Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравейте, @magdanoz40,

 
Можете да заповядате в наш Coool център, когато ви е удобно, за да си закупите ново дистанционно. Цената е 15 лв. Адреси на нашите Coool центрове ще откриете тук -> https://www.cooolbox.bg/kontakti
 
 
Здравейте @Gyumishev,
 
Съжаляваме за причиненото неудобство. Направили сме проверка и проблемът е отстранен.
Link to comment
Share on other sites

Трябва да има няква  промоция при предплащане за половин година примерно да има един месец безплатно.

Това дори си е един вид обвързване с предплащане....

Edited by viking
Link to comment
Share on other sites

Само аз ли имам проблем с dns-ите по подразбиране? От около три месеца ползвам интернета и вече за втори път имам проблем с отварянето на сайт, като при друг доставчик и смяна на dns-а по подразбиране, всичко се оправя. От около 7ч сутринта и в момента на писане bitstamp.net не се отваря с dns-ите по подразбиране 89.25.0.253 и 84.22.22.14. Все така ли ще бъде, за да знам да си оставя други dns-и по подразбиране за постоянно?

Link to comment
Share on other sites

При предишния случай преди около месец звънях. Казаха, че ще проверят, после върнаха обаждане, че проблемът бил при мен - най-вероятно ме били баннали. И при друг доставчик получавам все същите отговори, когато имам такъв проблем.

 

П.С. Писах тук, за да видя дали и други потребители са имали проблем с dns-ите си по подразбиране.

Edited by saiclabs
Link to comment
Share on other sites

Ами, бяха ми автоматично зададени от рутера, но сега сложих споменатите от теб ръчно. Изчистих кеша. Пак нямам проблем със сайта.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, @Gyumishev,

По независими от нас и от доставчика на сигнала причини снощи имаше временен проблем с излъчването на канал Nickelodeon. Към момента каналът е наличен. Извиняваме се за причиненото неудобство.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Чудя се дали да не мина на 1gbps нета. Как се държи ? Какви са изходящите и входящите скорости за извън бг ? Колко са стабилни през деня ? Защото преди години точно заради това се махнах: вечер като се приберат маймунките по къщите и клона се чупеше.

 

Turn off this option! Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ти се включи доста по-късно. Проблемите бяха в самото начало. А и ти си към друга централа, ако не бъркам. Проблемите бяха само в един район и са точно тези, които описва. През деня никакви проблеми, вечер от 19 до 23 часа - ад! Загуба на пакети, скачащ пинг и т.н. Ако върнеш 5 години назад в темата, ще видиш за какво говоря, има го описано подробно, макар да го отричаха в темата.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз се включих веднага, щом Куулбокс се появиха в моя район. Било е някъде 2009-та.

Помня за твоя проблем. Не знам дали се реши обаче в крайна сметка.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да не мина на 1gbps нета. Как се държи ? Какви са изходящите и входящите скорости за извън бг ? Колко са стабилни през деня ? Защото преди години точно заради това се махнах: вечер като се приберат маймунките по къщите и клона се чупеше. Turn off this option! Turn off this option!

 

Скоростите са реални и достижими, каквито са вписани в спецификацията, но дали ще можеш да се възползваш от пълния капацитет, зависи и от оборудването, което имаш.

Link to comment
Share on other sites

До Новотела. Взех го. Тествам. Засега добре. Трябваше да си сменя рутера :)

 

Turn off this option! Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...