Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

виж че следващи хопове, като 4.69.154.136, отговарят без загуби.

 

за пореден път : много рутъри не отговарят на пинг и трейс надеждно, тяхната работа е да прехвърлят трафик и отговарянето на пинг не им е приоритет. Много рутъри не отговарят добре на пинг като това не означава че има проблем със същинската им функция.

 

принципно е добре да се опита човек да диагностицира проблем който има, но в конкретния случай всъщност ме затрудняваш да преценя в какво се състои проблема ти като ми даваш информации които нямат съществено отношение.

По-добре ми казвай проблема в суров вид. Най-вече искам да преценя дали оплакванията ти са заради вече известния проблем за който споменах.

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко надеждно отговарят рутерите, но е факт, че когато имам загуби и браузването ми е затруднено. Затова си и правя пинговете - да определя наред ли е нета или не. В случая по трасето до last.fm има често загубени пакети през нетера и трицифрени пингове, от което е и резултата - сайта се браузва доста мудно.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да погледнете HD-тата на national geographic? И двете. От около две седмици са без звук, днес едното даже е без картина.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

При всички оператори ли, канала Discovery Chanel е с дублаж?

 

Вярно е, че някои хора не разбират Английски, но поне да имаше опция да си е без дублаж?

Link to comment
Share on other sites

Не се ли сменя през опцията за това кой език за звук да се ползва? Обикновено има по 2-3 езика за избор.

Link to comment
Share on other sites

Не се ли сменя през опцията за това кой език за звук да се ползва? Обикновено има по 2-3 езика за избор.

 

За съжаление не, стои само опция 1 - Български.

Link to comment
Share on other sites

При мен на применика има опции български и английски за Discovery Channel, обаче като превключа на английски звук няма.

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, не се ли обмисля вариант да въведете повече Руски канали в списъка с програми?

 

Гледам M-network, имат към 8 руски такива...

 

Интересувам се главно за каналите, които ги нямате в списъка с канали

 

RT Today

РТР-Планета

НТВ-Мир

Россия 24

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Аз като не съм фен на Руските програми тогава да си кажа моята болка, не че не съм я писал по-напред в темата.

 

За да има мир в моята малка къщурка не може ли да се пуснат повече гръцки програми? Интересувам се и за Travel & Living, канала който изчезна, а иначе на сайта си го има в списъка на програмите.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам повече Таджикистански програми. Например: Jahonnamo, TV Bakhoristan, TV Safina, TVT 1 ...

 

 

Слушай какво, не се бъзикай, аз изказвам предложение на базата на това, какво се предлага при конкурентните оператори...

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Слушай какво, не се бъзикай, аз изказвам предложение на базата на това, какво се предлага при конкурентните оператори...

Ееее, що бе??? Човека гледа да се направи на оригинален, да блесне с "мисъл", да изпъкне. Не му разваляй е-самочуствието колко е умен.

Link to comment
Share on other sites

Според мен сарказмът на колегата е напълно на място, има доста по-важни телевизии от някакви бълвочи, дето ще ги гледат 5 човекаmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Според мен сарказмът на колегата е напълно на място, има доста по-важни телевизии от някакви бълвочи, дето ще ги гледат 5 човекаmad.gif

Всичко е много условно. За теб тези програми са бълвочи, но може за човека тези, които ти искаш да са бълвочи. МОже да е руснак и да иска да си гледа телевизия на родния език - тов ае в реда на нещата. Всеки си има предпочитания и за него са си важни тези, които иска. Представи си, че още 1000 човека ги искат, ама не пишат. Всеки е свободен да си казва предпочитанията - пък оператора ще си реши кои може и кои не да сложи.

Особено пък тук N3 както работят с пакети е доста по-гъвкаво да се добавят на пакет и който иска плаща и гледа.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Всичко е много условно. За теб тези програми са бълвочи, но може за човека тези, които ти искаш да са бълвочи. МОже да е руснак и да иска да си гледа телевизия на родния език - тов ае в реда на нещата. Всеки си има предпочитания и за него са си важни тези, които иска. Представи си, че още 1000 човека ги искат, ама не пишат. Всеки е свободен да си казва предпочитанията - пък оператора ще си реши кои може и кои не да сложи.

Особено пък тук N3 както работят с пакети е доста по-гъвкаво да се добавят на пакет и който иска плаща и гледа.

 

Много точно казано, благодаря! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

няма го отместен, само в реално време, в допълнителен пакет спорт и на английски.

 

относно добавяне на нови канали - ще има, срокове и имена за сега по-добре да не давам.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се и за Travel & Living, канала който изчезна, а иначе на сайта си го има в списъка на програмите.

Аз да се самоцитирам, че май не ми се виждаше втория въпрос.

 

А колкото до т.нар. "бълвочи" - Миро точно и ясно ти отговори. Ти явно не се сблъскваш с такъв проблем в твоята къща, но при мен нещата са доста различни. Монетата винаги има 2 страни, недей да ни хвърляш на кладата толкова бързо и да драскаш кибрита. Колкото и да ти е странно в България живеят чужденци, които поне 1 час на ден искат да чуят нещо на майчиния си език и които все още не разбират толкова добре или изобщо - българския.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам съществуват ли още звеното от търговски агенти на N3 които обикалят от врата на врата и Радо и Сузана още ли ги ръководят?

 

Много интересен въпрос за човек с аватар на Blizoo...

Link to comment
Share on other sites

Много интересен въпрос за човек с аватар на Blizoo...

Еми Радо е бивш служител на Blizoo, когато се махна отиде в N3 на по-висока длъжност. Говори се , че и от там си тръгнал и ми стана любопитно дали е истина? И защо ако наистина е бил на ръководна длъжност с по-добро заплащане да напуска?! И тъй като няма кой друг да питам , предположих че във форума ще има поне един запознат , който да потвърди или отрече слуха :)

 

Може да иска да смени работата човека и да иде в нормална фирма :)

 

Зависи от гледната точка ;)

Имам познат който работеше известно време като търговски агент в N3 и никак не беше доволен.... На граждански договор без гарантирано твърдо възнаграждение , ако си хванеше 100% таргета вадеше към 400-450лв , ама ако не успееше не взимаше нищо..... Аз в Blizoo първо съм си на трудов договор с осигуровките му с всичкото , и второ ако се разболея или поради някаква причина не успея да си покрия таргета знам , че на края на месеца пак ще си прибера някакви пари.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...