Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Просто ми е интересно защо ви са толкова високи скоростите към ПД И СФ пък към Internet пространството не докарват и обявените 20Мбита.

Самият факт, че на 100 мбит режим се вадят тези 100+ скорости трябва да ти говори достатъчно и коментарът е излишен.

 

То и аз за 20 лв вадя чат пат на спиидтест около 70-80 мбита, но това нищо не означава. С тоя speedtest тук просто си правим гаргара.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Просто ми е интересно защо ви са толкова високи скоростите към ПД И СФ пък към Internet пространството не докарват и обявените 20Мбита.

LAN свързаност до 100мбит ... (но пак не се връзва, защото изкарваме над 100 :D

@Judge Dredd - не обикновено пинга ми е по-нисък (около 2-20)

 

Ето и резултат от ей сега:

356455554.png

+включен уторент с 1МБ/с даун и 1.8МБ/с ъплоуд + 2 лаптопа вързани в мрежата

 

Единствено не мога да разбера защо Спийдтест смятат крайната точна, а не примерно средно аритметично или максимален резултат, тъй като се е случвало да стигна 22мбпс пик, през почти целия резултат да показва около 20-21мбпс а в края да забие на 18мбпс и това да е резултата ...

Edited by razr777
Link to comment
Share on other sites

Самият факт, че на 100 мбит режим се вадят тези 100+ скорости трябва да ти говори достатъчно и коментарът е излишен.

 

То и аз за 20 лв вадя чат пат на спиидтест около 70-80 мбита, но това нищо не означава. С тоя speedtest тук просто си правим гаргара.

 

 

Е ако ще и 1 Терабайт да вади,до Интернет пространството като е 12мбит все тая..

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой повече инфо дали ще има телевизия и кога ще я пуснат? Чух от познат, че до Нова Година щяло да има, но нз колко е вярно.

 

Това IP телевизия ли ще е?

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой повече инфо дали ще има телевизия и кога ще я пуснат? Чух от познат, че до Нова Година щяло да има, но нз колко е вярно.

 

Да ще има, но мисля няма да е преди нова година.

Link to comment
Share on other sites

Ако знаеш повече подробности и не са конфиденциални, би ли споделил?

 

Ами до колкото имам инфо, все още се тестват устройствата и не е много сигурно какво ще да е точно :)

Link to comment
Share on other sites

Ами до колкото имам инфо, все още се тестват устройствата и не е много сигурно какво ще да е точно :)

 

????

 

Според теб какво може да е? :lol: STB ще е. Виж ако се чудят кой ще им е доставчик на стб-тата това е друг въпрос

Link to comment
Share on other sites

Почна се.

Хвана малко студ и ...

В офиса бг-то минава през кулбокса, външния през БТК. В момента външен - йок. Тука пък сайта се отваря с клизма през кулбокса. Е поне има някъв нет, ама при БТК-то....

Link to comment
Share on other sites

Само в Тракия "Работим" не съм видял никой от 1 месец даже да мине покрай нас, камо ли да прави нещо по полагане на кабели и т.н

Link to comment
Share on other sites

Само в Тракия "Работим" не съм видял никой от 1 месец даже да мине покрай нас, камо ли да прави нещо по полагане на кабели и т.н

Може да не работят в нашата част :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

хич не сам доволен от интернета им

към гейтуея пинга ми е 4-5мс - на ек лан ми е 2-3мс

от сайтове от които свалям през ек лан с 250к - при ITD прави средно 150к

изобщо външния е доста зле - дори вечер лагва много има към 10% загуби към външни сайтове

 

едниственото хубаво е че няма ограничения на п2п

Link to comment
Share on other sites

Ping statistics for 64.233.187.99:
Packets: Sent = 100, Received = 98, Lost = 2 (2% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 141ms, Maximum = 145ms, Average = 143ms

ping @ google.com

 

Лично нямам никакви проблеми с загуба на пакети/играя онлайн игри баш в пиковите часове/,нито със скоростите ><

Обади се на подръжката ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм имал проблеми и в студ и буря.

 

Наистина звънкай на съпорта и без това имаш безплатен телефон към тях нищо няма да ти струва :D

Link to comment
Share on other sites

едниственото хубаво е че няма ограничения на п2п

И ЕК вече нямат...от 3-4 дена насам :D

Разпорвам се да сийдвам в сцене тракерите :lol: :D

 

[спам :D]

Edited by Eleutherios
Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...