Jump to content
BulForum.com

Max Telecom / Макс телеком


Recommended Posts

Да, то тея малоумници, все едно ще знаят. В тея офиси имам чувството, че са събрани все тикви.

Питах първо в офиса срещу библиотека "Иван Вазов" дали имат покритие в село Рогош. Имам близки там, които не искат да ползват кабелния нет на селото и искат друг. Първо като му казах за селото, тиквата срещу мен ме изгледа така, все едно не знам какво говоря и изобщо няма такова село. Последвалият въпрос беше:"Ааа, къде е това село?" Обяснявам къде е и този пак вкара поглед, все едно му се подигравам. Звъня някакви телефони и след като явно му обясниха, че има такова село, все пак, ми каза, че може да имат, но може и да нямат и да съм вземел устройство, да пробвам и ако не станело да съм му го върнел... След този разговор, след който останах с впечатлението, че тези изобщо не знаят какво правят и къде се намират, реших да пробвам в магазин на Интърнити, които все пак са им представители и би трябвало, ако онзи в офиса на библиотеката не си е на мястото, да ми отговори друг, който знае какво прави. Отивам в Интърнити в Кауфланд в Кючука и задавам същия въпрос:"Имате ли покритие в с. Рогош?" Служителят там знаеше за съществуването на това село, но и той вдига рамене и каза:"Предлагаме им услугите, но те самите не са ни дали инфо къде имат и къде нямат". Типчето беше разбрано и предложи да звънне и да пита. Звъни той и отсреща, след 2 минутно изчакване, задава въпрос и получава отговор, че нямат никаква представа и ако искат да съм вземел оборудване и ако не стане да го върна.

 

Момчето от Интърнити ми се извини, че не може да ми съдейства с думите:"Съжалявам, но явно и техния съпорт не знае къде точно имат покритие."

Опасявам се, че може и за Пловдив да получа такъв "отговор", та затова питам тук. Можеше някой да си е правил експеримент и да може да каже. Мерси все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А някой знае ли дали вече са започнали да предлагат нет + тв или само дърпат кабели още. Ако предлагат къде им са офисите да ида да поговоря с тах

Link to comment
Share on other sites

Ха, развесели ме! Да дърпат кабели! Но телевизия предлагат все пак, с ниско качество, като за четвърт екран, колкото да следиш какво става докато разцъкваш...

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли дали вече са започнали да предлагат нет + тв или само дърпат кабели още. Ако предлагат къде им са офисите да ида да поговоря с тах

Той нета им не е по кабели,ти за ТВ искаш да копат :laughing:

Имат си Макстелеком.тв - малко канали там да има за цвят и радиа.

Link to comment
Share on other sites

Хора, не се лъжете. Зле им е интернета, дори в Пловдив, където имат пълно мокрите. Ако не вярвате питайте представителите им. Мен internity, ме бяха зарибили и там върнах, устройствата им. Питах момчето, някой харесва ли го този „нет” и ми каза , че повечето хора се отказват след изтичане на договорът им.

Link to comment
Share on other sites

Хора, не се лъжете. Зле им е интернета, дори в Пловдив, където имат пълно мокрите. Ако не вярвате питайте представителите им. Мен internity, ме бяха зарибили и там върнах, устройствата им. Питах момчето, някой харесва ли го този „нет” и ми каза , че повечето хора се отказват след изтичане на договорът им.

 

Тъй, тъй, ти направи ремонт, разпредели си кабелите, скрий ги, пък после да ти умре доставчика, друг да иска нови дупки да прави, заради това да си купиш нет от мобилен оператор - не - идеален им е нета, супер е! И мобилен!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Много хора взимат интернет от тях ВРЕМЕННО... засега и аз съм така, с домашния им ДСЛ съм, защото няма доставчик, който да ми храсева на новия ми адрес... КАТЕГОРИЧНО съм доволен... но ако някой от доставчиците, които харесвам стигне до мен, най-вероятно ще се откажа и аз като ми изтече договора... все пак телевзия+нет(+каблена или телефон).. сметнем и скоростта все пак на масово навлизащата "оптика до дома"... съотнесено към месечната такса... но трябва да призная, че леко 21 век :) усещането - без кабеляци :) си е хубаво :)

Link to comment
Share on other sites

Много хора взимат интернет от тях ВРЕМЕННО... засега и аз съм така, с домашния им ДСЛ съм, защото няма доставчик, който да ми храсева на новия ми адрес... КАТЕГОРИЧНО съм доволен... но ако някой от доставчиците, които харесвам стигне до мен, най-вероятно ще се откажа и аз като ми изтече договора... все пак телевзия+нет(+каблена или телефон).. сметнем и скоростта все пак на масово навлизащата "оптика до дома"... съотнесено към месечната такса... но трябва да призная, че леко 21 век :) усещането - без кабеляци :) си е хубаво :)

 

абе то верно без кабеляци,ама с антени...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

абе то верно без кабеляци,ама с антени...

 

Е сега... има и без антени :) ако искаш... даже съвсем скоро изкараха ново устройство... но върви само с 30 лева месечна такса... скъпичко ми идва... но за вътре е хубаво да стърчи по нещо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Това "нещо" което не мога да нарека интернет е просто... Взех една бисквитка днеска, която трябва да ти дава 20Mbps+ и на Speedtest-a към Пловдив ми показа 0.95 Download и 0.70 Upload. Устройството дава че е с Good сигнал, демек най-добрия, но аз едва отварям страници... Пробрах да гледам един стрийм от twitch.tv, но то беше просто непоносимо. Прекъсваше на всеки 2 секунди и не можеше да се гледа.

 

Говоря със съпорта в момента и той не можа да ми обясни какво става и чакам повторно обаждане. С две думи не го препоръчвам на никой този б****к.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

От скоро започнах някви перкъсвания и пробелми, но изминалия уикенд (в Пловдив) бяха направо трагедия... дано да се оправят скоростно иначе заминават в коша... утрепаха цялото натрупано добро впчеталение, защото преклаено дълго пордължава... не препоръчвам на никой да визма за момента, ослушайте се дали са се справили първо... дали пък тези разширения на мрежата не им изядоха главата... може би прекалено разширение с минимлана инвестиция е имало...

 

Edit: Някъде мернах по новинарксите форуми случайно, че трагично, граничещо слипващ изцяло интенет било и по Южното Черноморие....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Недейте, не си го причинявайте НИКОГА.. забравете за тази фирма и доствачик... пиша мейли.. обаждам се по телефона - върви музика минути наред НЯМА НИКОЙ да ви се обади.. ако обмисляте да пускате този насарн досатвчик - на ВАША отговрност... бях доволен - било е моментна заблуда...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...