Jump to content
BulForum.com

Skype-ползвате ли го?


alchemy

Recommended Posts

Знам но и него не зная. Както и да е не мога да разбера как като някой ми е приел поканата все още имам въпросителна срещу него и не мога да се свържа, и това с всички.

Острещния има отметка, с която задава, че неиска да се вижда кога е онлайн. Отмеката се вижда при заявлението за добавка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Не не е това. Срещу всичките ми прибавени акаунти седи въпросителна все едно когато си изпратил покана и още не е приета. Въпроса е че е приета и пак нищо.

Link to comment
Share on other sites

Add video to your Mood ... :blink:

 

искам да си сложа някакъв клип, който го намирам на страницата на metacafe (чрез браузъра), но през онази опция в скайпа такъв клип не може да се намери в базата данни ... що така? поредната залъгалка? :unsure:

 

става въпрос за този - цък

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Наскоро си инсталирах Vista SP2 64bit,но когато вляза във Скайпа всичките ми контакти са офлайн и това не се променя без значение колко време си стоя вътре,абонатите ми също ме виждат офлайн,ако пиша или звъня съобщенията не се доставят и от 2те страни.Файъруола ми е включен,но скайп е в списъка на разрешените програми.Пробвах и с 4та версия на скайп но без резултат.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Може да е питано преди, но не съм чел темата...

Значи поприцнип си пращам много добре с около 2-3мб/с средно... но на една приятелка в Америка и пращам с 3КБ/с и ми пише, че трансферът е 'relayed'. Четох уж как се оправяло с firewall-a,пробвахме и там разнообразия, но не стана... някой да знае как се оправя?

Link to comment
Share on other sites

някой има ли подобен проблем със скайпа? тва ме тормози от няколко месеца, излиза докато си чата и онзи ден преинсталирах уиндолса и сега пак продължава
Разкарай шаренийките, изтрий плъгин мениджъра или както там се води барабар с плъгините, сведи програмата до възможно най-спартански интерфейс и функционалност.
Link to comment
Share on other sites

Бетата на скайпа обаче не изглежда чак толкова зле, който иска може да я пробва.

 

едит: опа, това май беше за темата скайп вс. icq

Link to comment
Share on other sites

Къде се намират картинките за аватар от скайпа. Нещо се затруднявам да намеря директорията...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Колеги имам нужда от помощ. Брат ми е прихванал някакъв вирус през скайп, който се мъча да отстраня. Общо взето гадината пуска някакви рандом екзета с имена от числа, които точат рам. Някой има ли представа за какво иде реч и как да го махна ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.2-spyware.com/remove-your-dad-n...hahaha-pif.html

 

препоръчвам - Malwarebytes Anti Malware

при мен програмата твърди че го е изтрила но все още тествам. препоръчително е да си изтриете и файловете от ..\Documents and Settings\..\Local Settings\Temp\

Link to comment
Share on other sites

Къде се намират картинките за аватар от скайпа. Нещо се затруднявам да намеря директорията...

 

Свали си MBAM ,super anti spyware и сканирай с тях ,след това чисти със CCleaner :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бахти скапания скайп

С версия 2.0 съм , бях, преди малко си го пускам и ми излиза съобщение за нова версия - да я изтегля ли

казвам -не и скайпа ми затваря..просто не искам ъпгрейд, ква е тая глупост, ако не сложа версия 3 и нещо си ми затваря директно...баси идиотията..

и аз си я деинсталнах и пробвах да сложа пак наново 2.0 и пак ми вика - нова версия има, аз неща и инсталера ми затваря директно. по голяма глупост досега не бях виждал :wacko:

Link to comment
Share on other sites

...
Хм...

Аз лично си направих portable версия на втората версия, с предварително изключена опция за автоматичен ъпдейт. Работи добре на аудио, но ми се наложи да инсталирам третата, понеже имаше известни проблеми с камерата, та сега съм с 2.х и 3.х едновременно ;) .

