Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Очудва ме как хората си усложняват живота ... :) Визирам теб, poppopov

 

Дребнавост и правене на пук се нарича.

Силно се съмнявам, че си чете End-user License Agreement-а на всеки софтуер, който инсталира и го следва толкова стриктно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: Ти си чел EULA-а на Skype???

 

Не разбира се, но аз не звъня на оператора, за да го питам дали може да си разкача медиа конвертора, за да избърша праха под него, защото в договора пишело.

Link to comment
Share on other sites

Това е от "Terms of Use", а w00x май питаше за "EULA (End User License Agreement)", което при Skype се отнася за бизнес-потребителите :tongue

 

Global и US версии.

 

Все едно кое е. Въпроса беше почти реторичен, а вие къде се задълбахте. :D Идеята ми беше, че ако се следват всичките точки по споразумения и договори до точката, трябва да си прекарваш деня в бумащина.

Примерно на торент клиентите пише да не се разпространява нелегално съдържание с тях. Yeah.. right. Знам, че всички имаме торент клиенти, за да сваляме легални файлове.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, С цел подобряване на услугите, предоставяни Ви от COOOLBOX, се налага извършването на техническа профилактика в оптичната ни мрежа в гр. Пловдив, квартал Кючук Париж. Интервалът, в който ще се извърши планираната работа, е в ранните часове на 26-ти Август от 00:00 до 08:00 часа (събота срещу неделя). В рамките на посочения период се очакват прекъсвания на всички COOOLBOX услуги, като дежурните администратори ще бъдат на Ваше разположение за съдействие при необходимост.

 

В нашата система е отворен тикет с номер 33105.

 

Молим да ни извините за неудобството и Ви благодарим предварително за търпението и разбирането.

 

Екипът на COOOLBOX

Link to comment
Share on other sites

Сериозно, какво точно очакваш ? :)))

 

Нищо повече от това което се случи. След като ITD са включили подобна точка в общите си условия, са длъжни (а те го направиха бързо и без обструкции), да предоставят разрешение.

 

Тази точка е сложена за разни нуубове които няма да се сетят да си включат тока на медията или да вкарат оптиката или нз какво ....

Така ITD няма да са виновни за потребителската глупост и да носят отговорност за часовете/дните без интернет.

 

Това си е твое мнение, единствено представител на ITD, може да изясни точната причина.

 

Очудва ме как хората си усложняват живота ... :) Визирам теб, poppopov

 

И мен ме учудва, защо клиенти на други интернет доставчици коментират действията на ITD и на клиентите им.

 

Дребнавост и правене на пук се нарича.

Силно се съмнявам, че си чете End-user License Agreement-а на всеки софтуер, който инсталира и го следва толкова стриктно.

 

Пиши си каквото желаеш не ми пречиш.

 

 

Е колко да ти е смешно? Отричаш ли? :)

Точка 4 от EULA на Skype. Давай. :D

 

Просто си ми смешен, това е.

Link to comment
Share on other sites

Просто си ми смешен, това е.

 

Аз или това, което пиша?

 

И твоите действия са ми смешни, затова им се смея и споделям с приятели.

Не държа ти да знаеш, че ти се присмивам, за да те засегна, нали?

Link to comment
Share on other sites

Поне за Екшъна забрави, само за Войаор.бг е. За Ринга не се знае още със сигурност, но бидейки собственост на същата медия...

Link to comment
Share on other sites

Дали ще има някаква възможност да получим HD каналите за Шампионската лига? BTV Action и Ring.bg.

 

От форума на Cooolbox

 

Подали сме запитване за тези два канала и чакаме отговор до края на седмицата
Link to comment
Share on other sites

Скъпи приятели,

 

Мислехме да отложим изненадата за след празниците другата седмица, но не можахме да се стърпим и ще Ви я издадем още сега :)

Представяме ви най-новото попълнение в пакета HD канали на Вашата любима телевизия COOOLBOX: канал Film+ HD. Сигурни сме, че ще Ви зарадваме и напомняме, че пакет HD е безплатен за всички абонати на тройната услуга CooolBOX, която получавате срещу 29.90 лв на месец.

Каналът ще бъде активиран автоматично в рамките на следващите 24 часа или веднага след като рестартирате STB устройството си. Ще го намерите накрая на списъка след радиата или след Eurosport HD при активиране на начален списък канали.

 

Пожелаваме Ви приятно гледане!

Екипът на COOOLBOX

Link to comment
Share on other sites

Супер! Много хубаво, че разраствате списъка с HD каналите и не променяте цената. Похвално, наистина.

 

Жалко обаче, че тоя Film+ един път не съм го пуснал, защото само спорт дават по него. И защо се казва Film+ ако има само спорт? Къде са филмите?

Link to comment
Share on other sites

Хубава новина, но канала пропадна доста в последно време. Като казвам пропадна имам предвид, че много голяма част от съдържанието му няма нищо общо с HD, aми си е чисто SD отвсякъде. Чакаме уж и испанското да тръгне ама кога ли ще е...

Link to comment
Share on other sites

Жалко обаче, че тоя Film+ един път не съм го пуснал, защото само спорт дават по него. И защо се казва Film+ ако има само спорт? Къде са филмите?

Филмите ги имаше до преди 2 години когато канала беше: плащаш и гледаш. Един филм струваше 1 кредит (цената на кредита варираше, но беше средно 1 лев)

После стана спортен канал. Питай Булсатя що направиха таз простотия.

Link to comment
Share on other sites

макар да се съмнявам, че проблема може да е от ISP-то ... все пак да питам:

 

2157152707.png

 

2157157386.png

 

първата снимка е от компютър, който не е мой. рутера, usb wifi флашката, които ползвам за свързаност са едни и същи, но резултатите(втория е моят комп) са коренно различни. съотношението е 1:10

може ли причината да е в cooolbox?

Link to comment
Share on other sites

Не. Постоянна ли е тази разлика?

ами ... свалям един торент от замунда, който съм го свалял с моя компютър и знам каква му е скоростта, а и има над 700 сийдъра, а в момента едва стига 1MB/s

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...