Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

При мен единия приемник се ребуутна безпричинно - твоя случай е друг.

И аз го имам същия проблем на 2 телевизора гледамe EurosportHD и си бачкам на комютъра. И интересното е че само единият приемник към телевизора спря да работи,а при другия работи безпроблемно. И при мен не се рестартира, ами изключи. Изключване- включване на кабела ... 2 минути зареждане и се оправи.

Link to comment
Share on other sites

През рутер е връзката.

 

Някъде нещо не е обаче на full. Направи тестове и ще намериш къде точно.

Как да направя тестове?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, @viiipeer_ и @sasshko,

 
Моля, позвънете на нашия денонощен национален телефон 0700 45 0 45, за да могат колегите да окажат съдействие за описаните от Вас проблеми с приемниците.
Link to comment
Share on other sites

Първо махни рутера и се закачи на медията. Ако тръгне нормално, не рови картата изобщо. С 841 ли беше?

Не. С 1043 бях, а сега съм с TP-LINK Archer 2.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, махни го и се закачи директно за медията/CPE.

 

Сериозно, махнете приложението за времето, докато не го оправите. През нощта беше Ясно и 33 градуса. Допреди час беше 30 градуса ясно, а в момента е 29 градуса и разкъсна облачност :grin:

Най-интересното е, че когато закача бокса на кабел с нет, зареди си заводския фирм, задам на приложението Пловдив - всичко е наред и показва коректно.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

 

Здравейте, @KyPo и @viiipeer_,

 
за функцията “time shifting” можем да споделим към момента, че сме на финалната права от процеса на разработка, но все още в тестови период. Когато приключим работа по функцията, ще го обявим официално в нашите онлайн канали.
 
@vebaev, до края на тази календарна година сме планирали работа по други функционалности, които сме поставили с по-висок приоритет. Разбира се, обсъждаме непрекъснато идеи, които могат да подобрят потребителското изживяване :)
 
@splendor, политиката ни до момента, по отношение на задържането на клиенти, е малко по-различна от тази на другите оператори. Не смятаме, че трябва да обвързваме клиентите ни с нов договор, след изтичане на стария. За нас е важно, след като приключи договорът и клиентите имат впечатления от услугите ни, да им дадем свобода на избор, и те сами да решават за какъв период от време искат да ползват услугите ни след това. 

 

 

Силно се надявам - да въведете "екстрата", забележете кавичките - да може да се трие записаното съдържание!!! Как може да няма такава опция? Това е смехотворно! Искате да ми кажете, че всеки път трябва да разкачам,  устройството, поради недостиг на памет? Ами ако не искам определено съдържание да ми пълни паметта? Несриозно е да отсъства такава опция.....!

 

Помислете сериозно над това!

Link to comment
Share on other sites

Какви са вариантите за смяна на номера на домашния телефон? Преди всеки месец търсеха някаква жена, че не си плащала кредита. Спряха се, но последните 2-3 седмици почнаха да звънят някакви номера през нощите, понякога и не български. Като вдигна и ми дава заето. 

Link to comment
Share on other sites

Долу в десния ъгъл при 1080p настройка на приемника има малко черно квадратче - нещо от сорта 3-4 пиксела му е страната. Някой друг да забелязва подобно нещо? При сигнал от друго устройство различно от приемника няма такова нещо, т.е. не си въобразявам.

Link to comment
Share on other sites

Това на колко херца и на кой канал го виждаш? Да сравня.

 

Едит: Да, видях го. Когато е на Just Scan, тоест както идва от приемника, го имам. Когато го направя на 16:9, го няма, но се губи малко от картината. Това не 1080p 50Hz.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Моля, няма защо.

 

Сериозно огледайте какво ще се предлага, защото днес MTel обявиха, че са постигнали съгласие и купуват Близу. Няма нужда да обяснявам какво значи това, предполагам. Стават изключително силни, имат готова канална мрежа, която лесно /с техните възможности/, може да мине изцяло на оптика. Като добавим, че доста абонати използват мобилен телефон от MTel, а със сигурност ще предложат пакетни решения, вашата задача става трудна. Единственият нет, който може да се сравни с вашия в Пловдив е този на МТел /FTTH/, говоря като качество и сигурност. Скоростите са им по-ниски, но това няма такова значение, защото за по-голямата част от абонатите, е важно да имат постоянно, а дали е 100 или 50MBit/s, не ги вълнува особено.

 

Мен не могат да ме спечелят, но доста народ ще предпочете по-ниска такса, в това съм напълно убеден.

Като начало - коригирайте си цените за допълнителните боксове. Кулбокс е единственият оператор с такса 5лв./м за допълнителен приемник. Едни 2лв., звучат доста по-добре. Поогледайте ченъллиста, също така. И другите неща вижте, но това ви е като начало, според мен.

 

Един друг оператор, обмисля въвеждане на безплатен втори бокс, с пакет на първия. Кога и дали ще го направят, защото според мен, ще бъдат нападнати за права от доставчиците на канали, е друга тема, но ако си изпипат нещата с правата...

Link to comment
Share on other sites

Едно  време  мечтаех  кулбокса да  дойде  в  Изгрев  за  да  мина  на  тях. Сега  като,  чета последните  няколко страници  започвам  да  си  мисля,  че  няма  за  какво  да  съжалявам.  

Link to comment
Share on other sites

Едно приложенийце да напишат за SmartTV и са пак пред другите. Няма MAG250 лагва, няма не ми работи дистанционното. Масово хората си купуват умни телевизори, к'во толко има?

Link to comment
Share on other sites

Ако не друго, за едно не мога да се оплача толкова години. Обслужването на клиенти е на топ ниво и такова другаде няма! Браво! Вчера ми се обаждаха, днес пак и дойде техник да смени дистанционните. Оказва, се че ако почват да забиват трябва да се сменят батериите. Малко се бяха пообъркали на колцентъра хем ги питах. Ако свети зеления и забие, значи батериите са за смяна!

 

Щом се работи по таймшифта съм доволен, сега ако има канал различен от Диема Спорт дето да си гледам и Формула 1 цена няма да имат. Или пък да влезе в пакета, гледам Близу го предлагат в пакет, сигурно има как...

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...