Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Това зависи от ТВ-то, не от оператора. Ако ТВ-то не може да поддържа PIP от двата HDMI, проблемът е в ТВ-то.

Аз да направя едно запитване, защото след махането на Булсатком, усещам силно липсата на часовника, с който съм свикнал, ама до степен да не си поглеждам телефона или ръката. Проучете дали има възможност да се добави в долния десен край часовник. На който не му трябва, да си го спира, но който го иска, да го има. Предполагам, че няма да е невъзможно. Наистина е сериозно удобство!

@Lucky Luciano,

 

Благодарим Ви за предложението, ще бъде разгледано :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам питане тъй като на телевизора 99% от времето ми е включен компютър, възможно ли е сигнала от сеттопбокса да го вкарам в компютъра и да го гледам като PIP с някое приложение? 

@vebaev,

 

За съжаление нямаме информация за подобно приложение.

Edited by Prometheus
Link to comment
Share on other sites

@vebaev,

 

За съжаление нямаме информация за подобно приложение.

 

 

Здравейте,

а самия STB няма ли интерфейс за видео стрийминга който мога да гледам в браузъра в локалната си мрежа?

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм абонат, но ще споделя - 720х576 при 25 fps...близо 2 GB на час при долните параметри ; за HD трябва да видя имам ли някъде запазен запис, че тунерът в момента не е в мене.

 

 

      Format : MPEG-TS
      File size : 1.99 GiB
      Duration : 1h 0mn
      Overall bit rate : 4 756 Kbps
   Video #5162
      ID : 5162 (0x142A)
      Menu ID : 3 (0x3)
      Format : AVC
      Format/Info : Advanced Video Codec
      Format profile : High@L3.0
      Format settings, CABAC : Yes
      Format settings, ReFrames : 4 frames
      Duration : 1h 0mn
      Bit rate : 4 234 Kbps
      Width : 720 pixels
      Height : 576 pixels
      Display aspect ratio : 4:3
      Frame rate : 25.000 fps
      Standard : PAL
      Resolution : 24 bits
      Colorimetry : 4:2:0
      Scan type : MBAFF
      Bits/(Pixel*Frame) : 0.408
      Stream size : 1.78 GiB (89%)
      colour_primaries : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G, BT.601-6 625, BT.1358 625, BT.1700 625 PAL, BT.1700 625 SECAM
      transfer_characteristics : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G
      matrix_coefficients : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G, BT.601-6 625, BT.1358 625, BT.1700 625 PAL, BT.1700 625 SECAM, IEC 61966-2-4 601
   Audio #5163
      ID : 5163 (0x142B)
      Menu ID : 3 (0x3)
      Format : MPEG Audio
      Format version : Version 1
      Format profile : Layer 2
      Duration : 1h 0mn
      Bit rate mode : Constant
      Bit rate : 192 Kbps
      Channel(s) : 2 channels
      Sampling rate : 48.0 KHz
      Resolution : 16 bits
      Video delay : -767ms
      Stream size : 82.4 MiB (4%)

 

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли 1ч HD и не-HD запис от сеттопбокса колко МБ/ГБ заема горе-долу? 

 

HD от BoxTV - 3,37GB\h (mpg)

Същия канал, хората от апаратната казват, че прави 1,62GB\h RAW формат.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Още нещо, над което може да помислите сериозно, защото спира хора да станат абонати, а именно - четвърти приемник!

Повечето оператори дават възможност за 4 приемника и масово се ползва!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте @Lucky Luciano,


 


Ние също предлагаме възможност абонат да си включи четвърти приемник, но поради спецификацията на услугата ни, това става като се заявки услуга CooolTV. Все пак ще обмислим предложението Ви допълнителен четвърти Set-Top-Box да може да се пуска към основната услуга.


 


@vebaev относно въпроса Ви колко МБ или ГБ е един час запис на съответно HD или не HD канал не можем да Ви кажем точно, защото всеки stream който излъчваме към нашите абонати е с различен bitrate . Всички stream-ове ги предаваме в оригинален вид, както ги получаваме от нашите доставчици.


 


Относно вторият Ви въпрос минутите към пакета ни CooolBox са 100 на брой. На Вас ви показва, че имате 50 минути, защото Вашата услуга е активирана най-вероятно през първата половина на месеца преди 15-то число. В този случай Вие заплащате половин месечна такса за текущият месец и получавате половината минути в пакета. Ако абонат се включи след 15-то число, не заплаща такса за текущият месец, като не получава и включени минути. Месеца след включването ще разполагате с пълният брой минути към пакета - 100.


Link to comment
Share on other sites

Преди месец питах и казахте че се работи по пускането TravelChannelHD, има ли напредък по въпроса, канала е най-добрия в областта си (не случайно всички оператори го имат)?

 

 

travel-channel.jpg

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям за Travel Channel HD. Тези TVT и TravelTV, които вървят в момента, излъчват 10 филма/репортажа на кръст и са гола вода. Travel Channel HD е гледан и сериозен канал с много добро качество и интересно съдържание.

Link to comment
Share on other sites

Привет @vebaev; @Lucky Luciano,

 

Към момента няма развитие по отношение на Travel Channel HD. Независимо от това препоръките Ви са взети под внимание и ще продължим с опитите за евентуалното му включване в бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

Какъв срив? изпуснал съм явно...

 

Да питам за телефонните разговори не ми е ясно как са различни минутите хем съм изразходвал 4 пък таксувани 11?!

 

Screen_Shot_2015_02_16_at_11_21_14.png

Link to comment
Share on other sites

Здравейте @Lucky Luciano, Gyumishev,

 

Имахме краткотраен loop в нашата мрежа, който вече е отстранен. Съжаляваме за причиненото неудобство. :(

 

@vebaev В графа "Таксувани Минути" се виждат минутите към всички дестинации, които сте изразходвали. Имайте предвид, че към номера в мрежата на ITD, се отчитат изразходени минути, но те не се таксуват и не влизат в 100-те безплатни минути, които имате в пакета. От този факт може да се получи разминаване в изразходените минути и в оставащите безплатни такива.

 

@vkirov, моля свържете се с нас на националният ни телефон 0700 45 0 45 в удобно за Вас време, за да можем да направим съвместна проверка на услугите Ви или ако Ви е по удобно ни изпратете на лично съобщение името на титуляр по услуга и GSM за връзка, за да го предадем на колегите. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте от днес и аз съм към cooolbox искам да попитам тъй като вашите колеги ми настроиха единият телевизор на 1080p/60hz, a в хола използвам проектор и хд приемника също ми го настроиха на 1080p/60hz.

Въпроса мк е мога ли да си сменя настройката в хола на 1080p/24hz, защото гледам на голям екран и много ме дразни как прескача картината на моменти искам да видя как ще се вижда на 24hz ?

Опитах сам в настройките но нямаше подобна опция за смяна, също защо когато е пуснах HD канал например HBO звука не ми е 5.1 а ми изписва pcm 2.0?

Да не трябва да се пусне за целта оптичен кабел за звука от хд приемника към усилвателя ми ?

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...