Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

...а в момента едва стига 1MB/s

Което е скоростта на USB1.1. Вероятно дъното не поддържа по - нов стандарт и затова работи с тази скорост. Вътрешна карта за wifi струва около 15 лева. Доста по - добре ще е с нея.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Което е скоростта на USB1.1. Вероятно дъното не поддържа по - нов стандарт и затова работи с тази скорост. Вътрешна карта за wifi струва около 15 лева. Доста по - добре ще е с нея.

 

Зависи от лаптопа. Едно време DELL ме обрулиха $50 за подобна карта.

Link to comment
Share on other sites

Което е скоростта на USB1.1. Вероятно дъното не поддържа по - нов стандарт и затова работи с тази скорост. Вътрешна карта за wifi струва около 15 лева. Доста по - добре ще е с нея.

дъното е P5N-E SLI и според сайта на производителя usb-тата са 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

тая сутрин ,нета е супер зле...едвам ми зарежда abv и дата-та,ютуб.

Обадихте ли се на съпорта? Звънете, като забелязвате проблеми - при нас няма засечено несъответствие или други сигнали и може да е локално при вас, трябва да се проверим при подобни случаи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

шулбокс нямали преимници за цифровата, "чак след 2 месеца", казват от офиса им - това отговор ли е на потенциален клиент? :laughing: мноооо професионално, няма що :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

шулбокс нямали преимници за цифровата, "чак след 2 месеца", казват от офиса им - това отговор ли е на потенциален клиент? :laughing: мноооо професионално, няма що :bowdown:

А какво можем да кажем като няма? Можете единствено да вземете интернет сега и да ви пуснем телевизията когато пристигне доставката.

Link to comment
Share on other sites

А какво можем да кажем като няма? Можете единствено да вземете интернет сега и да ви пуснем телевизията когато пристигне доставката.

 

не ставаше въпрос за мен, а за един приятел ... той ще разкарва близу-то и търси изгодна оферта, но тъй като вие в момента нямате такава(поне в близките 2 мес.), най-вероятно ще се закачи за друг доставчик.

все пак вие си знаете колко ви струва едно такова "забавяне" в доставките ...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

С цел подобряване на услугите, предоставяни Ви от COOOLBOX, се налага извършването на техническа профилактика в оптичната ни мрежа в гр. Велико Търново. Интервалът, в който ще се извърши планираната работа, е в ранните часове на 04-ти Октомври (четвъртък) от 00:00 до 08:00 часа. В рамките на посочения период се очакват няколко кратковременни прекъсвания на всички COOOLBOX услуги с времетраене до 10 минути, като дежурните администратори ще бъдат на Ваше разположение за съдействие при необходимост.

В нашата система е отворен тикет с номер 33632.

Молим да ни извините за неудобството и Ви благодарим предварително за търпението и разбирането.

 

Екипът на COOOLBOX

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

С цел подобряване на услугите, предоставяни Ви от COOOLBOX, се налага извършването на техническа профилактика в оптичната ни мрежа в гр. Велико Търново.

Не, че нещо, но форумът е предимно пловдивски. Я има, няма 5-6 човека да са от В. Търново, а от тях едва ли имате и един клиент, но нищо :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Искам да попитам , ако подам заявка, кога най-скоро може да се върже интернет.Живея в близост до Младежка - рт.Стадиона.Също така, стабилен ли е интернета откъм прекъсвания и подръжка, защото ми омръзна от гаврите на досегашния ми доставчик.Благодря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Искам да попитам , ако подам заявка, кога най-скоро може да се върже интернет.Живея в близост до Младежка - рт.Стадиона.Също така, стабилен ли е интернета откъм прекъсвания и подръжка, защото ми омръзна от гаврите на досегашния ми доставчик.Благодря предварително.

Няма по - добър избор от тях. Дано да имат покритие в района ти. Определено няма да съжаляваш.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Искам да попитам , ако подам заявка, кога най-скоро може да се върже интернет.Живея в близост до Младежка - рт.Стадиона.Също така, стабилен ли е интернета откъм прекъсвания и подръжка, защото ми омръзна от гаврите на досегашния ми доставчик.Благодря предварително.

Това става само с обаждане - на 070045045 трябва да посочите точния адрес, иначе покритие имаме, но за срок може да се потвърди само ако знаем точния адрес. Колегите ще проверят и ще върнат отговор.

Link to comment
Share on other sites

Не, че нещо. . .

Стига сте злобели и спамили в тема, която не е на вашия оператор, нито пък имате намерение да му станете клиенти.

:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

На мен ли така ми се струва или в последните 2 дни качеството на телевизията не е същото? Всичко сякаш е едно такова зърнесто...дори и HD каналите? Някой друг забелязал ли е подобна аномалия или е само при мен?

 

P.S. И доста от радиостанциите ги няма - Voice, Веселина, FM+...

Edited by quovadis
Link to comment
Share on other sites

На мен ли така ми се струва или в последните 2 дни качеството на телевизията не е същото? Всичко сякаш е едно такова зърнесто...дори и HD каналите? Някой друг забелязал ли е подобна аномалия или е само при мен?

 

P.S. И доста от радиостанциите ги няма - Voice, Веселина, FM+...

 

Аз не наблюдавам подобно явление.

 

Дали ще получим bTV HD?

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...