Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Толкова да ми е писнал тоя скайп. Вече сте изброили сумати му недостатъци. Всяка следваща версия е много по-зле. Използвам някаква от 2007, колкото да не ми иска постоянно ъпгрейд. Имаше момент, в който по грешка ми беше сменена датата със следващ месец. След това няма нужда да ви казвам как се омазаха нещата и как трябваше да се търсят новите съобщения.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

До Midex: моля премести цялата дискусия за skype в съответната тема че хем си имаме такава хем тука се отплеснахме всичките... a държа Midex да го направи за наказание дето редактира на хората съобщенията и после те не могат да се усетят че е писал :P :P :lol:

 

Мен не ме бърка особено offline messaging-a.Нали се сещаш,че ако имам нещо важно да кажа на човека, едва ли ще го чакам да влезе в скайп...май ти ги ръсиш умнотиите.

 

Приеми го просто като необходимото зло, освен ако не искаш да се биеш в гърдите колко си различен и НЕстаромоден. :laughing:

 

п.п и все пак никой не отбеляза,че основният недостатък на програмата е,че товари прекалено много процесора...

 

Саше, саше... пак се изказваш неподготвен чак не мога да пропусна да ти го обясня.

 

Offline messaging е супер - по няколко причини - някой ти пише нещо, теб те няма пред компютъра, когато дойдеш го виждаш, човека обаче е изчезнал но какво пречи да му отговориш. Ако си като мен да не спираш машината - всичко е ок и когато другия си пусне компютъра ще получи това дето си му го писал, обаче ако ти си изключиш твоя преди другия да си пусне неговия тогава ще получи твоите писания на кукуво лято.

 

Товаренето на процесора сме го дъвкали толкова пъти, виж ти как си пропуснал не знам.

 

А за "модното" да пишеш по skype и дали е необходимо зло или не - направо изби рибата. Значи който не е старомоден трябва да пише по skype иначе изостава с матрЯла ли?

 

ПС: И ако искам да кажа нещо някому и това не търпи отлагане - последното което ще ползвам е skype. Има си телефони за тая работа и ако човека държи да ме намери ще ги ползва тях, това че на някой компютъра е пуснат и skype работи не е гаранция че ще ти получи съобщението или пък че ще го прочете на момента...

Link to comment
Share on other sites

Аф... к'во въобще спорите с радиоточката... Имам чувството, че php кода на сайта разбра повече, отколкото Сашко. Той си знае неговото и не си товари главицата с неща като четене и мислене...

 

Чукча писател, он не читател.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Новите разговори започнаха да ми излизат над старите, и най-странното е че не с всеки потребител. Не се сещам да съм пипал настройките откакто съм го инсталирал. Рових по менютата но неоткривам подобна опция.

Link to comment
Share on other sites

Новите разговори започнаха да ми излизат над старите, и най-странното е че не с всеки потребител. Не се сещам да съм пипал настройките откакто съм го инсталирал. Рових по менютата но неоткривам подобна опция.

 

vij datite kak sa.

 

naprimer 4asa e qnuari 2009

pi6e6 si s nqkoi

vijda6 gre6ka i go smenq6 na dekemvri 2008

taka 1vite razgovori sedqt nai-dolu.

 

obiknoveno tova e problema

Link to comment
Share on other sites

Новите разговори започнаха да ми излизат над старите, и най-странното е че не с всеки потребител. Не се сещам да съм пипал настройките откакто съм го инсталирал. Рових по менютата но неоткривам подобна опция.

 

Става от време на време... И на ме скоро ми се случи, само се оправя след известно време

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Хмм днес си влезнах в скайп и видях един от блокираните абонати да е отблокиран без да съм барал нищо. Не си го обяснявам.Влизах си в скайп през телефона може ли от това да е станало.Имам много блокирани абонати а точно само един беше отблокиран.Някой може ли да ми е бърникал в акаунта и затова така да е станало??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

имам един проблем:когато някои ми звъни не се чува звънене ,а само на екрана излиза съобщение ,че някои ми се обажда.Не съм пипал никакви настройки след инстала!Ако някой може да ми помогне...

Link to comment
Share on other sites

Става от време на време... И на ме скоро ми се случи, само се оправя след известно време

 

Става ако си бъзикал датата :)

 

имам един проблем:когато някои ми звъни не се чува звънене ,а само на екрана излиза съобщение ,че някои ми се обажда.Не съм пипал никакви настройки след инстала!Ако някой може да ми помогне...

 

Провери настройките на звуковите карти дали звъненето не е препратено в слушалките. Tools -> Options -> Audio Settings. И виж после в Sounds за рингтоне какво е избрано.

Link to comment
Share on other sites

здравейте получих много гаден вирус по skype пратиха ми го под някакво .EXE и след известно време този фаил взе да се праща самичак из аботатите ми :confused и след време самичак се отписа от акаунта ми :angry1 и ми изписа, че паса ми бил сменен :cry гледах в форуми тарсих, но нищо не открих поне ако има някакав начин да ми изкочат поне хронологията на стария скаип да ми кажете ще сам ви страшно много благодарен B)

Link to comment
Share on other sites

здравейте получих много гаден вирус по skype пратиха ми го под някакво .EXE и след известно време този фаил взе да се праща самичак из аботатите ми :confused и след време самичак се отписа от акаунта ми :angry1 и ми изписа, че паса ми бил сменен :cry гледах в форуми тарсих, но нищо не открих поне ако има някакав начин да ми изкочат поне хронологията на стария скаип да ми кажете ще сам ви страшно много благодарен B)

Хронологията знам че ти се пази някъде по Documents and settings но точно къде незнам и мисля че е криптирана ... а за вируса едно приятелче и той така писа на скайп да му помогнат да си върне акаунта но не стана .....

