Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

За повече инфо вижте форума на cooolbox :) изглежда добре, но е на малко височка цена :/
Нещо не виждам такава новина във форума на Coolbox :confused .

Edit: Нещо не съм в час... Намерих го :zzz .

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В момента в района около Папараци има прекъсване.

Казаха, че до 1/2 - 1 час ще разрешат проблема . . .

 

EDIT:

Както обещаха, проблемът е разрешен за по-малко час.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Eми при тях цифровата илиза 21 лева...в Булсатком например за тази цена получаваш доста по апетитен програмен пакет!

 

:lol:

 

... и на доста по апетитно качество

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

437185672.png

 

И това нещо го хващам вкъщи с лаптопчето и десктопчето на 60 ~ 70 % и даунлоуда не пада под 3 мб

Много се кефя на хора със WEP защита :punk

Link to comment
Share on other sites

Вчера имаше 2коли на cooolbox-а на бул.България или по точно в Английската гимназия правиха нещо,да не са стингали до там чак :huh:

 

Що ги издаваш бе? Стигнали са - до хубавите гимназистки са стигнали :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Работят хората вече в кичука, но по-сериозно се очаква всеки момент да тръгнат нещата. Препоръчвам да се пускат заявки или поне да питат, колкото повече хора, толкова по-добре...

Link to comment
Share on other sites

преди около 2-3 седмици пуснах заявка .../от кичука съм/ ...и хората казаха че до края на април ще бъдат в кичука

 

Ако не е таина къде живееш?

Link to comment
Share on other sites

преди около 2-3 седмици пуснах заявка .../от кичука съм/ ...и хората казаха че до края на април ще бъдат в кичука

Миналата година ми казаха до края на 2008-ма как очакват да пуснат в Кичука ;). Докато не стане факт не им вярвам вече.

Link to comment
Share on other sites

Ако не е таина къде живееш?

 

ми аз съм на Спартак 11 /ЦКС-то ...

 

Миналата година ми казаха до края на 2008-ма как очакват да пуснат в Кичука ;). Докато не стане факт не им вярвам вече.

 

ми начи е сега званнах на центъра за обслужване на клиенти ...и пича ми каза че най много до 2 месеца трябва да чакам за да дойдат до нас ...

предполагам че колкото повече народ от кичука искат ITD Network,ша стане по бързо :pirate

Link to comment
Share on other sites

Миналата година ми казаха до края на 2008-ма как очакват да пуснат в Кичука ;). Докато не стане факт не им вярвам вече.

Миналата година даже не знаеха кога ще почнат работа в кичука и си говореха наизуст, сега всеки момент се очаква да почнат да копаят в кичука.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следният въпрос: Coolbox позволяват ли да се ползват рутери и ако да ме интересува някой дали го ползва с TP-Link TL-WR542G?

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следният въпрос: Coolbox позволяват ли да се ползват рутери и ако да ме интересува някой дали го ползва с TP-Link TL-WR542G?
За рутер нямаш проблеми. За конкретния TP-Link предполагам няма приини да не сработи.
Link to comment
Share on other sites

Аз имам следният въпрос: Coolbox позволяват ли да се ползват рутери и ако да ме интересува някой дали го ползва с TP-Link TL-WR542G?

Cоoolbox --> Въпроси и отговори --> Въпроси за оборудването

Мога ли да включа жичен/безжичен рутер?

Да, можете. Вашият рутер трябва да получава настройките си автоматично от нас. За да работят компютрите зад него, рутерът трябва да бъде настроен да прави NAT.

 

Мога ли да включа втори компютър?

Да, можете. За целта или трябва да използвате споделяне на връзката от основния ви компютър, или да сложите рутер.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

И как е, че от няколко дни ГГБИТ много се излагат

 

Идеално! Скоростите мен не ме интересуват много, но ping-a към една купчина сайтове е значително по-малък, отколкото при ЕК.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следният въпрос: Coolbox позволяват ли да се ползват рутери и ако да ме интересува някой дали го ползва с TP-Link TL-WR542G?

Да колега ,аз съм с такъв рутер и няма никакви проблеми,единственото нещо ,което е при мен е ,че при уайрлеса нета не е повече от 20мегабита докато като сложа кабела и ще счупи стрелките 90-100 мегабита а пинга до Пловдив и Спфия е около 2-3 мс!!!!

Link to comment
Share on other sites

Освен това рутерчетата ограничават броя конекции и като пусна 2-3 торента ми секваше нета. Като сложих един комп с еБох за рутер и вече ми дига на фул.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...