Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Поправям те :P

 

а иначе извън темата :) никой ли няма инфо дали ITD ще пускат ТВ ?

и защо пускат VoIP сапунерката в bridge mode и всичко минава през нея

след като на медиа конвертора двата порт-а са bridge-нати ? :ph34r:

 

Ще, но няма да е скоро ( поне до 2,3 месеца )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Някакви новини около ТВ-то не се ли появиха?

Не.

В Петък (23-и) разговарях с високопоставен служител в ITD по друг повод,

но за телевизията ми потвърди същото - 2-3 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Cooolbox вече има собствен форум на адрес forum.cooolbox.bg

За жалост в него няма почти нищо друго освен "Правила на форума". Ха, тъкмо се сетих, какъв е този втори порт на медия конверторът? Моят МК има само един за оптиката и един за жицата към ВоИП... :blink: ?

Link to comment
Share on other sites

Някои ги имаме с два. Чакай де той форума я има я няма 20 човека регистрирани

Е, то вии щот сте гАзари, за тва имате с по два.... :)

Да взема, да се размрънкам да ми го сменят лии..., кво ли ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не.

В Петък (23-и) разговарях с високопоставен служител в ITD по друг повод,

но за телевизията ми потвърди същото - 2-3 месеца.

Тогава предполагам да изчакам до тогава, за да се пусна към тях, точно и за да хвана промоциите накуп, които са и да го махам бтк-телефона.

Link to comment
Share on other sites

Тогава предполагам да изчакам до тогава, за да се пусна към тях, точно и за да хвана промоциите накуп, които са и да го махам бтк-телефона.

Имай предвид, че когато махаш БТК-телефона няма да стане веднага, а след един месец от заявката ти за спиране.

Междувременно обаче, можеш да ползваш и двете линии (Cooolbox и БТК) с един апарат, като от апарата избираш през коя линия да се осъществи набирането.

 

btw, ако някой е решил да се включва до 10-и Февруари, нека се обади да икономисаме по половин абонаментна такса от промоцията COOOLBOX – ДОВЕДИ ПРИЯТЕЛ

Link to comment
Share on other sites

"Към момента сме насочили всичките си услилия към покриването на Кючука..." Споменават май месец :punk

Те споменават ама дали ще стане е съвсем друга тема. Преди няколко месеца им писаха и ми казаха че до преди нова година трябва да са стигнали до мен. Само че последно като им писах преди няколко дена ми казаха че не се знаело след колко месеца.

Link to comment
Share on other sites

Те споменават ама дали ще стане е съвсем друга тема. Преди няколко месеца им писаха и ми казаха че до преди нова година трябва да са стигнали до мен. Само че последно като им писах преди няколко дена ми казаха че не се знаело след колко месеца.

 

Ти в коя част на Кичука си?Да не се окаже че сме съседи :rolleyes: Щом им е приоритет ще ни огрее рано или късно...

Link to comment
Share on other sites

Ти в коя част на Кичука си?Да не се окаже че сме съседи :rolleyes: Щом им е приоритет ще ни огрее рано или късно...

Точно на събота пазара съм. Но като ти казвам точно имам предвид буквално. Спокойно мога да ги целя с хартиени самолети :bgrin:.

Link to comment
Share on other sites

Точно на събота пазара съм. Но като ти казвам точно имам предвид буквално. Спокойно мога да ги целя с хартиени самолети :bgrin:.

 

<offtopic>Защо хартиени? Едно време като бях малък преди да ме ошамарят хубаво замервах бабите долу с глави лук и картофи (а те тичаха на зигзаг и ги събираха) :lol:</offtopic>

Link to comment
Share on other sites

Защо хартиени? Едно време като бях малък преди да ме ошамарят хубаво замервах бабите долу с глави лук и картофи (а те тичаха на зигзаг и ги събираха) :lol:

Аз живея в къща и не съм на високо. Нямам баби под блока ако ме разбираш ;). Тука вече мога да се изфукам че съм минимум четвърто поколение пловдивчанин. Честно казано не съм питал за по - назад. Разправяли сами как края на града е бил на ул. Скопие. След това постепенно се измества по - нататък. Вероятно след няколко години ще се води супер център. В момента е в района на широк център. Иначе по права линия от мястото в което живея до първите маси на пазара е около 10 метра. Ще го измеря утре вечерта :P.

Link to comment
Share on other sites

Точно на събота пазара съм. Но като ти казвам точно имам предвид буквално. Спокойно мога да ги целя с хартиени самолети :bgrin:.

 

Значи би трябвало да те огрее първи,по-близо си до тях от мен (на Скопие съм)...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

coobox-са дойдоха и при мен вече живея зад ликьор неска заварих в пощата рекламни флаери а оня ден колата бе на съседната улица където прекарваха прекарваха кабела. лошото е че договора ми с бтк изтича май месец но надали ще издържа до тогава :)

Edited by XC^^The_Devil^^
Link to comment
Share on other sites

Не следя темата от доста време.Но в началото останах с впечатление че няма да имат кабели по въздуха.Дойдоха и за един ден прекараха интернет на квартала.Обаче висят кабели от дървета а за блоковете не са хванати за стената а е вързан за друг кабел.Странен начин на прекарване.

Link to comment
Share on other sites

Не следя темата от доста време.Но в началото останах с впечатление че няма да имат кабели по въздуха.Дойдоха и за един ден прекараха интернет на квартала.Обаче висят кабели от дървета а за блоковете не са хванати за стената а е вързан за друг кабел.Странен начин на прекарване.

 

Кой квартал е това? Иначе аз съм от доста време на тях в р-на на стадион Ботев и мога да кажа, че не съм имал подобен нет. Нямам предвид само скоростта.

3 милисекунди до дир.бг... примерно. И това, че няма прекъсвания по време на буря също е голямо предимство.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...