Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

http://www.last.fm/download

прайш акаунт, после в полето на плейъра пишеш името на някой певец и почват да вървят подобни

отскоро има лимит от 30 или 50 песни, след което (за да не плащаш) се конектваш с us,uk или немско прокси (в us, uk и ger е безплатно затова така)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ахм, стана сложно, допускам че няма да мога да възпроизведа проблема.

във всеки случай ... ако слушаш през прокси, директната ти връзка до сървъра е без значение, в този случай от значение са връзките между теб и проксито и между проксито и сървъра ...

така че пинговете до сайта стават съвсем безпредметни ...

Link to comment
Share on other sites

Малко се намесвам в темата, но може да помогна.

Ако помниш моя случай в Тракия преди години беше подобен, да не кажа същия. При опит да ъплоудна нещо, където и да било ъплоуда започваше и на 2-3% заспиваше. Всичко друго беше наред, освен ъплоуда. Доколкото помня се оказа дефектен медиа конвертор. След като го смени, всичко заспа.

Не знам какво е, обаче оная вечер furiozo обеща и резултата на другия ден е налице - дебна като хищна хиена проблема да се появи, ама засега го няма :beer: Ако стане - ще ревем и ще пискаме :music

Link to comment
Share on other sites

mIRCata, при мен не се проявява такъв проблем, нито има обаждания с такива симптоми. А и не мисля че съм се сблъсквал с такъв проблем преди. По съдържателен съвет от да провериш кабелите и да рестартираш не мога да ти дам. Ако не се оправя ми пиши с повече информация.

Ами в момента го прави този ефект. Изключих тв-то, махнах модула с картата, поръчках малко кабелите, но те са си хванати с изолирбанд, отново сложих карта и пуснах тв. На History Channel пак прекъсва звука с леко размазване на части от картината от време на време. Но сега вместо на анимал планет, се замазва на Discovery World. На други канали не - пробвах 30. Веднъж леко примигна на Анимал Планет и толкова. Основно сега е на History channel(както беше и преди) и на Discovery World. Те не са ли на един и същи собственик? В смисъл, че гледам по хисторито рекламират Discovery C&I

Link to comment
Share on other sites

Основно сега е на History channel(както беше и преди) и на Discovery World. Те не са ли на един и същи собственик? В смисъл, че гледам по хисторито рекламират Discovery C&I

На един собственик са History Channel и Crime& Investigation Network, с последната която се бъркат много хора че е Discovery C&I,но не е!

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Само информативно искам да попитам дали се очаква някакво увеличение на скоростите в близките 6-12 месеца :)?

да.

какви са ти надеждите.

Бъркам ли се или дауна е увеличен? На теста до сега изкарваше 40, а сега ми изкарва 60. (на високата тарифа) :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча читав и евтин рутер, както и магазин, от който да си го купя. Само през една стена има да минава сигнала.

Искам да го ползвам на най-ниската тарифа на N3 за настолен компютър и лаптоп.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча читав и евтин рутер, както и магазин, от който да си го купя. Само през една стена има да минава сигнала.

Искам да го ползвам на най-ниската тарифа на N3 за настолен компютър и лаптоп.

 

 

WIFITPLINKTLWR740N_680x680.jpg

От тук и се намират тук

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с такъв рутер (TL-WR740N) и съм доволен. Не е направил нито една мизерия за 2 години. Между другото картинката явно е сбъркана (от сайта на JAR). Ето така изглежда тоя модел:

 

43845568.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не е колега, просто този който имаш ти е v1 или v2, а този от линк-а ми ( аз взех такъв ) е v3.Скоро излезе dd-wrt и за него и към момента ( 5 дена ъптайм ) се държи много добре.

 

Router Model - TP-Link TL-WR740N

Firmware Version - DD-WRT v24-sp2 (04/09/11) std - build 16754

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Не е колега, просто този който имаш ти е v1 или v2, а този от линк-а ми ( и аз взех такъв ) е v3.Скоро излезе dd-wrt и за него и към момента ( 5 дена ъптайм ) се държи много добре.

 

Router Model - TP-Link TL-WR740N

Firmware Version - DD-WRT v24-sp2 (04/09/11) std - build 16754

Потвърждавам... на мен ми "нахендриха" служебно точно такъв "тъплинк", много говорих за майка му ;) обаче доста време кара в една обособена мрежа в офиса и о чудо - наистина не прави мизерии...с връзката по "жица" обаче много ме дразни номера с 2 виндолса ХП sp2 не ще да се върже с wpa2 psk и това е .. :angry1 ... това е с оригиналния фърмуер де...

опааа това е в N3 раздела... сори за якия оффтопик...

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

1464686974.png

Имаааа, имааааа.... :beer:

Гледам, че на сайта няма обявено нищо по цените и скоростите - дано да не се окаже само някакви тестове на това какво може трасето ... :rolleyes:

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Discovery World от 1-3 дена е на руски по подразбиране и трябва всеки път да се сменя аудиото на английски. Но и в двата случая все изписва, че е ренразпознат/непознат езика като информация.

Link to comment
Share on other sites

1464686974.png

Имаааа, имааааа.... :beer:

Гледам, че на сайта няма обявено нищо по цените и скоростите - дано да не се окаже само някакви тестове на това какво може трасето ... :rolleyes:

Някак си немога да си го обясня някой хора имат други нямат ?!

Link to comment
Share on other sites

Discovery World от 1-3 дена е на руски по подразбиране и трябва всеки път да се сменя аудиото на английски. Но и в двата случая все изписва, че е ренразпознат/непознат езика като информация.

Еми... по рано аз бях в твоето положение, че ми даваше някаква грешка, когато сменям езика на руски, обаче .... живота е гаден - време е да не е гаден само за някои... Сега сериозно - ти предполагам си с модул, а не с приемник - при мен въпреки грешките по рано от няколко опита все пак тръгваше на руски...може и при теб да стане обратното... :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...