Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте извинявам се за глупавия въпрос,имам ТВ Crown 40781 full HD ,но немога да разбера имам ли цифров тунер, на дистанционното пише само DTV,и ако имам цифров, какво ми носи това ? Мога да гледам цифровата кабелна без приемник ли ?

Link to comment
Share on other sites

Да след като закупиш Conax модул мисля беше може да гледаш кабелната без приемник и с едно дистанционно, а и мисля и HD каналите ще може да гледаш.

Link to comment
Share on other sites

1352075381.png

 

засега съм доволен от нета :)

на 30лв ли си?

 

 

 

 

furiozo, в момента плащам 34лв за 2 телевизора + стандартен интернет + 2 пакете по 1лв. Интересува ме ако мина на най-високата тарифа интернет колко ще стане таксата?

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Нещо на Сакъзов 13 нета ми се вижда бавничък, аз ли се заблуждавам или? Радиата (оналайн) постоянно дропват, сайтовете малко бавно реагират, по торенти ....

(щях да постна и спийд тест ама не ме отразява да зареди?!)

 

_______________

 

Нз, май се оправи >

1358965919.png

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Някой да има някакви проблеми с цифроват телевизия в Каршиака ? Баща ми се оплаква , че Discovery било кодирано и някакви други ...

 

едит : Благодаря :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Тъй, вързвам аз тук някакъв рутер... и виждам >

 

Проблем - Непознато мрежово устройство

 

 

(win7)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Огромно благодаря на екипа, няма такава бърза и своевременна реакция. И ми се обадиха да обяснят какво да направя.

 

НОМЕР 1 сте момчета и момичета. Поздрави на целия екип.

Link to comment
Share on other sites

Проблем с EPG-то ли има? Или просто не е въведено новото? Че от 2-3 дена на доста програми нещо липсва, и не се появява дори като местя каналите и програмата ден напред/назад. Вчера вечерта поне като гледах History и другите от този пакет имаше, но сутринта за разните Диеми, бтв-та и т.н си липсваше. Вчера също ги нямаше.

Обаче не съм с приемник а с CONAX шибнат в ТВ-то.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

ЕPG-то като текст не се въвежда от кабелния ти оператор. Идва си от самата телевизия или нейния дистрибутор. Друг е въпросът, че понякога се губи по трасето :).

Link to comment
Share on other sites

ЕPG-то като текст не се въвежда от кабелния ти оператор. Идва си от самата телевизия или нейния дистрибутор. Друг е въпросът, че понякога се губи по трасето :).

 

Малко не съм съгласен, всеки оператор си го пише сам.Сравни EPG то на каналите , които N3 взема от официалния ъплинк ,примерно ако е на Булсат,СателайтБГ и ще си говориме.Мога да ти кажа че е съсвсем различно.Имам възможност да ги гледам едновременно всичките.А пък и при N3 името на предаването им е еднакво със самото описание на предаването, което го няма нито при Булсат нито при СателайтБг,нито пък при официалните ъплинкове от 15W,4.8Е,9Е,13Е,23.5Е,39Е,45Е(това са спътниците от които вземат btv,nova,discovery ,viasat, fox oвете,nat geo, romanica и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

Само информативно - назад в темата, като питах за ЕПГ на дадени програми, Фуриозо, каза, че го въвеждат те. И ще сложат на въпросната програма. Но в момента може да има проблем с излъчването на тази информация. Има вариант да не е въведена новата, или пък просто не се подава информацията. N3 си знаят какво е в момента. Може пък моя ТВ да си е ъпдейтнал софтуера и там да има проблем. Затова писах, че не ползвам приемник. Защото ако те я излъчват и е има, проблема е в мен, ако и други е нямат - значи проблема е друг.

Link to comment
Share on other sites

Проблем с EPG-то ли има? Или просто не е въведено новото? Че от 2-3 дена на доста програми нещо липсва, и не се появява дори като местя каналите и програмата ден напред/назад. Вчера вечерта поне като гледах History и другите от този пакет имаше, но сутринта за разните Диеми, бтв-та и т.н си липсваше. Вчера също ги нямаше.

Обаче не съм с приемник а с CONAX шибнат в ТВ-то.

 

В момента EPGто работи , провери пак при теб моля!

И пиши за резултата.

Edited by Rat Man
Link to comment
Share on other sites

Малко не съм съгласен, всеки оператор си го пише сам.Сравни EPG то на каналите , които N3 взема от официалния ъплинк ,примерно ако е на Булсат,СателайтБГ и ще си говориме.Мога да ти кажа че е съсвсем различно.Имам възможност да ги гледам едновременно всичките.А пък и при N3 името на предаването им е еднакво със самото описание на предаването, което го няма нито при Булсат нито при СателайтБг,нито пък при официалните ъплинкове от 15W,4.8Е,9Е,13Е,23.5Е,39Е,45Е(това са спътниците от които вземат btv,nova,discovery ,viasat, fox oвете,nat geo, romanica и т.н.)

Ахам сори, явно съм се изказал неподготвен :). Иначе няма лошо да си говориме.

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

Нещо да е променяно по звука на Discovery Science? От няколко дни като го пусна и ми говори на румънски или унгарски. Настройките сами за първи език Бг, втори Англ. Но канала тръгва на нещо си. И като сменям езика, за разлика от други канали където показва Български, Английски, Руски и т.н тук на този канал показва Неразпознат/ Не известен или от сорта.

Link to comment
Share on other sites

Нещо да е променяно по звука на Discovery Science? От няколко дни като го пусна и ми говори на румънски или унгарски. Настройките сами за първи език Бг, втори Англ. Но канала тръгва на нещо си. И като сменям езика, за разлика от други канали където показва Български, Английски, Руски и т.н тук на този канал показва Неразпознат/ Не известен или от сорта.

Избери Track3, това е английския.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Избери Track3, това е английския.

По-скоро има някакъв проблем в информацията за аудио-то. Защото при смяна не показва езика, а Неразпознат. На други канали при смяна си показва коректно езика. А тия дни всеки път като избера канала и трябва да превъртам през озвучаванията да стигна до английския, защото явно не се разпознават и тв не избира правилния. Не съм с приемник, с CI+ модул съм.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...