Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Защо ще ти сменят приемниците казаха ли ти? Ти подавал ли си оплакване? Че на мен никой, нищо не ми е казвал, а даже смятах да пусна и втория телевизор към тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Защо ще ти сменят приемниците казаха ли ти? Ти подавал ли си оплакване? Че на мен никой, нищо не ми е казвал, а даже смятах да пусна и втория телевизор към тях.

 

Единия ще ми го сменят понеже няма изобщо HD, но такива имаха когато се пуснах (сив на цвят ако си виждал). Имам телевизия от тях още когато тя беше в тестов период. Другия също бил стар модел и имали някакви по-нови. 

 

П.П. Иначе за сивия щях и без друго да им звъня да ми го сменят, че се плаща за HD каналите, пък реално на едното ТВ ги няма.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Планираме да добавим много нови канали (включително и HD), но предпочитаме да го съобщим кои са нововъведенията и от коя дата ще ги добавим, когато сме напълно готови да ги предложим. :)

Link to comment
Share on other sites

Планираме да добавим много нови канали (включително и HD), но предпочитаме да го съобщим кои са нововъведенията и от коя дата ще ги добавим, когато сме напълно готови да ги предложим. :)

Е все пак дайте малко светлина в тунела. СЕДМИЦА , ДВЕ , МЕСЕЦ .

Link to comment
Share on other sites

Това е добре,но аз лично,а може би и ГОЛЯМА ЧАСТ от клиентите Ви ще се радваме на други,ПО-СЪЩЕСТВЕНИ промени в предложенията.Като разделяне на каналите в няколко пакета.Не желая бтв програмите категорично,а и много ясно,че не гледам всичките 110 канала.Така че ЗАЩО НАСИЛВАТЕ клиента да плаща към 25 лв. месечно за цифрова ТВ?!Това не знам да го прави друг.Също така пак ще напиша добре си беше преди време с ДУО и ТРИО офертите.Изобщо нужно е раздвижване и ценово преосмисляне на услугите.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Това е добре,но аз лично,а може би и ГОЛЯМА ЧАСТ от клиентите Ви ще се радваме на други,ПО-СЪЩЕСТВЕНИ промени в предложенията.Като разделяне на каналите в няколко пакета.Не желая бтв програмите категорично,а и много ясно,че не гледам всичките 110 канала.Така че ЗАЩО НАСИЛВАТЕ клиента да плаща към 25 лв. месечно за цифрова ТВ?!Това не знам да го прави друг.Също така пак ще напиша добре си беше преди време с ДУО и ТРИО офертите.Изобщо нужно е раздвижване и ценово преосмисляне на услугите.

 

Нещо не съм съгласен с теб. Искаш да кажеш, че нет+ телефон ти са по 2.50 на месец, а телевизията 25? Не виждам нищо нередно, така правят всички опратори да те накарат да си пуснеш пакетна услуга и да ти е по-евтино отколкото да ползваш само ТВ или нет. Щом другите оператори ти предлагат това, което ти е нужно никой не те е вързал. Поне на мен няма оператор, който да ми предложи по-добри услуги и оферти, а за по-малко пари абсурд.

 

Лично за мен си правих сметка с тея канали на Кулбокс да ги пусна на Булсатком. Първо Булсат ми искаха 2 такси за включвнае, че 2 телевизора съм пускал. Аз да не съм двама клиенти? После за тея канали трябваше стабилно да си платя, а като си пусна нет и цифрата стана стабилна. Ся имат други оферти ама посмъртно не бих им се вързал.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ти защо правиш сметки и сравняваш с цената за 18 месечния абонамент от 30 лв.?!Това е по договор,с който поемаш 18 месечно задължение за твърдо парично плащане,а като се случи да излезнеш в неплатен отпуск като мен примерно 1 седмица по искане на работодателя кво правим?!Не всеки е обезпечен с финансови активи и стабилна работа.

П.С.В момента ми трябва само ТВ.Ако иска доставчика да ме привлече мен и други подобни клиенти той ще се съобрази със ситуацията,не аз.По-скоро ще избера да остана без консумативна и незадължителна услуга,отколкото да се застраши финансово положението ми.Тоест плащам си това,което трябва и си живея скромен,но безпроблемен живот.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че някой оператор ще ти прекрати подаването на Интернет от пакета и ще ти пусне само Телевизията за този един месец? Или искаш да кажеш, че ще прекратиш договора за месец и после ще преподпишеш нов?

Не разбирам какво искаш да кажеш в същност.

Иначе си прав за Дуо и Трио пакетите. Може хората да не искат телевизия. А това за каналите... мен винаги са ме дразнили другите оператори, които предлагат различни схеми, защото все нещо, което искаш да гледаш го няма и трябва да го добавиш редом с 10 други, които са в същия пакет. Така си е много добре. Не е нужно да се затормозявам и да избирам канали. Получавам си всичко и това е. Ако искам HBO и Cinemax - си ги доплащам.

