Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Скъпи Приятели,

С удоволствие Ви съобщаваме, че така дългоочаквания пакет HBO HD от днес е вече факт. Включва програмите HBO HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD и е на цена 9,00 лв. с ДДС.

Тъй като старта съвпада с коктейла от празнични очаквания и настроения около Коледа и Нова година, решихме да добавим щипка емоция и от нас - всеки абонат на домашна услуга COOOLBOX  ще гледа новият пакет до 28.02.2015 г! :)
Ще получите автоматично новите канали накрая след последния в списъка. За най-нетърпеливите - новите канали може да видите и веднага след рестарт на Вашето STB. 

Всеки, който иска да продължи да гледа най-касовите филми и най-хитовите ТВ сериали за сезона без досадни рекламни прекъсвания, ще има възможност да се абонира за пакет HBO HD след 28.02.2015 г.
 

Пожелаваме Ви приятно гледане и хубави емоции!

Edited by jay
Link to comment
Share on other sites

Приемника не ми е под ръка, но се чудя какви са вариантите за изкарване на аудио от него? ХДМИ (ТВ), оптика (аудиосистема) ... стериожак ??? има ли вариант или няма?

Link to comment
Share on other sites

Приемника не ми е под ръка, но се чудя какви са вариантите за изкарване на аудио от него? ХДМИ (ТВ), оптика (аудиосистема) ... стериожак ??? има ли вариант или няма?

 

хдми изхода се вкарва в нормален долби ресивър. Не е и като да няма оптичен изход, но не знам как стои въпроса със синхронизацията при отделно ползване на цифрово видео и цифрово аудио

Link to comment
Share on other sites

И това също. Не бях обърнал внимание, но е така.

Един въпрос - кой ви е сорсът за тези канали? Вижда ми се с не много добро качество за HD.

Link to comment
Share on other sites

Не само Синемакс. Качеството на HBO HD никак не ми хареса, но нямах време да се заглеждам и при другите как е. Трябва да ги взимат от 4W, ако не бъркам.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Не само Синемакс. Качеството на HBO HD никак не ми хареса, но нямах време да се заглеждам и при другите как е. Трябва да ги взимат от 4W, ако не бъркам.

Одева гледах една анимация по HBO комеди и картината беше приказка (Panasonic плазма).

 

Хора, само при мен ли е така, на куулбокс съм:

 

zamunda.jpg

Проблема е при теб. Свали си malware и сканирай ПС-то.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

@exabyte ще направим проверка по сигнала Ви за субтитрите на Cinemax2 и ще пишем допълнително.

 

Възможно ли е да се вкара и някаква опция за шедулиран запис? Пример: Новините почват всяка вечер в 19ч и аз искам да задам запис Понеделник-Петък от 19ч до 19:30ч всяка седмица.

Link to comment
Share on other sites

Аз да споделя следния проблем. На единия приемник дистанционото взе да ми прави номера. Преди на месец 2 забиваше, като светваше зелената лампа и дистанционото иска да ми се махнат батериите, за да почне отново да функционира. Сега го прави всеки ден, само при мен ли е така?

Link to comment
Share on other sites

@exabyte имаме налична такава опция в платформата ни. Когато гледате някой канал трябва да натиснете два пъти копчето INFO на нашето дистанционно, за да може да се появи разширеното EPG меню. То е заредено с програмата на всички канали, които излъчваме за седем дни напред. Можете да намерите предаванията, които желаете да запишете и да ги отбележите за запис с червеното копче на нашето дистанционно. На всички предвидени предавания за запис се появява червена точка, което значи че са настроени успешно.

 

@jozo моля свържете се с нас на националният ни телефон 0700 45 0 45, за да можем да Ви съдействаме по описаният от Вас проблем.

Link to comment
Share on other sites

 

@exabyte имаме налична такава опция в платформата ни. Когато гледате някой канал трябва да натиснете два пъти копчето INFO на нашето дистанционно, за да може да се появи разширеното EPG меню. То е заредено с програмата на всички канали, които излъчваме за седем дни напред. Можете да намерите предаванията, които желаете да запишете и да ги отбележите за запис с червеното копче на нашето дистанционно. На всички предвидени предавания за запис се появява червена точка, което значи че са настроени успешно.
 
@jozo моля свържете се с нас на националният ни телефон 0700 45 0 45, за да можем да Ви съдействаме по описаният от Вас проблем.

 

 

Мерси, ще погледна.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...