очакват ли се още промени по каналите или се приключи с реорганизирането?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

?? Я дай малко повече инфо, че на мен в момента ми изчезнаха диаквъритата, NG.

Тези, които не ползваме приемник трябва ли да пресканираме? Очакват ли се още промени по каналите или се приключи с реорганизирането?

 

Аз също не ползвам приемник на N3-снощи пресканирах и освен новите канали, някои съществуващи, които не работеха се появиха наново, вече работещи. Нови по спомен, че не обърнах много внимание - FHN, Травъл България(бивия T.TV.I.), Crime and Investigation, Zone reality, някаква българска Лов-риболов, bloomberg...май имаше още, но наистина не помня. Аз доста си поиграх да си ги наредя, при мен като сканирам, новите ми се нареждат най-отазд.

Link to comment
Share on other sites

А дискавърита и NG имаш ли?

Да, всичко си имам-само някои от немските ми липсват(не че съм се съсипал да ги гледам), но проблема е централен и ще го отстранят.

Link to comment
Share on other sites

Пуснах модула на автоматично сканиране и Nat Geo Wild, всички немски и всички италиански не работят, Planeta sport забива. С приемника положението е същото.

Тези многото SCТ и JSC, които искат абонамент, какво трябва да представляват?

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...