Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нещо се случи с интернета? Висок пинг, дискънект от разни сървъри на игри, някои сайтове се отварят много бавно, ако изобщо се отворят. И не е само при мен. Един приятел в другия край на града започна да има същия проблем по същото време.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Субтитрите вместо да се оправят стават по-зле. Опитвам да гледам едно предаване на ВСВ и освен досегашните проблеми с показване на символи като % и други, неизчезващия доста време 3-ред, сега хем това от снимката, хем се появяваха и минали вече субтитри. Изписва нещо, после следващото, втория надпис обаче изчезва бързо и виждам първия. Стана мешаница по едно време.

photo_2023-04-21_21-28-31.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че "лошото" не е от нещо при теб?

14642414135.png

 

EDIT: Към същия сървър е:

image.png

 

EDIT2: Бях забравил, че свалям нещо. Всъщност е доста по-добре, а към други сървъри е почти на максимум:

image.png

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Медията е рестартирах 2  пъти ,до преди 5 часа всичко беше ок .Може и при мен да е не знам утре ще си покаже или по късно днес.

 

Link to comment
Share on other sites

а рутера ти? Или компютъра ти е вързан директно към медията? Или медиата е тяхното устройство комбинирано за нет и кабелна, което раздаваха?

 

 

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

При мен е бил проблема.рестартирах и един забравен суич.

 

image.png

4 minutes ago, mIRCata said:

а рутера ти? Или компютъра ти е вързан директно към медията? Или медиата е тяхното устройство комбинирано за нет и кабелна, което раздаваха?

 

 

От медията отива в един суич към който е вързано всичко.Явно там е бил проблема.

 

Да от старите медии съм смениха я преди година с една друга че моята сгъна.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mordeath said:

.......

От медията отива в един суич към който е вързано всичко.Явно там е бил проблема.

 

Това значи ли че всичките ви устройства светят с различни IP адреси в мрежата а не са зад NAT? Не ми се вижда много разумно!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wolf said:

Това значи ли че всичките ви устройства светят с различни IP адреси в мрежата а не са зад NAT? Не ми се вижда много разумно!

Засега роботи ,ще обясня подробно и така медията работи като рутер тя е вързана към суич.Суича захранава 1 комп.1 рутер и 1 тв бокс който е и плекс сървър за да работи съм му пренасочил порта в медията.Отговарям по късно че се заиграх с едни водки.

Важното е да работи всичко до сега не съм имал проблем днес просто заби нещо ,а да плекса работи 24/7 и компа почти .

 

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

Като питах подобно нещо преди време, за други канали - трябвало да се пита, че било въпрос на лицензи. Не че имам отговор от тогава де.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Като питах подобно нещо преди време, за други канали - трябвало да се пита, че било въпрос на лицензи. Не че имам отговор от тогава де.


Лицензи за таймшифт??? ОткъдЯ накъдЯ? Иска се МЯСТО за записване...  

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, charmock said:

Аве пичове, имали начин да направите Travel Channel HD да се връща. Дори и да не е за седмица, а поне за ден два?

 

Здравейте, @charmock
Връщането на телевизионни предавания чрез опцията timeshift е въпрос на допълнителни права, които се договарят с праводържателите на съответната програма. Ще имаме предвид предложението Ви при следващите преговори.
 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, JoyDay said:

 

Здравейте, @charmock
Връщането на телевизионни предавания чрез опцията timeshift е въпрос на допълнителни права, които се договарят с праводържателите на съответната програма. Ще имаме предвид предложението Ви при следващите преговори.
 

Ами дано, щото това е наистина много интересен канал, но рядко мога да хвана предаванията които искам да гледам.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, charmock said:

Аве пичове, имали начин да направите Travel Channel HD да се връща. Дори и да не е за седмица, а поне за ден два?


Пускаме този и още няколко да се записват. След няколко дни ще активираме функционалността в апликацията.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ITD said:


Пускаме този и още няколко да се записват. След няколко дни ще активираме функционалността в апликацията.

Благодаря. :)

Link to comment
Share on other sites

Тоест - лъжем и мажем пред незнаещите клиенти за някакви "права" за таймшифт (WTF!?:laughing1:), а дефакто просто някой НЯКЪДЕ трябва да записва, нищо повече... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, RaptoR said:

Тоест - лъжем и мажем пред незнаещите клиенти за някакви "права" за таймшифт (WTF!?:laughing1:), а дефакто просто някой НЯКЪДЕ трябва да записва, нищо повече... :rofl:

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Така де, така... :laughing1:
Навремето на Жоро Визиото дечицата в офиса веднъж ми казаха, че няма нет, защото били "загубили сателита някъде над Атлантика", та ходих на място да се посмеем по въпроса и да си оправи инструктажа.
Всякакви съчинения съм виждал, но сега е 2023, не 1998...

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

Така де, така... :laughing1:
Навремето на Жоро Визиото дечицата в офиса веднъж ми казаха, че няма нет, защото били "загубили сателита някъде над Атлантика", та ходих на място да се посмеем по въпроса и да си оправи инструктажа.
Всякакви съчинения съм виждал, но сега е 2023, не 1998...

Извиняваме се, че не сме на твоето ниво. Ще положим повече усилия!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ITD said:

Извиняваме се, че не сме на твоето ниво. Ще положим повече усилия!


Тук не става въпрос за нива - не лъжете и не мажете - ставате за смях. 

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...