Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Леле колко съм зле... виждам аз мейл "минете на новия скайп 5.0 с много нови функции" - пляс и ново 20, махната още функционалност, тотално неудобен и ресурсите на рс-то ги яде като слънчогледово семе... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

По email си получил подобно нещо? И откога има скайп 5.0? 4.2 e най-новия и според сайта им и според моя като натиснах да провери за ъпдейти... да не си барнал някой вирус?

 

 

aaa имало бета 5.0

Link to comment
Share on other sites

Учудващо, при мен качеството на звука с gmail е по-добро от това на скайп, пък и връзката не се точи толкова, а и ресурси не яде като скайпа, само като включа видеото с gmail, започва да се цака нещо.

 

Вече "офишъл" зарязвам скайп, че дори и да ми е портативна версия, дразни ме само като гледам иконката. А, на убунтуто (за линукс) е толкова готин скайпа, ама там пък камерата не ми работи. :angry: За това обвинявам убунту обаче.

Link to comment
Share on other sites

Ubuntu не са виновни, че никой не е написал драйвер за камерата ти за Linux. Пък кой знае, може и да има, ако се поразровиш... :)

 

Един съвет: Никога не инсталирайте beta версии на Skype. Всеки път когато съм го правел съм съжелявал. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тотална боза е новото 5.0 бета 2... досаден home screen, kойто дори не е ресайзнат както трябва. Отделно няма опция да махна гадните аватари от контакт листа или поне да станат по-малки (не са гадни ама не съм свикнал с тях и така да ми увеличават контакт листа като дължина-височина). Поне засега не ми се явява гадния банер да си ползвам скайп кредита... дори след като току-що съм говорил с платен телефон! И като затворя банера и ми се отвори нов... бррр. Skype sux както и преди, така и сега. За съжаление - и утре.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

някой знае ли как да спра поканите за фейсбук ?

 

 

Options > Notifications > Alerts & msgs > Facebook ? При мен е включено, ама никога не съм получвал такава...

Link to comment
Share on other sites

Options > Notifications > Alerts & msgs > Facebook ? При мен е включено, ама никога не съм получвал такава...

При мен е изключено и пак получавам скапани покани.

Link to comment
Share on other sites

И аз в скайп като че ли не съм виждал реклами на фацебоок?!

В тая връзка, като ви чета, не ви ли дразни неистово интеграцията на двете НАЙ–омразни (поне за мен) софтуери/услуги като скайп и фейцбук? Търкулнало се гърнето намерило си похлупака, двете неща, които ненавиждам от последните години, и двете интегрирани, а фейсбук се интегрира вече и в IPB и къде ли не. ужас!

Link to comment
Share on other sites

изключено ми е и сега тествах

това е проклетия файсбук, като някой си търси приятели през скайпа

майка му даеба и лаиното

направих акаунт и го пробвах как става

дава 'ПОКАНИ ВСИЧКИ' баси простотията

И като те поканят 10 човека става мазалото.

И за всеки рекуест ме пита сигурен ли си че искаш да го изтриеш .... ееееееее

 

screenshot1ju.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil

 

3.8.0.155 си върви като пушка под win7 x64 ... много съм щастлив :)

 

_______________

 

Да, ама 5чката ти не изглежда така

14554230.jpg

и е супер нефункционална

Link to comment
Share on other sites

:devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil :devil

 

3.8.0.155 си върви като пушка под win7 x64 ... много съм щастлив :)

на мен и 5-чката си ми върви добре под същия windows....

Link to comment
Share on other sites

Някой ще каже ли тоя шибан скайп защо на чисто инсталирана машина като се опитам да го свалям, НЯМА откъде в сайта им. При нормален опит през Гет Скъпе - Download Skype фор Виндовс и т.н., постоянно ме прехвърля на страница "Create an account or sign in" с форми. 20 поредни пъти пробвам. С IE8 (както казах, пресен топъл Windows). Никаква жълта лента не ми излиза отгоре.

По същия начин вчера на друга чиста инсталация по същия начин не щеше, и след много мъки и опити, накрая взе че след поредния опит се появи за Save на файла.

Бахти шибания им сайт! :angry1 Страшно ме изнервят, не стига че я мразя адски програмата ами правят точно обратното на нормалното да се хареса - да не може да се свали шибанящината проклета. Тия са олигофрени, честно! Както казах - чисто инсталирана система с всички СП и ъпдейти. Това не може да е истина!

Link to comment
Share on other sites

niakade s malki bukvi imashe da se skip-ne registraciata ako imash ama po dobre drapni tova

http://www.skype.com...iness/download/

napravo celia si teglish ne samo instalatora i posle prez mrejata da si svalia failovete xmas.gif i mai samo tova e razlikata mejdu toia "business" i obiknovenia

Мда, сега я пробвам, но то това наистина няма значение като гледам. Освен че няма в началото няколко опции и го няма тъпия гоогле тулбар фор IE. Ей не мога да ги понасям такива, аз слагам определена програма, те ще ми бутат и други покрай тях деее*а.

Иначе след търсене за линк за сваляне от google (докъде стигна работата, от гогала да търся линк за скайп в сайта им), се разбра, че проблемът е че като вляза в сайта първоначално, URL-то е /en-us/...., а като е само /en/... и номера става със свалянето.

Както се казва, Go figure!

Link to comment
Share on other sites

Къде в тая отвратителна програма, във версия 5 (последната), е опцията (ако има такава изобщо), с която се настройва автоматичната смяна на статуса при idle? Т.е. включване/изключване на автоматична смяна на статус при idle, статуса в който се преминава, както и времето, след което оставяйки компа в идле, да преминава?

НЕ намирам такава опция! :pirate

Link to comment
Share on other sites

general settings - 2ри ред

Уфф, баси :bgrin: , мерси. Само дето няма как да избере човек да не е в Авей, а да е в друг, примерно нощем да не звъни (ако случайно някой реши да остави звуковете за звънене, макар че аз ги изключвам тотално всички звуци).

Не може да се отрече, че от Скайп са се постарали дори елементарните опции да са порядъчно объркващи. Примерно как така са организирали опциите, че е изникнала нуждата Sounds да се намира на 2 МЕСТА в различни секции в сетингите?! :confused

В началото ми отне известно време докато ми светне защо аджеба има Соундс на 2 места и че са едно и също нещо, по някаква причина сложени на 2 места. Много тъпо. Като самата програма. Както и страници в опциите с по 2-3 чекбокса, да не говорим за олигофренския ефект на плавно отваряне на секциите пак в опциите.

Някакви пълни олигофрени я пишат, то личи от почти всяко място в програмата. Както и да е :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...