Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Здравейте, ELySiuM! Искрено се извиняваме за причиненото неудобство, коментарът Ви е предаден на отговорните лица.

david_launcher, много Ви благодарим за хубавите думи :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Уважаеми приятели,

С цел подобряване качеството на услугите, предоставяни Ви от COOOLBOX, се налага извършването на техническа профилактика в оптичната ни мрежа в градовете София, Пловдив и Велико Търново.

Интервалът, в който ще се извърши планираната работа, е в ранните часове на 4-ти април (четвъртък) от 0:00 до 06:00 часа. В рамките на посочения период се очакват няколко краткотрайни прекъсвания на всички услуги, като дежурните администратори ще бъдат на Ваше разположение за съдействие при необходимост.

В нашата система е отворен тикет с номер 34653.

Молим да ни извините за неудобството и Ви благодарим предварително за търпението и разбирането.

 

Мина ли профилактиката ? не е имало прекъсвания :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте, приятели,

Днес е специален ден, тъй като най-после можем да разкрием изненадата, която дълго подготвяхме за Вас. Считано от сряда (17.04.) ще добавим над 30 нови канала към ТВ списъка си, като по този начин освен на по-голямо разнообразие ще можете да се наслаждавате и на 25 програми в HD! Сред нововъведенията ще откриете bTV HD, FOX, TLC, Poker Channel, Viasat Nature HD/Viasat History HD, Fashion One HD, News7, iConcerts HD, VH1 Classic, History HD и други. На феновете на спорта ще предложим ново и по-пълно изживяване с програмата на bTV Action и RING.BG в HD!

Гореописаните промени ще получите заедно с нова подредба на ТВ програмите по категории и рейтинг (нов Начален списък канали) . В тази връзка в ранните часове на 17.04., сряда (след 0:30 ч), ще се направи профилактика с цел отдалеченото рестартиране на всички онлайн STB устройства. Имайте предвид, че изключените устройства ще получат всички нови канали неподредени след последния ТВ канал, преди списъка с радиа. Тези от Вас, които са пренареждали канали, използвали са опцията Мои канали или са заключвали програми с ПИН код, за съжаление, ще се наложи отново да направят тези настройки.

Изброените нововъведения ще са без промяна в цената.

Пълна информация за обновения списък и всички добавени канали можете да намерите на официалната ни уеб страница www.cooolbox.bg.

 

Пожелаваме Ви приятно гледане!

Link to comment
Share on other sites

Чудничко. С удоволствие ще си ползваме новите канали. :)

 

П.П. Новите приемници с дистанционното, което отстрани има бутони е много яко :)

Link to comment
Share on other sites

И познайте как отивам да си преподпиша договора на срочен :)))

Всички канали (почти), за които мрънках :)))

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, Runner, напредваме бавно в района и би било чудесно да ми напишете на ЛС точния адрес, който Ви интересува и телефон за връзка, за да можем да Ви потвърдим със сигурност.

 

zynth, радваме се, че новостите Ви допадат. :)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми харесва програмната схема и новата подредба, само има няколко леко дразнещи неща.

1. На някои ка*али им отнема много време докато се появят след като са избрани.

2. На Viasat ка*алите са 3бр. един след друг, на които в заглавието пише просто Viasat и трябва да се изчака да се заредят, докато се разбере кой в същност е Viasat ка*алът. Има и други такива на които наименованието им е леко "мъгливо".

Видях, че има и много немски HD ка*али, което е много добре. Жалко, че не знам немски език. :(
Надявам се в бъдеще да продължавате да добавяте още чуждестранни HD ка*али. По на често.. :)


Едит: За списъка на каналите по-горе, мога ли да си ги преименувам сам, защото не съм пробвал.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Благодаря за новите HDта. Една част от тях ще се гледат наистина.

Но с удоволствие бих ви върнал 30тина ка*ала :( Поне.Още повече, че май наяма функция "премахни от списъка" ...

Иначе ще има шампионска лига с хубаво качество, остава само английското...

И защо форума цензурира думата KAHAл?