От bTV няма как да се лишиш. Тя винаги е в основния пакет. Като не искаш да я гледаш - недей. Въпреки, че аз не го разбирам това изкуствено хейтърство, но ... всеки сам си решава

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че някой оператор ще ти прекрати подаването на Интернет от пакета и ще ти пусне само Телевизията за този един месец? Или искаш да кажеш, че ще прекратиш договора за месец и после ще преподпишеш нов?

 

Не разбирам какво искаш да кажеш в същност.

 

Иначе си прав за Дуо и Трио пакетите. Може хората да не искат телевизия. А това за каналите... мен винаги са ме дразнили другите оператори, които предлагат различни схеми, защото все нещо, което искаш да гледаш го няма и трябва да го добавиш редом с 10 други, които са в същия пакет. Така си е много добре. Не е нужно да се затормозявам и да избирам канали. Получавам си всичко и това е. Ако искам HBO и Cinemax - си ги доплащам.

 

От bTV няма как да се лишиш. Тя винаги е в основния пакет. Като не искаш да я гледаш - недей. Въпреки, че аз не го разбирам това изкуствено хейтърство, но ... всеки сам си решава

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ти защо правиш сметки и сравняваш с цената за 18 месечния абонамент от 30 лв.?!Това е по договор,с който поемаш 18 месечно задължение за твърдо парично плащане,а като се случи да излезнеш в неплатен отпуск като мен примерно 1 седмица по искане на работодателя кво правим?!Не всеки е обезпечен с финансови активи и стабилна работа.

П.С.В момента ми трябва само ТВ.Ако иска доставчика да ме привлече мен и други подобни клиенти той ще се съобрази със ситуацията,не аз.По-скоро ще избера да остана без консумативна и незадължителна услуга,отколкото да се застраши финансово положението ми.Тоест плащам си това,което трябва и си живея скромен,но безпроблемен живот.

 

И кой е тоя оператор в Пловдив дето те пуска на безсрочен договор, а има всички тея канали за по-малко пари? Хайде за каналите ще намериш, ама за безсрочен договор на нов абонат не намирам аз. Ако беше толкова зле щеше да си намерил алтернатива. Ето за пример сега имам и Близу, за 30 лв. колкото плащам на Кулбокс получавам 65 мегабита по-бавен интернет, телевизия без Дискавър, а какъвто и да било HD канал съвсем не говорим. Телефона няма нито 1 безплатна минута и ми събира прах. 

Link to comment
Share on other sites

Е,не казвам,че оператора трябва да раздели услугите поединично.Просто споменах,че по стечение на обстоятелствата в момента ми липсва само цифрова тв.А за БТВ-то не е изкуствено хейтърство,а точно ЕСТЕСТВЕНО!!!Все пак с годините те се конфронтираха с една или друга група хора или организация.Вкл. и с немалка част от СОБСТВЕНИТЕ си бивши зрители поради многото една или друга причина.Но да не задълбаваме в тази посока,че ще се получи много спор и спам  :banned:

А ITD Network как плаща на БТВ?!С парите на клиентите си,не от намерени в някоя дупка.А като не ползват и дори НЕ ИСКАТ нещо естествено е да не плащат за него.Така че все някога трябва да се променят взаимоотношенията в посока повече на пазарен принцип и не изкуствено да се поддържа една медийна империя в малката ни страна.

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че някой оператор ще ти прекрати подаването на Интернет от пакета и ще ти пусне само Телевизията за този един месец? Или искаш да кажеш, че ще прекратиш договора за месец и после ще преподпишеш нов?

 

 

 

Има - Булсатком. И не няма да преподпише нов договор, а продължава да си плаща по стария, когато реши. Тоест - правиш срочен договор, но без крайна дата, ако ме разбираш. Можеш да изпълняваш 18-месечен договор и 6 години по няколко месеца на година. Като можеш да не плащаш няколко месеца нито едното, нито другото или само едното. Никой няма да те търси за такси, срокове, техника и т.н. Най-добрата фирмена политика в България. Няма фирми за събиране на задължения, няма напомнящи SMS-и. Иначе услугата за 29.90 на Кулбокс е перфектна, поне за мен, макар да им ползвам само нета на две места, тъй като на третото упорито не получавах качествена услуга, не че нямам доброто желание, но да не обяснявам. За 29.90 този пакет канали /легално/ и този нет не може никой да го предложи - факт! Бих добавил, че в телевизията им трябват канали като VH1 Classic, iConcertHD и още 2-3 канала, както и трябва да помислят за цената на допълнителния приемник, но като цяло е ОК и за обикновения потребител е от най-добрите оферти.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

 

Ти защо правиш сметки и сравняваш с цената за 18 месечния абонамент от 30 лв.?!Това е по договор,с който поемаш 18 месечно задължение за твърдо парично плащане,а като се случи да излезнеш в неплатен отпуск като мен примерно 1 седмица по искане на работодателя кво правим?!Не всеки е обезпечен с финансови активи и стабилна работа.

