Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Относно тия приказки по-горе за тайм шифта... Ми аз и преди да го пуснат, пък и след това, все си плащам по 30 лева. Та за това ми се ще пак да питам - По колко точно я плащате тази екстра, Ве?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Нямам Diema Sport2!


Относно тия приказки по-горе за тайм шифта... Ми аз и преди да го пуснат, пък и след това, все си плащам по 30 лева. Та за това ми се ще пак да питам - По колко точно я плащате тази екстра, Ве?

 

Всъщност, тези които са преминали на новия пакет, вече имат основание за финансова претенция, защото функционалността е обявена като част от услугата, както са обявени официално и каналите, за които е налична.

 

EDIT:
Diema Sport2 се появи.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Затрудненото излъчване на телевизионни канали в нашата мрежа през последния час се дължеше на срив в системата на най-големия доставчик на стриймове. Работим по възстановяване на тяхното излъчване. Извиняваме се за причиненото неудобство.

 

EDIT:

Излъчването им вече е възстановено.

Edited by JoyDay
Link to comment
Share on other sites

... но не всички.

 

Vivacom_vs_Cooolbox.jpg

 

Кой ви е виновен, че нямате резервни варианти?

Защо трябва хем да плащам допълнително, хем да бъда лишаван точно от предаването, заради което плащам?

Link to comment
Share on other sites

С директни връзки към източниците. Нали помниш, колко ни убеждаваха "взимаме сигнала директно от студиото..." преди да лъсне истината.

А и напоследък колко пъти им казваме приказката за посредника

 

Link to comment
Share on other sites

Помня, да. Помня и, че когато е неудобно се мълчи или се признава с недомлъвки на ЛС, докато в темата обясняват за мармота с шоколада, ама...

А и си спомних, че така и не получих отговор, макар, че питах около 3 страници защо при еднакво повишаване на скоростта, таксата на едната услуга не се промени, а тази на тройната се повиши.

Ех, спомени, спомени...

Link to comment
Share on other sites

Колко плащаш за timeshift-а?

 

Плащам за телевизионна услуга, в която тази опция е включена. 

Никой не може да ме задължи или ограничи кога, защо и как да я ползвам, след като тя присъства в пакета и се рекламира като част от него. 

Не получих отговор от представителя на Куулбокс как ще бъдат компенсирани абонатите, след като по тяхна вина е била недостъпна. 

Link to comment
Share on other sites

И аз чакам отговор, как ще бъдат компенсирани абонатите за днешното прекъсване, включително и за допълнително заплащаните пакети.

Link to comment
Share on other sites

30 лева на месец, лев на ден или близо 5 стотинки на час - за някаква такава компенсация ли става въпрос? :)

 

Мммне... грешна ти е базата. За много повече... за 6

Но ги искам вписани във фактурата... 

Link to comment
Share on other sites

И аз чакам отговор, как ще бъдат компенсирани абонатите за днешното прекъсване, включително и за допълнително заплащаните пакети.

 

Охооо - значи трябва на гъза да запари, че да подскочим... Инак няма грижи... За кучета и котки може.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пичове и пички (ако има такива). Претенции не се изразяват във фен форум. Това, че тук има представител на фирмата е само поредната екстра. Ако някой иска компенсация, тя се предявява по надлежния ред при определените оРгани :D

 

P.S. Не знам поради каква причина (може би честите проблеми с обхвата), но сега се сещам за МТЕЛ и срива им в системата за фактуриране и т.н. , който продължи "само" 6,7 месеца. Колко хора пострадаха тогава най-вече фирми и каква компенсация получиха? Аз лично се оплаках в КЗП и какво ми казаха: еми, ако искате ги съдете, това е вашо право. Довиждане.

Link to comment
Share on other sites

Аз именно чрез КЗП опрасках IMAX-а в София. Само с блеене и мъдуркване не става. Но както казах - разговори а ла vipeeer са крайно безсмислени. Рано или късно ще си го оправят хората тоя шифт, а който страда от това явно си е за негова сметка...

Link to comment
Share on other sites

Пичове и пички (ако има такива). Претенции не се изразяват във фен форум. Това, че тук има представител на фирмата е само поредната екстра. 

 

Така де, започваме с добро, ще стигнем и до лошо ако трябва. 

Нали са отговорна компания, отворена към потребителите, с двустранен диалог. 

Засега е монолог, но то чайника закипява понякога... 

Link to comment
Share on other sites

Аз па не мога да разбера кой нормален изобщо плаща за телевизия these days. Телевизията се превърна в огромна отвратителна платформа за реклами и манипулации. Другите канали пък преповтарят по 123456789 пъти филми отпреди 20-30 години (Терминатор някой дали е гледал случайно, или Ренегат... ами Транспортер някой да е пропуснал? - спокойно поне диема или някой от на бтв каналите ще го излъчи поне 20 пъти в годината).

Ефирните са повече от достатъчни колкото да чуеш поредната доза "новини" или чалгаджийски простотии като биг брадър или некви тъпи ферми.

Вземете си един интернет от тях, и с други глупости не се занимавайте. Малко скъп е, но сега с тия 940мбит...

Интересното е, че ъпа е доста по-висок, ~940 спрямо около 650 download. Предполагам защото повечето хора свалят повече и ъп канала е по принцип по-свободен.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам друг проблем и приемам съвети преди да направя покупката :)

Тъй като в момента няма как да пусна гигабитов достъп до работната ми станция, само рутера има Gbps свързаност. Той от своя страна е с ATA дискове (да :( ) и дефакто няма как да се възползвам нацяло от скороста. Та питането ми е: някой има ли наблюдение върху NAS устройсво, което освен 10/100/1000 да има SATA 3 и да не струва майка си и баща си? Идеята ми е да свалям директно на NAS и от там да гледам по мрежата филми примерно :)

 

Трябва ми нещо по-добро от 402653184 bytes (403 MB) copied, 11.7537 s, 34.3 MB/s

 

P.S. Някой може ли да даде линк от който мога да тествам с wget или area2c подобен тул за спийд, че нещо почвам да се притеснявам?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Абе... като спряха замундите, започвам да се чудя закакво ми е гигабитов нет :) .....

И нуждата от големия хубав телевизор леко си отива, да не говорим за разни TV box устройства.., които и без това от месеци стоят неизползвани, основно заради изключително ниското качество на филмите последните години. А, и нуждата от големи дискове :) . После "пиратството" тва и онва.

 

exabyte, като цяло аз лично винаги съм бил леко скептичен към NAS устройствата. Просто си смени текущия рутер с по-добър и/или си прекарай като хората гигабитова свързаност до станцията :) . Или просто по-нормална машина си сглоби за рутер, на която да й сложиш желана от теб рутираща OS.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Истинската замунда си баца от снощи. Има и Арена, където е почти всичко. К'ъв е дерта? А руските тракери си работят всичките. Сигурен съм, че днес или утре и другата замунда ще запали и ще си е всичко постарому.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...