Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

@w00x ще обмислим предложението Ви и ще проверим дали е възможно да има такъв или подобен вариант, за да се избегне описаната от Вас ситуация. :)


Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Обмислете го, и по-добре направете го. Повечето хора искат като си пуснат телевизора и телевизията да тръгва веднага, не да цъкат разни други бутони.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте Приятели,
 

От днес пакет HD се обогати с още два тематични канала.
 

Mezzo Live HD е за ценителите на класическата музика и стойностните образци на световното музикално наследство.
А името Auto Motor und Sport HD е със сигурност познато на феновете на автомобилите, моторите и свързаните с тях спортове
 

Пожелаваме Ви приятно гледане!

Link to comment
Share on other sites

Auto motor und sport е супер..., но приемника все още понякога показва стария канал на позиция 97? Трябва да се изключи и рестартира изцяло ли или просто е бъг?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте @host,

 

Ако не сте рестартирали приемника, изключвайки го от захранването, желателно е да го направите. Може да се свържете с нас и на 0700 45045, за да опишете по-точно проблема и да проверим услугата Ви.

Link to comment
Share on other sites

През сайта. Ако не си знаеш данните за логване, звънкаш на националния и ти ги казват. Логваш се, след което можеш да си видиш останалите минути, с кой си говорил, колко време и т.н.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Здравейте @vebaev,

 

Както е казал и @Lucky Luciano подробна информация можете да намерите на страницата ни в секция my cooolbox на следният линк : https://my.cooolbox.bg/login.php. Потребителското име и парола за достъп по подразбиране са взаимствани от номера на договора, който сте сключили с нас, като първата група от цифри е потребителското име, а втората група и по специално последните 4 цифри са паролата Ви. Ако желаете можете да се свържете по всяко време с наш сътрудник на националният ни телефон 0700 45 0 45, за да Ви съдействаме с необходимата информация :)

Link to comment
Share on other sites

Единствено минуса сега е че не мога да използвам функцията PIP на телевизора, преди си пусках компютъра на основен и в ПИП долу си пусках някой канал да ми върви. Сега обаче и двата сигнала са с два HDMI и май няма как да се използва функцията  :unhappy: (преди беше HDMI и коалсиал за телевизия).

Link to comment
Share on other sites

Това зависи от ТВ-то, не от оператора. Ако ТВ-то не може да поддържа PIP от двата HDMI, проблемът е в ТВ-то.

Аз да направя едно запитване, защото след махането на Булсатком, усещам силно липсата на часовника, с който съм свикнал, ама до степен да не си поглеждам телефона или ръката. Проучете дали има възможност да се добави в долния десен край часовник. На който не му трябва, да си го спира, но който го иска, да го има. Предполагам, че няма да е невъзможно. Наистина е сериозно удобство!

Link to comment
Share on other sites

Дам, особенно за тези които имат плазма...;-)

Това зависи от ТВ-то, не от оператора. Ако ТВ-то не може да поддържа PIP от двата HDMI, проблемът е в ТВ-то.

Аз да направя едно запитване, защото след махането на Булсатком, усещам силно липсата на часовника, с който съм свикнал, ама до степен да не си поглеждам телефона или ръката. Проучете дали има възможност да се добави в долния десен край часовник. На който не му трябва, да си го спира, но който го иска, да го има. Предполагам, че няма да е невъзможно. Наистина е сериозно удобство!

Link to comment
Share on other sites

Хах, който има плазма си го изключва. Дай заради старата технология, да спрем развитието на услугата. Направо и каналите да си махнат логата :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Това зависи от ТВ-то, не от оператора. Ако ТВ-то не може да поддържа PIP от двата HDMI, проблемът е в ТВ-то.

 

 

 

Да зная, но май няма такива модели ако не се лъжа, все искат единия сигнал да е от тунера.

 

пп

нета е супер!

Link to comment
Share on other sites

Хах, който има плазма си го изключва. Дай заради старата технология, да спрем развитието на услугата. Направо и каналите да си махнат логата :grin: :grin: :grin:

Айде сега "стара технология" :D

 

Такъв часовник без еъзможност за махане направо ще е убийство за моя телевизор, както е казал viiipeer_. На Sharp-а в хола, тоя часовник си го има в настройките. :)

Link to comment
Share on other sites

Ама не четете ли, какво ли. Нали това обяснявам - тип Булсатком - има бутон, с който се маха и пуска. Толкова. И при мен Сонито има, но другите нямат, а ми липсва.

 

@vebaev - ти преди на N3 ли беше?

Съпоставка с техния нет :grin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Четем, четем. Затова съм написал "без възможност за махане". Не знам как е на Булсатком.

Искаш постоянно да ти седи ли? Предполагам да, защото с OK бутона може да си извикаш часовника временно и сега.

Link to comment
Share on other sites

Аз, лично, искам постоянно да е на екрана. При Булсатком може да стои постоянно или изобщо да го няма. Аз съм свикнал да е на дисплея постоянно и е супер удобно! Иначе за плазма е абсурд да е постоянно, макар, че на една такава Панасоник, след 3 години Булсатком и постоянен часовник, ич не се забелязваше.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

 

@vebaev - ти преди на N3 ли беше?

Съпоставка с техния нет :grin:

Да и още съм за 2 месеца но махнах кабелите. Защото дебелите им кабели ми разказаха играта на лайсните на паркета :)

 

Не може да се говори за сравнение, преди ми беше на кеф колко МБ ще изкара, сега като пусна и кове 94 мегабита. Може би и ДНСите им са по добри ако съдя по брауза и скоростта на захапване. + по евтино ми е и имам телефон с 100мин. Както и яснота при каналите а не иди ми дойди ми да ми сменят ХД каналите като им скимне, бях им абонат 4г но през последната година намалиха качеството - адиос н3! :)

Link to comment
Share on other sites

Имам питане тъй като на телевизора 99% от времето ми е включен компютър, възможно ли е сигнала от сеттопбокса да го вкарам в компютъра и да го гледам като PIP с някое приложение? 

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...