П.С.В момента ми трябва само ТВ.Ако иска доставчика да ме привлече мен и други подобни клиенти той ще се съобрази със ситуацията,не аз.По-скоро ще избера да остана без консумативна и незадължителна услуга,отколкото да се застраши финансово положението ми.Тоест плащам си това,което трябва и си живея скромен,но безпроблемен живот.

Kak кво правим? Бодваме една сат'литна чиния, регистрираме се тук:

https://billing.zargacum.net/

Плащаме си пакета който ни интересува и за колкото време ни интересува (ако щеш и за един ден) и си гледаш кефа.

Няма договори, скапано качество от булсат (може и тях да гледаш и цената е перфектна) и прочие.

Другия начин е да си плащаш на шейх (пак на месец, без договор). За тези варианти ти трябва само качествен нет (не бърз!).

 

==========

Лъки, много ги рекламираш и хвалиш булсатят. А няма смисъл. Те са оператора с най-долнопробно качество :P

Нищо лично, само констатация :)

 

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Лъки, много ги рекламираш и хвалиш булсатят. А няма смисъл. Те са оператора с най-долнопробно качество :P

Нищо лично, само констатация :)

 

Скоро минавах покрай теб и си беше на 39Е, та не знам какво констатираш. Темата за Заргата по-добре да не я почваме. Ако имаш предвид качеството на каналите БосфорТВ - те са умишлено наказани и смачкани :grin: Скоро освен Булсатком, няма да има какво българско да гледаш - без значение през някой или с тяхно оборудване... Салатата са в тунела без изход, Бибата са ако нямаш друг избор иии това е май.

Link to comment
Share on other sites

Скоро минавах покрай теб и си беше на 39Е, та не знам какво констатираш. Темата за Заргата по-добре да не я почваме. Ако имаш предвид качеството на каналите БосфорТВ - те са умишлено наказани и смачкани :grin: Скоро освен Булсатком, няма да има какво българско да гледаш - без значение през някой или с тяхно оборудване... Салатата са в тунела без изход, Бибата са ако нямаш друг избор иии това е май.

Taka e, на 39 съм, но това не означава, че качеството им не е отврат. Просто ме мързи да подреждам каналите и на сателит.бг в момента.

И като казвяам, че качеството им е в г@за, то то е такова, при това на всички канали, без изключение, вкл. и на ХД каналите.

А това какво ще се гледа в близко и далечно време... времето ще покаже. Както ти доказах няколко пъти - не си прав, въпреки "достоверните ти и вътрешни" източници които ползваш. Ела да ти пусна uk sky f1 и филм+ хд и да коментираме качеството тогава.

Недей да приемаш партенките на операторите за чиста монета. Те са мноооого далеч от истината.

Където е текло - пак ще тече, приятелю, вервай ми :)

========

 

Щеше да се обаждаш да гледаме захарина, ама... не се обади.

Link to comment
Share on other sites

За Захарина - не ми е останало време и не ми е приоритет. За теклото - тече, но като спре, питаш как да гледам F1, нали? Да, SkyHD е с по-добро качество от Филм+HD, но тук говорим за различни неща - едното е сравняване на български оператори, другото... си е друго. Защо не плащаш на Sky абонамент? Защото е колко 30% от цената на приемника ти на месец. Няма сложно да подредиш 60-те канала на Салатата - прави се от лаптопа. Качествено или не толкова - интересните неща са на 39Е и който колкото иска да подскача - факта си е факт - мачовете са там, F1 е там, тениса и той там. Качествено или не толкова - Булсатком е изцяло българска компания и се развива на пук на всички, които се продадоха, защото нямат дупе да се борят и на пук на всички, които правят опити да ги изнудват и мачкат. Може да е бавно, но се развиват. Имат най-много абонати и абонатите в по-голямата си част са доволни - за другите - пътища /оператори/ много. Както написах по-горе - никой не е женен за Булсатком - не го кефи, спира да плаща, като не му се търси неустойка или каквото и да било друго. Капка в морето са другите. Другото са партенки. Източниците са ми достоверни, но това няма никакво значение в момента. Да ти дам една карта от Захарина да я подкараш? Да пробваме, ей така - знаеш, че няма смисъл нали. Наистина няма смисъл.

С горния си пост ме загуби в дискусиите. Успех.

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми приятели,
С цел подобряване качеството на услугите, предоставяни Ви от COOOLBOX, се налага извършването на техническа профилактика в оптичната ни мрежа в градовете София, Пловдив и Велико Търново.
Интервалът, в който ще се извърши планираната работа, е в ранните часове на 4-ти април (четвъртък) от 0:00 до 06:00 часа. В рамките на посочения период се очакват няколко краткотрайни прекъсвания на всички услуги, като дежурните администратори ще бъдат на Ваше разположение за съдействие при необходимост.
В нашата система е отворен тикет с номер 34653.
Молим да ни извините за неудобството и Ви благодарим предварително за търпението и разбирането.

Link to comment
Share on other sites

Подобрете счетоводството си. Два пъти за 3 месеца ми спирате интернета защото някой си смята, че не съм платил. Аз не само съм платил а съм и предплатил.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...