Така, че се разрови за портабъл версия 2.х из нета, може да ти помогне.

Link to comment
Share on other sites

A какво и е кофти на 3ката?
Мисля, че ако се махнат шаренийките и разните глупави плъгини барабар с мениджъра, 3-ката не е лоша. Държа си 2.х защото не ми е създавала значими проблеми, а и не приемам безрезервно всяка нова версия.
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че ако се махнат шаренийките и разните глупави плъгини барабар с мениджъра, 3-ката не е лоша. Държа си 2.х защото не ми е създавала значими проблеми, а и не приемам безрезервно всяка нова версия.

 

Според мен е по-удобна и като интерфейс ми харесва.

 

 

мисля, че е най-добре самият скайп да се забрани със закон :angry:

 

Това е друга тема, един път вече я коментирахме но няма как... за съжаление няма и алтернативни клиенти...

Link to comment
Share on other sites

Значи намерих си портабле версия 2.5 , но пак същата работа, затваря ми автоматично , трябвало да инсталирам най новта 3.8 .. :blink:

За мен това е най малкото подозрително и съмнително..според мен има някви шпионски хави в тази версия...Нека някой да пробва да инсталира по стара версия на скайпа да кажем 2.хх под уиндоус, да видим дали при някой ще се получи...

За първи път откак ползвам компютър ми се случва такова нещо - софтуер задължително

да иска да му се инсталира най новата версия

ако искаш да сложиш по стара , директно ти затваря инсталера най нагло:angry1

нямам думи

Link to comment
Share on other sites

И на старите MSN и Yahoo е така, за MSN знам, че имат некви кракнати по-малки версии, които вървят, за яху незнам.

Link to comment
Share on other sites

Значи намерих си портабле версия 2.5 , но пак същата работа, затваря ми автоматично , трябвало да инсталирам най новта 3.8 .. :blink:

За мен това е най малкото подозрително и съмнително..според мен има някви шпионски хави в тази версия...Нека някой да пробва да инсталира по стара версия на скайпа да кажем 2.хх под уиндоус, да видим дали при някой ще се получи...

За първи път откак ползвам компютър ми се случва такова нещо - софтуер задължително

да иска да му се инсталира най новата версия

ако искаш да сложиш по стара , директно ти затваря инсталера най нагло :angry1

нямам думи

Имаш друг проблем. Току-що инсталирах на виртуалната машина 2.5.0.154 с друг мой акаунт и си кореспондирам успешно. Значи грешката е в някъде в твоя телевизор.

П.П. Бе я погледни при изключен Skype дали в Task Manager-а няма някой активен Skype процес и евентуално го спри.

Link to comment
Share on other sites

така, скайп 2.0 го инсталирвам само след като махна кабела на нета,

но като включа нета ми иска инсталация на новата версия, и като откажа ми затваря

автоматично...тва е

Link to comment
Share on other sites

Вече има финална версия на 4 и мисля, че се държи доста стабилно, поне за сега. Проблемите, които имах, са изчистени.

Link to comment
Share on other sites

Ъпдейтнах си на 4.0 версията - бахти ужасния и ненужен интерфейс за мен ;х Дори Compact view-а е толкова шарен,изкочил от някое детско.Също не успях да намеря от къде мога да си направя съобщенията да ми излизат 'irc like style' което на 3.8 си го имаше и беше мн удобно :S Ако и това го няма направо си се връщам на 3.8 :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:angry1 :angry1 :angry1 Днес си преинсталирах компа,че се беше омазал и взех че свалих новатата 4 версия на скайп но не ми хареса и го махнах.И като сложих пак 3.8 и ми изчезнаха абонатите.ПОМОГНЕТЕ :devil .Махнах старата и сложих пак новата но няма никой,слагах и по стари версиййй,но пак същия резултат.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ :ghost
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...