Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Oще преди време на дълго и на широко се дискутираше за тоя SpeedTest, и за това че НЕ може да се вярва на тоя смотан Флаш!

Има си много по надеждни начини за проверка (назад в темата) .Може да отнемат повече време,обаче ще разберете реалната си скорост.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще се разраства ли фирмата и за други квартали или?

 

 

Разбира се, че ще се разрастваме :)

Просто прекарването на цялата тази мрежа от кабели и изграждането на техническите центрове не става за няколко месеца.

Желателно е всеки, които има желание да стане абонат да го заяви на националния телефон 070045045 дори и да не влиза в зоната на покритие, защото количеството от подобни заявки накланят везните към даден квартал при планирането на разрастването на мрежата.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че ще се разрастваме :)

Просто прекарването на цялата тази мрежа от кабели и изграждането на техническите центрове не става за няколко месеца.

Желателно е всеки, които има желание да стане абонат да го заяви на националния телефон 070045045 дори и да не влиза в зоната на покритие, защото количеството от подобни заявки накланят везните към даден квартал при планирането на разрастването на мрежата.

Ок, а да попитам, доколко броя на такива заявки е достоверен за броя абонати, които реално ще се включат след като покриете,

защото явно не покривате по-експедитивно от половин-една година период, а за подобни периоди хората надали ще чакат, а вече ще са избрали някой друг, който може и да се окаже достатъчен за повечето от тях, да не говорим че вероятно и на дългосрочен договор ще са минали.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Броя на тези заявки е само един от факторите, които определят планирането на развитието на мрежата.

Тези които подпишат срочни договори докато чакат покритието с други фирми, няма да имат щастието незабавно да станат абонати когато имаме покритие, но се надяваме с качествена услуга да ги привлечем след изтичането на срочния им договор :)

Edited by laner
Link to comment
Share on other sites

И мен ме интересува въпросния казус :)

 

Всичко зависи от представи си, аз съм в зоната с пълно покритие. Обадих им се през август и ми отговориха, че на този етап не могат да ме включат, но при първа възможност ще ми се обадят.

Link to comment
Share on other sites

Всичко зависи от представи си, аз съм в зоната с пълно покритие. Обадих им се през август и ми отговориха, че на този етап не могат да ме включат, но при първа възможност ще ми се обадят.

Демек тези с "скоро предстоящо" покриване да не се надяват на по-рано от 1 година в бъдещето. :rolleyes:

Примерно Кичука пише по картите им края на Ноември, а да включат някой, сигурно не по-рано от Август ама догодина. :punk

Link to comment
Share on other sites

Демек тези с "скоро предстоящо" покриване да не се надяват на по-рано от 1 година в бъдещето. :rolleyes:

Примерно Кичука пише по картите им края на Ноември, а да включат някой, сигурно не по-рано от Август ама догодина. :punk

Аз точно затова мисля да им тегля едни и да се вържа към Langame. Писна ми да ги чакам и всеки път да ми казват след 2 месеца. Изкарах до момента 9 години на Евроком. Един от първите им абонати съм, но смятам вече е време да ги сменя. Сега се замислих, че преди да се вържа към тях изкарах доста години на dialup. Използвах винаги неограничен месечен абонамент. Поне по 10 часа на ден използвах. Няма доставчик който да не бях изредил докато накрая не се спрях на Langame. Най - стабилните от всички останали бяха. Като ping и скорост също бяха най - добре от останалите. Много сериозно се замислям дали и сега не вържа към тях. Някой знае ли дали имат покритие в района на Събота пазара. Радиус 20 метра от старото му място.

Link to comment
Share on other sites

... Изкарах до момента 9 години на Евроком. Един от първите им абонати съм, но смятам вече е време да ги сменя. ...

 

Ти май имаш доста по-дебели нерви от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Ти май имаш доста по-дебели нерви от мен :)

По-скоро щото е в чужбина вероятно повечето време, и не му се налага да ползва нет в България за повече от 1 час в годината :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ти май имаш доста по-дебели нерви от мен :)

Щом в момента съм на Мтел-ски нет смятай до къде са мойте...

Поне имам някъкъв обещан срок за включване.УЖ!

Дано го спазят че вечер не се трае тази идилия вкъщи :D

Link to comment
Share on other sites

Приемете, че картата и зоните на покритие не могат да бъдат точни до блок , вход или жилище. Те оказват зоните в които имаме възможност да връзваме абонати и имаме изградени технически центрове и положени кабели. След справка с националния номер 070045045 ще може да получите по-точна информация дали има и в какви срокове възможност да ви включим.

Датите които пише за бъдещо покритие са точни до толкова, че екипи работят по изтеглянето на кабелите и се градят техническите центрове. Винаги може да стане нещо непредвидено, но ако всичко е по-план тези дати са си достатъчно точни. Знаем, че имате желание да станете абонати и се радваме на интереса ви. Ще направим и всичко възможно да напреднем по-бързо с покритието, но имайте малко търпение, защото тази "мрежа на бъдещето" не се гради както "мрежите на миналото" ако мога да го кажа с две думи

Link to comment
Share on other sites

По-скоро щото е в чужбина вероятно повечето време, и не му се налага да ползва нет в България за повече от 1 час в годината biggrin1.gif

Аз в България прекарвам сумарно поне по 4-5 месеца в годината ;). Друг е въпроса по - колко време се застоявам пред компютъра. В Босна интернет-а е трагичен и затова когато се прибера в България ми се струва, че направо лети. Представям си когато мина на някои от другите доствачици колко драстична ще стане разликата.

В момента съм с ADSL с максимална скорост от 4Mbit и 20GB месечен лимит за сваляне. Това си го поделяме 2-ма човека. До преди 3 месеца го деляхме на 3.

Link to comment
Share on other sites

Каква е тази тарифа на БТК?

Това с лимита е сууууупер - на моя нет имам 2,5ГБ и като кибича 2-3 часа пред компа и заминаха 100мб и то при условие че само ФБ се пуска.

Клипове и тн - ЗАБРАВИ :D :D :D

@laner - Моя казус е точно такъв.Имам покритие според картата ама няма свободна връзка.

Само че се видях с хората от екипа ви и поне имам някъкви проблясъци че ще ме бъде скоро :)

Иначе язък за разходката до вкъщи през работно време :)

Link to comment
Share on other sites

вчера разбрах, че coolbox имат "покритие" в една от новите кооперации на пере тошев, близо до белите брези(червена, отдолу има аптека и супермаркет) ... а според картата на сайта им този район ще се покрие чак от 10-и ноември нататък. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

вчера разбрах, че coolbox имат "покритие" в една от новите кооперации на пере тошев, близо до белите брези(червена, отдолу има аптека и супермаркет) ... а според картата на сайта им този район ще се покрие чак от 10-и ноември нататък. :unsure:

Имаш РМ

Link to comment
Share on other sites

Това наистина много помага на всички ни.

Имам покани дадени ми от фирмата, като съществуващ абонат, с които като ти дам покана за включване , таксата и на двама ни става на половин цена, тоест офертата е от типа "доведи приятел".

Ако някой иска да се включва, може да ми се обади тук на ПМ да му дам покана.

Edited by Бегемот
Link to comment
Share on other sites

Имам някав проблем с нета.

Като пускам Utorent-а да сваля или ъплоуд-ва ,нета започва да влачи...страниците във Firefox-а едвам се отварят.А като изключа торент клиента всичко се оправя.Кво ще кажете ? :blink:

Преди като бях на Екк ,можех да се ровя съвсем спокойно в нета ,при включен торент клиент.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...