Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

По-скоро има някакъв проблем в информацията за аудио-то. Защото при смяна не показва езика, а Неразпознат. На други канали при смяна си показва коректно езика. А тия дни всеки път като избера канала и трябва да превъртам през озвучаванията да стигна до английския, защото явно не се разпознават и тв не избира правилния. Не съм с приемник, с CI+ модул съм.

Да, и аз го забелязах това на Discovery Science, че английскто аудио е чак на третия поток. Може ли да им смените реда или да излизат правилно според това на какъв език са? В такъв случай тв-тата автоматично ще си ги избират на английски.

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Заваля и ТВ-то умря. :(

Дъждът намаля и се съживиха. :)

 

Stenli, и при мен е така.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Имам роднини във Варна и доста често посещавам града. Прави ми впечатление, че кабелна телевизия МСат излъчва (без кодировка) доста голям брой HD канали - Delux TV, Travel Channel HD, LuxeTv, MyZen TV и още 5-6, чийто имена ми убягват в момента. Особено ме интересува iConcerts, който за известно време се излъчваше и от N3. Нямам представа дали излъчването по МСат е законно, но,не това е темата. Въпроса ми е, има ли планове N3 да увеличи излъчваните HD канали в скоро време, било то като част от стандардтния пакет или срещу допълнителен абонамент?

Link to comment
Share on other sites

Относна EPG - при мен още като махнах приемника и минах на CAM вече чета само текущо и следващо предаване и то не на всяка програма. В 3:00 се появяват пълни програми дори за няколко дни напред... после си изчезват.(Toshiba lv733)

Радиа - от месец проблеми с Тангра и радио 1

Заваля - ни цифрова ни друга ... вече има :punk

Интернет-а, обаче като, че ли се "отпуши"

Мараша

Но това е нищо :) спирката пред II-ра поликлиника е станала плувен басейн ... добре, че не валя още, иначе щеше да има и лодки :)

Edited by c4821
Link to comment
Share on other sites

От два три дена при нас EPG -то на някои програми няма нищо общо с действителността. На бтв със сигурност ми дава различни неща. Те ли са променили програмата или е друг проблема?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Имам следният проблем. Преди да се преместя на Н3, 1-2 седмици г/д имах проблеми със скайп (прекъсване на връзка при разговор, не изпраща съобщенията веднага, съответно и не ги получавам веднага от абонатите ми), и интересното е, че проблемът продължава да се наблюдава и при Н3. Незнам проблемът от скайп ли е или от интернета, но пък като браузвам нямам никакви проблеми.

Edited by Blade Master
Link to comment
Share on other sites

От 2-3 дена рутера ми нещо почна да прави парчета - пускам го вечер да сийдва - сутринта гледам няма връзка с него. Рестартирам рутера - появява се. Вечер докато гледам тв и тръгна да видя нещо по-късно на компа - пак няма и пак рестарт на рутера. Връзката между рутера и компа е wi-fi. И тръгва само след рестарт. Обаче не съм пипал нищо по рутера сума време. Нито съм ъпдейтвал firmware - нищо. Преди със стария рутер, а и с новия се е случвало да "забие" така, но веднъж на 2-3 седмици. Досега никога по 2 пъти на ден. Някой с подобни ефекти? В мен ли е проблема или е нещо централно - т.е възможно ли е от някаква настройка на мрежата да се шашка? Идеи как да го търся. Рутера е TP-Link WR1043N.

Link to comment
Share on other sites

Малко неясно си се изразил, умира ти безжичната връзка между компютъра и рутъра и повече не можеш да се свържеш ?

Или си се връзваш с рутъра но интернета не върви ?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с рутер от почти година и никога не ми се е налагало да го рестартирам :) Моя също е TP-link, ама точно кой модел не мога да кажа в момента. Настройките, които съм правил са... да клонирам MAC адреса и там настройките за сигурност на wi-fi мрежата, които обаче не мисля че имат някакво значение.

Link to comment
Share on other sites

Малко неясно си се изразил, умира ти безжичната връзка между компютъра и рутъра и повече не можеш да се свържеш ?

Или си се връзваш с рутъра но интернета не върви ?

Ами не съм проверялва дали имам връзка между двете, ще го изчакам да забие пак да кажа, кое точно изчезва. Но пък сега не го прави - бях го оставил през деня да работи да видя като се прибера, дали ще е забил, но тока беше спирал и компа не работеше.

 

Аз съм с рутер от почти година и никога не ми се е налагало да го рестартирам :) Моя също е TP-link, ама точно кой модел не мога да кажа в момента. Настройките, които съм правил са... да клонирам MAC адреса и там настройките за сигурност на wi-fi мрежата, които обаче не мисля че имат някакво значение.

С всичките ми рутери и без значение на доставчика, винаги е имало моменти, когато се шашка и се налага рестарт. Просто сега с този стана много често последните дни. Ще го наблюдавам да кажа кое точно се губи.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

може би имаш предвид през Спектър ?

не, имам предвид точно нетерра

 

2mgkzh4.jpg

 

Тия 4 пика на пинга се проявяват кажи-речи през 15-30 секунди и така постоянно.

 

Отделно от това загубите ми към ласт.фм се увеличиха на около 50% (т.е. през около 1 мин има request timed out), до преди 3 седмици бяха 0%.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...