Edited by david_launcher
Link to comment
Share on other sites

w00x, отбелязвам си забележката Ви и ще подадем запитване дали може каналите на Viasat  да бъдат преименувани (например Nature Viasat, вместо обратното) - и друг потребител спомена за това неудобство. Не можете сам да ги преименувате.

david_launcher, можете да направите индивидуално подреждане на каналите и да оставите тези, които не гледате на най-задни позиции или пък да използвате опцията Родителски конктрол и да ги заключите с ПИН код.

Колкото до цензурата, и аз това се чудех :^)

Link to comment
Share on other sites

Ами защото е сложена автоматична цензура и думата кaнал се възприема като aнал.
Тъпотия. Което прави поста с обявяването на новите кaнали доста забавен. :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Здравейте отново, тази вечер имаме за Вас още една добра новина.

Вече можете да гледате БНТ1 с по-добро качество. БНТ1 HD можете да намерите на 1-ва позиция при стандартна подредба (Начален списък канали). Пожелаваме Ви приятно гледане и спокойна вечер!

Link to comment
Share on other sites

А има ли вероятност да пуснете някои от основните канали (БНТ, Нова, БТВ) с възможност за гледане с един и два часа назад?

Link to comment
Share on other sites

Надали. Не е регламентирано и операторите, които ги излъчват, го правят не много легално. Не знам как стои въпросът при Бибаком. Там имат тайм шифт, но не знам на кои кaнaли.

Иначе добро допълнение на програмния пакет, особено VH1 Classic, iConcert, FOX и кaнaлите на Viasat.

Едно въпросче за FOX - HD версията ли излъчвате или SD?

 

Edit: Махнета тая простотия с цензурирането, винаги може да се заобиколи изписването на думата кaнaл.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, Runner! На този етап не планираме добавянето на тази функционалност, но за сметка на това имате опцията за записване на предавания, като за целта е необходимо да имате USB flash drive (добре е да е с повече памет - напр. 8GB+) и да ни се обадите, за да направим необходимите преконфигурации.

Lucky Luciano, излъчваме SD версията на FOX.

 

П.С. Цензурата не е наше дело :)

Link to comment
Share on other sites

...

П.С. Цензурата не е наше дело :)

Това се отнасяше за филтрите в Bulforum ;).

 

Два бързи въпроса по темата:

1. След пускането на новите кaнали забелязвам чат-пат растериране на хоризонтални ивици за по-малко от секунда. Това временно явление ли е или да звъня на съпорта?

2. Моите приемници са от старите и не поддържат USB. Каква е техническата възможност да бъдат заменени с новите?

 

П.П. Поздравления и благодарности за добавените кaнали.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, alchemy,

По-добре се свържете с техническата ни поддръжка, когато сте пред телевизора и забележите този проблем. Те ще Ви обяснят и какви са опциите за замяна на STB устройството, тъй като в момента аз няма как да отговоря, понеже не знам каква услуга използвате и с какво оборудване разполагате по-точно. 

Телефонът е 0700 45 0 45 и има дежурни колеги денонощно.

Link to comment
Share on other sites

А има ли вероятност да пуснете някои от основните ка*али (БНТ, Нова, БТВ) с възможност за гледане с един и два часа назад?

 

За тази екстра се заплаща на дадената телевизия (лиценз) и до колкото знам, таксите са доста високи.За да го пуснат, трябва да качат месечната таксата, което няма да се хареса на клиентите ;)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, Runner! На този етап не планираме добавянето на тази функционалност, но за сметка на това имате опцията за записване на предавания, като за целта е необходимо да имате USB flash drive (добре е да е с повече памет - напр. 8GB+) и да ни се обадите, за да направим необходимите преконфигурации.

Lucky Luciano, излъчваме SD версията на FOX.

 

П.С. Цензурата не е наше дело :)

 

А записите, които направи устройството, само през устройството ли могат да се пуснат после?

Имате ли възможност в момента за добавяне на още приемници? Искам да си включа и телевизора в другата стая.

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за добавените канали, но най голямата работа за мен е това, че са махнали турската от позиция 1. Ей това ми беше като трън в очите!

Link to comment
Share on other sites

Радваме се, че промените Ви харесват, bibiiip! Ако подреждането не Ви допада, можете сами да пренаредите каналите, както считате за удачно, телевизията разполага с такава функционалност. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...