Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Здравейте, @Mazev, 

 

Можете да активирате и спирате пакет Diema Extra по всяко време през клиентския портал My Cooolbox за желан от вас период.

След активиране той ще бъде наличен на всички цифрови приемници до няколко минути, а цената остава 5,99 лв./месечно. При спиране на пакета се генерира автоматично 30-дневно предизвестие.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Здравейте, 

 
Радваме се да ви споделим, че от днес My Cooolbox предоставя нови възможности - автоматично плащане и плащане с биткойн.
Надяваме се, че с тях ще ви улесним, като ви спестим време и предотвратим неудобството от заключване на услуги, поради неплащане. 
Link to comment
Share on other sites

Wellcome to 21-th century.

 

ТВ-качество от миналия... 

По-добре се концентрирайте върху това, както и върху функционалността.

Ние ще намерим начин да си платим масрафа...

Link to comment
Share on other sites

А защо пък не? След някой друга седмица/месец, когато китайците я вкарат като втора национална валута ще видите защо ;)

И от мен едно браво!

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Освен ако няма опции за плащане с хилядни от биткойн...

И къде по - точно е проблема да се плати с хилядна от биткойна? Какво си мислиш, че се плаща само с цели биткойни ли? .... Няма такъв facepalm.
Link to comment
Share on other sites

А защо пък не? 

 

Като знам колко бавно, мудно и тегаво "имплементират" нововъведения, ми се струва безсмисленно хабене на енергия, вместо да вземат да решат някой важен проблем... като timeshit-а напр.

Link to comment
Share on other sites

Като знам колко бавно, мудно и тегаво "имплементират" нововъведения, ми се струва безсмисленно хабене на енергия, вместо да вземат да решат някой важен проблем... като timeshit-а напр.

Съмнява ме един и същи служител да се занимава и с двете неща, но пък ако е така, свалям му шапка.

 

П.С. Казват се сатошита .

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Като знам колко бавно, мудно и тегаво "имплементират" нововъведения, ми се струва безсмисленно хабене на енергия, вместо да вземат да решат някой важен проблем... като timeshit-а напр.

Не е изобщо сложно за да имплементират този начин на плащане. Доста фирми го предлагат.
Link to comment
Share on other sites

Като знам колко бавно, мудно и тегаво "имплементират" нововъведения, ми се струва безсмисленно хабене на енергия, вместо да вземат да решат някой важен проблем... като timeshit-а напр.

 

Добър въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Не е изобщо сложно за да имплементират...

 

Не може да не е сложно. Те с лесни работи не се занимават...

Някой помни ли колко време отне имплементирането на допълнителните услуги в портала?

Link to comment
Share on other sites

Годииини, годииини... Аз помня колко време отне да се промени името на един канал, за който упорито се отказваше да се провери, че е с променено име. Накрая ти им направи тази проверка и след около 2 седмици, името се промени. Тази мрежа, ако се разработи както трябва, в Пловдив я останат 2-3 доставчика, я не... 

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е интересно какъв % от потребителите изобщо ще се възползват от плащане с биткоини. Я има 2-3-ма, я не. Това Китай какво щели да напрвят след 10-20 години слабо ме интересува. Там и сега си ползват какви ли не  причудливи техни неща, не само в IT. Пък и не се знае Китай докога ще остане в това състояние, вече нещо не са в толкова растяща икономика. Но това как да е.

Мен леко ме притеснява, че изоставаме с въшния спрямо плюти доставчици като близу/мтел, дори булсат. Това го казвам не от оплакване, а защото при сравнения, често виждам, че имам в пъти по-ниски скорости към дестинации като Denver, NY и др - обикновено където са под 100 мбита като цяло. Аз имам примерно 40-50 мбита, а 200мбит тарифа на мтел има 180мбит. Същото и с ъплоада, аз ако имам 18, те имат 50. Това в спеедтестовете.

В реални трансфери като че ли не е толкова зле, но все пак.

Link to comment
Share on other sites

То не беше оплакване, а наблюдение, в "реалния живот" нямам оплакване от скоростите :) .

За да е по-конкретно, ако може и други да направят подобни тестове, ето от сега. Това е общо взето, което наблюдавам към Денвър.

Сървъра е comcast, но и с другите не е по-различно общо взето. Пинга е винаги добър, по-добър от на мтел.

6656006981.png

 

Поне към NY download-а е Ок (optimum online)

6656019373.png

 

NY (speedtest.net сървър) - тук даун-а е много добър, но ъпа пак нещо не знам дали е нормално да е такъв

6656023170.png

 

 

------------------------

Ето и онези от мтел, преди няколко дни:

6624377380.png

6624402975.png

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

ТВ-качество от миналия... 

По-добре се концентрирайте върху това, както и върху функционалността.

Ние ще намерим начин да си платим масрафа...

Мдам, факт...особено Нова е.....

Link to comment
Share on other sites

Да де, аз принципно си говоря. Изобщо даже не я гледам...то като се замисля, от всички програми се гледат около пет някъде...

Между другото, одеве към 16 часа някъде, ми звънят и ми казват, че имали включена аларма от моето устройство и съответно ме питат дали имам услуга?! Брей, поздравления. Чувствам се специален...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...