Link to comment
Share on other sites

По принцип може да си върнеш акаунта!

1во трябва да докажеш че е бил твой ако не става със забравената парола.

2ро трябва да докажеш че наистина ти е хакнат акаунта.

3то пак няма гарант че ще ти ресетнат паролата и ще ти осигурят достъп.

Иначе дай малко инфо за вируса, да се пазят другите хора.

:)

Link to comment
Share on other sites

ми вируса го получих от 1 свои абонат под някакав фаил .EXE хем и си знаех, че може да е вирус и по погрешка го отворих, но нищо не стана и след 5 или някаде 10 мин забелязах, че се праща на някои мои абонати самичко и докато разбера какво става и се зачета в форуми и т.н. акаунта ми се отписа автоматично и ми излезна саобщение, че се сменя паролата :angry1 предполагам няма как да си варна акаунта, но поне успях да се здобия с хронологията на стария скъпе и ся абонатите ми са сащите ама ми излизат с ? и не сам ги добавил на новия скъпе :) общо взето това е

Link to comment
Share on other sites

аз предполагам сам изтрил вируса с аваст парво бях и ся сам с нод32 упдеитван и сам го сканирал няма нищо за ся чрез емаил адреса не става просто като ми изписва да си избера от тез акаунти които ги имам с които сам се регвал до ся а тоз които ми е блокиран го няма там ;(

Link to comment
Share on other sites

Научи се да пишеш правилно - никой не е длъжен да си губи времето, опитвайки се да разчете цял пост без една точка и главна буква :angry1

 

Та по въпроса - сам си си виновен, как ще пускаш нещо, което не знаеш какво е?

 

Скайп е много тъпа програма и не мога да схвана, защо е толкова масов в България - защото се говори на аванта ли :confused

И от това, че е масов и никой не ползва друго, всички са принудени да го използват.

Link to comment
Share on other sites

Още ли го има тва бе ? Значи аз преди 4 месеца някъде се изпатих по този начин, получих 2 файла от един мой приятел ( по ирония на съдбата точно от него чаках снимки тогава ) на който вече му е бил хакнат скайпа, та след като ги получих ми се смени паролата и ме изхвърли от скайп.. Оттам насетне от моят скайп се е почнало да се пращат същите файлове на моите абонати, добре че почти никой не е приел нищо.. значи поинтересувах се малко, тва е дело на некви арабски лапета, в Русе е тръгнало първо, там е имало най-много хакнати скайпове, файловете които получаваш съдържат некви червеи които изпращат всички данни с които работиш на компа, т.е всеки клавиш който натиснеш ти се вижда от някъде другаде :) Скайпа няма как да си го върнеш, един мой познат след дълги и упорити преговори успя да измоли арабчетата да му върнат паролата която беше 130130, пробвай все пак, може да имаш късмет, аз с тях също успях да се свържа, но не издържах и им теглих една пу*ка майна .. Предполагам вече си премахнал вируса или си преинсталирал компа, но ако не си все още и имаш некви пари в нета, там по спортни сайтове или нещо от сорта си смени паролите на акаунтите най-добре..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Имам някакъв проблем със скайп. Бях в другата стая докато баба ми говореше със леля ми по скайп. Дойде и ми каза че има някакъв проблем и е спряло изведнъж. Когато дойдох скайпа ми се беше отписал(баба ми не разбира и не натиска нищо). Рестартирах какво ли не правих дори на другия ми компютър се опитах да го впиша - не става.Пробвах да впиша скайпа на майка ми и стана.На моя ми дава ми "Скайп не е в състояние да се свърже".

 

Някой да има идея какъв може да е проблема? Качих новия скайп 4.1, но пак не става.

 

Логнах се на сайта на скайп - там нямам никакъв проблем, НО сайта ми се отваря адски бавно. Само той всички останали и самия интернет си бачка перфектно.

Link to comment
Share on other sites

И при мен е същата работа, дори не ми отваря страницата на скайп.

 

да оказа се че и други приятели имат същия проблем дано го оправят по-бързо че ме дразнят. Бахти прецаках се да си сваля новия скайп ууу

Link to comment
Share on other sites

да оказа се че и други приятели имат същия проблем дано го оправят по-бързо че ме дразнят. Бахти прецаках се да си сваля новия скайп ууу

 

Това е ти става нещо от скайп.Преди време и на мен ми беше ставало,само се оправи.Новия скайп е адски гаден,дано се оправиш си върнеш стария ;)

Link to comment
Share on other sites

тази функция "Задаване на видео в настроението" бачака ли? с Windows 7 съм и Skype 3.8.0.188 ... изобщо не ми зарежда сайта на Metacafe или Dailymotion.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...