Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Нмам абсолютно никакви проблеми. Ъпдейтвам си я когато се сетя (и между другото винаги откривам нова версия :) ). Говорил съм с 3-ма човека без ама НИКАКВИ проблеми. На достъпна + съм, ма да не ви пука, щото програмката дърпа съвсем малко от връзката. Виж си уиндоуса, че той много често е бунтарят. Другото е ако ти е слаб процесора, щото програмката бая компресира и и трябват мегахерци, макара че едва ли вече има ПС-та с процесори под 300 МХ. Инсталирайте си винаги последна версия от сайта (ако някой не е забелязал програмката е FREE :) рядко правим нещо законно, та вече някои и параноя са развили :) ). Тва е от мен (а да, и никога от 1-2 години насам не ме е десконектало, говорил съм с часове)

Link to comment
Share on other sites

На Достъпна съм и говоря без проблем, ама много дрънка CPU-то в idle като е. Това не мога ди си го обясня :blink: . На Linux съм, под Win не знам как е.

Link to comment
Share on other sites

Ползвам Skype много от отдавна. До сега съм нямал почти никакви проблеми с него. Аз съм на Д+. Говорил съм с хора на всякакви тарифи и няма почти никакъв лаг или поне много рядко. Е естествено при по-бавни връзки сигнала е по-лош. :)

Link to comment
Share on other sites

При мен Skype 0.98 работи перфектно но не ми засича микрофона :confused

Какво трябва да направя?

Чувам човека отсреща но той не ме чува.....

С win98SE съм

Link to comment
Share on other sites

При мен Skype 0.98 работи перфектно но не ми засича микрофона :confused

Какво трябва да направя?

Чувам човека отсреща но той не ме чува.....

С win98SE съм

Control Panel ---> Multimedia ---> Recording Properties и отбрани mic capture или к'вото е там.

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах Skype 1.0, но имам проблеми с връзката - накъсва и говора е неразбираем. В момента съм на тарифа И+ и според инфото на сайта на Skype би трябвало да има безпроблемна връзка при такава скорост.

Ако някой ползва тази програма, нека сподели своето мнение за нейната функционалност.

 

Links:

тук

и тук

Страхотна програмка,ползвам я от няколко месеца и съм много доволен,перфектно качество на разговорите.... Като се има в предвид че съм на Икономичната тарифа,работи идеално без да насича :D сметката ми за домашния телефон спадна с 10-12 лева от междуградски разговори :woot

Link to comment
Share on other sites

Страхотна програмка,ползвам я от няколко месеца и съм много доволен,перфектно качество на разговорите.... Като се има в предвид че съм на Икономичната тарифа,работи идеално без да насича :D  сметката ми за домашния телефон спадна с 10-12 лева от междуградски разговори :woot

mi az q polzvam ot dosta vreme i nqma nikakvi problemi. Razgovorite koito provejdam prez Skype sa s idealno ka4estvo vapreki 4e sam na Dostapna tarifa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

тряя ли да имаш микрофон за да говориш с тая програма щот 1 приятел гоори без а аз не моа?

Link to comment
Share on other sites

тряя ли да имаш микрофон за да говориш с тая програма щот 1 приятел гоори без а аз не моа?

 

Ave az pitam za fajlove. ina4e si razgovarqm. No iskam da sendna fajl4e i mi izliza message 4e trqbva otsreshniq chovek da me e upalnomo6til za da moga da mu pra6tam fajlove. Kajete kak se pravi tova!

10x

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Д+ и правя конферентна връзка със трима дето са с Достъпна и нямаме проблеми.

Някй знае ли как със web камера могат да ме гледат в реално време и дали въобще рограмата го мойе това.

Link to comment
Share on other sites

Мдам.Ползвам го.Мисля си,че е много добра идея,но напоследак почва да ми прави проблеми и смятам да си кача 3.0

Link to comment
Share on other sites

Ave az pitam za fajlove. ina4e si razgovarqm. No iskam da sendna fajl4e i mi izliza message 4e trqbva otsreshniq chovek da me e upalnomo6til za da moga da mu pra6tam fajlove. Kajete kak se pravi tova!

10x

 

Значи първо трябва ТИ да го имаш в конкакната мрежа и второ в неговата/нейната контактна мрежа да пресъства твоето име...И трябва да не си блокиран :)

Link to comment
Share on other sites

Имам няколко въпроса:

1.Откъде да взема версия 3.0

2.Възможно ли с web camera да ме виждат по скайп.

3.Как отсрещния да ме опълномощи да му пращам файлове.

10х предвърително!

Link to comment
Share on other sites

тряя ли да имаш микрофон за да говориш с тая програма щот 1 приятел гоори без а аз не моа?

 

 

toia pi4 e bati izroda 4e da govori bez mikrofon.

 

A setih sa be da ne bi da v gaza da mu e installnat

Link to comment
Share on other sites

Ave az pitam za fajlove. ina4e si razgovarqm. No iskam da sendna fajl4e i mi izliza message 4e trqbva otsreshniq chovek da me e upalnomo6til za da moga da mu pra6tam fajlove. Kajete kak se pravi tova!

10x

 

 

4estno ti kazvam polzvai si ICQ. Az i edin priatel sme na Gygabit NET i skorostta e okolo 2MB v sec.

Link to comment
Share on other sites

4estno ti kazvam polzvai si ICQ. Az i edin priatel sme na Gygabit NET i skorostta e okolo 2MB v sec.

 

Аве искю-то ми бъгна компа нещо и го изтрих. Моля някой да каже как става по скайп.

10х

 

@МаzataBG използвай p_edit.gif бутона, вместо на пишеш няколко поста един след друг. Това не е записано за правилно в правилата.

 

16. Избягвайте пускането на няколко последователни (непосредствено едно след друго) мнения в една и съща тема. Ако има нужда да допълните или редактирате мнението си, и все още никой не е писал след Вас, използвайте бутона p_edit.gif (редактиране). Намира се долу вдясно на всеки Ваш пост.

 

А някой ще ми помогне ли за тези неща:

Имам няколко въпроса:

1.Откъде да взема версия 3.0

2.Възможно ли с web camera да ме виждат по скайп.

3.Как отсрещния да ме опълномощи да му пращам файлове.

10х предвърително!

Link to comment
Share on other sites

при мен програмата бачка безотказно, ползвам я от бая време(3-4 месеца) и досега проблеми не съм имал...рядко ми е накъсвала по време на сваляне на някакъв файл от нета или ако говоря с някоя отдалечена страна(Германия)...но общо взето съм много доволен, програмката е супер! punk.gif :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...