Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

БНТ HD

 

ПП

 

 

 Световното първенство в Бразилия, ще се излъчва в ефира на Българската национална телевизия на 12 юни.

 

Един месец националната медия ще излъчва в HD качество всичките 64 мача от шампионата на планетата. 56 от срещите ще вървят едновременно по БНТ1 и БНТ HD.

Дано през оставащите три седмици някой от Cooolbox се "светне" каква черна точка ще си лепне, ако не възстанови програмата в списъка на каналите.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

А неприятната изненада е изчезването на БНТ HD след рестарта...

... не много хубави емоции с новите липси в ТВ листа.

 

А още по-неприятно е потвърждението от страна на съпорта, че така ще бъде...   т.е. че няма да го бъде.

 

Здравейте @plameni,

 

канал БНТ HD беше добавен във връзка със Зимните олимпийски игри 2014 в Сочи като възможност да ги следите в HD формат. Както и досега ще направим всичко възможно за да осигурим излъчването на канала при всяко по - значимо спортно събитие, включително и за предстоящото Световно първенство в Бразилия.

 

 

Кои канали липсват?

 

Здравейте @alchemy,

 

пълен списък с излъчваните програми в обновения ТВ пакет може да намерите на следния линк:

 

http://cooolbox.bg/index.php?lang=2&cat=76&subcat=112

Link to comment
Share on other sites

Нещо по въпроса с HBO?

Да се надяваме, че няма да има отделен HD пакет като следваща "изненада"?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Здравейте @plameni,

 

канал БНТ HD беше добавен във връзка със Зимните олимпийски игри 2014 в Сочи като възможност да ги следите в HD формат. Както и досега ще направим всичко възможно за да осигурим излъчването на канала при всяко по - значимо спортно събитие, включително и за предстоящото Световно първенство в Бразилия.

Много добре помня защо беше добавен този канал.

Въпросът ми беше, защо от днес вече не мога да го гледам?

Цитирам колегата ви:

Тези от Вас, направили индивидуална подредба, ще получат новите канали накрая, след последния в списъка. Новите канали може да видите и веднага след рестарт на Вашето STB. 

При мен БНТ HD беше последен в списъка, а след рестарта изчезна. Къде бяхте написали, че текущият списък с каналите ще бъде редуциран?

Link to comment
Share on other sites

Аз имам едно питане. При изтичане на срока на договора трябва ли да се поднови за нови 18м. за да се запази същата такса?

Link to comment
Share on other sites

Много добре помня защо беше добавен този канал.

Въпросът ми беше, защо от днес вече не мога да го гледам?

Цитирам колегата ви:

При мен БНТ HD беше последен в списъка, а след рестарта изчезна. Къде бяхте написали, че текущият списък с каналите ще бъде редуциран?

Здравейте,
Излъчването на БНТ HD  е възстановено.
Link to comment
Share on other sites

Нещо по въпроса с HBO?

Да се надяваме, че няма да има отделен HD пакет като следваща "изненада"?

Здравейте,

Както сме писали и преди няма вариант за излъчването на HBO ,пакетът би бил достатъчно скъп, за да не можем да го пуснем,а конкретна информация не можем да дадем, тъй като преговорите с праводържателите са конфиденциални.

Към дадения момент пакет HD, е подарък за клиентите на услуга COOOLBOX.

Аз имам едно питане. При изтичане на срока на договора трябва ли да се поднови за нови 18м. за да се запази същата такса?

Здравейте,

Цената на услугата се запазва след изтичане срока на договора. :))

Link to comment
Share on other sites

Искам да изкажа благодарността към хората от вашата поддръжка и невероятния професионализъм на екипа ви. В случая пропуска беше мой при конфигурирането на моя рутер, но да получа не само информация, че съм в грешка ами и подробни инструкции как да се оправи това (и то инструкции за конкретния ми рутер!) далече надминава моите очаквания. Поклон!!! :beer:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Файда, като е в 3D... да не си мислите, че ще има кой знае колко голяма разлика.... Това да не Ви е Avatar 3D...

Да но се надявах ,че и тази година нещо ще измислят ,но уви никоя тв не го предава в европа в 3D

Link to comment
Share on other sites

Разликата я знам, въпроса е принципен, а аватар отдавна не е единствения 3D филм има доста по-качествени продукции вече...

 

Turn off this option! HTC One Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Всичко хубаво, но нямаше да е лошо някой да каже, че офиса ви в Смирненски е затворен.Нямаше да е лошо да се спомене, че във въпросните посредници на easypay, няма как да платиш само едно задължение, няма как да те намерят по ЕГН, телефон или каквото и да било, различно от КН.

 

Интересно как може голяма фирма/компания като Вас да остави цял квартал без офис...

Link to comment
Share on other sites

Що не плащате през нета? От години всичко си го плащам така и няма нищо по-лесно от това. В ePay.bg може да се плаща и без регистрация, само с email. Звъниш на съпорта, искаш си абонатния номер, въвеждаш го в системата на ePay и си ти.

Само с Булсатком ми е тегаво през нета, защото там всеки приемник си е с негов номер и се плаща за всеки номер по отделно. Там съм го решиш с предплащане за година напред и пак не се виси по опашки.

Link to comment
Share on other sites

Защото не винаги имам пари в картата. Те отиват за други автоматични преводи :) седмица преди да дойде времето на бокса.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Клиентите, които плащат на каса МОЛ са уведомени посредством обаждане от нашият Call Centre.
Също така на самата каса имаше информационни плакати на които беше описано кога затваря касата и кои са най-близките места за плащане, както и е отбелязано на нашият сайт кога ще бъде преустановена работата и.
С плащането в кеш през easy pay целим да осигурим удобство на нашите клиенти поради причината,че има над 100 офиса в Пловдив, където клиентите ни могат да заплатят само чрез клиентския си номер.
Като високотехноогична компания целим да мотивираме клиентите ни да плащат безкасово и да използват електроните системи за плащане като epay. В момента се разработва и предложение абонатите ни да могат да плащат електронно и през други платформи за on-line плащания.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Здравейте, имам следния въпрос. Ще пускате ли връщане назад във времето на канали? Преди време се говореше, че имате техническата възможност, но има законови пречки. Гледам сега, че Виваком предлагат тази услига, та щом те го правят значи има как. Хайде кварталните кабеларки, че го имат те доколко са легални е ясно, но в този случай?

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, имам следния въпрос. Ще пускате ли връщане назад във времето на канали? Преди време се говореше, че имате техническата възможност, но има законови пречки. Гледам сега, че Виваком предлагат тази услига, та щом те го правят значи има как. Хайде кварталните кабеларки, че го имат те доколко са легални е ясно, но в този случай?

 

Благодаря!

И аз искам да попитам същото?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

както и преди сме писали, имаме техническа възможност за предоставяне на такава услуга,

 

но нямаме правата за излъчването и.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...