Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Наистина добра новина. Още по-хубавото е, че вече на поетите обещания се гледа сериозно и те се изпълняват.

 

Май ще се сключва 18 месечен договор. :bgrin:

Edited by poppopov
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като преподпишеш мисля...

Ама верно, офертата стана супер за 30 лв :)

А като се замисля, не знам кой дава повече на тази цена..

 

чудя се,дали да подписвам за 18 месеца.Верно става 30 лв,обаче пък нов договор за 18 месеца ...Имам си едно на ум,че нещо може да се скапе или обърка през това време.

Link to comment
Share on other sites

Е тези които сме на тройната услуга как да вземем бонуса с HD-то ? :blink:

Ако сте на CooolBOX тройна услуга вече трябва да имате HD каналите. Ако сте на по-стара Trio тройна услуга - да, трябва да преподпишете.

Link to comment
Share on other sites

Ако сте на CooolBOX тройна услуга вече трябва да имате HD каналите. Ако сте на по-стара Trio тройна услуга - да, трябва да преподпишете.

 

второто...

 

Чак сега видях какви са каналите които се водят бонус към услугите.

coooool2012apr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се гледа телевизията през conax директно на телевизора без да минава през цифровия приемник? Защото с 2 дистанционни просто не е работа а ще ме извиняват но това на цифровия приемник е мега смотано (сравнено с дистанционното на телевизора ми)

Link to comment
Share on other sites

Ама тва ващо много интересна работа ... плащам като поп по 36.90лева на месец преди 2-3 месеца ми е изтекъл договора обаче никой не ме уведомява. Ако не бях попитал касиерката нямаше и да се чуе че договора ми е изтекъл! А и много важни ! За да се откача от вас на всичкото отгоре не 30 дневно уведомление ми 40 дни преди това! При положение че в договора ми нищо подобно не е записано ! ... Както и да е не съм тръгнал да се откачам от вас ...

Мисълта ми е днес съм платил утре ако реша и преподпиша за още 18 месеца получавам ли въпросните пакети веднага след преподписването ? И ще присъстват ли в листата ми през тези 18 месеца или ще ми стоят бонус някой друг месец ?

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се гледа телевизията през conax директно на телевизора без да минава през цифровия приемник? Защото с 2 дистанционни просто не е работа а ще ме извиняват но това на цифровия приемник е мега смотано (сравнено с дистанционното на телевизора ми)

 

Никакъв шанс. DVB-C != IPTV

 

 

Ама тва ващо много интересна работа ... плащам като поп по 36.90лева на месец преди 2-3 месеца ми е изтекъл договора обаче никой не ме уведомява. Ако не бях попитал касиерката нямаше и да се чуе че договора ми е изтекъл! А и много важни ! За да се откача от вас на всичкото отгоре не 30 дневно уведомление ми 40 дни преди това! При положение че в договора ми нищо подобно не е записано ! ... Както и да е не съм тръгнал да се откачам от вас ...

Мисълта ми е днес съм платил утре ако реша и преподпиша за още 18 месеца получавам ли въпросните пакети веднага след преподписването ? И ще присъстват ли в листата ми през тези 18 месеца или ще ми стоят бонус някой друг месец ?

 

Ако днес си платил и утре отидеш да преподписваш ще ти върнат 7лв :)) понеже се предплаща за следващ месец. И новите условия влизат в сила от следващия месец.

Link to comment
Share on other sites

... получавам ли въпросните пакети ...

Някой да не остане с впечатлението, че ще получи всичките показани на картинката по-напред пакети и канали. Става въпрос единствено за т.нар. "HD пакет", който включва 3 канала - Eurosport HD, Discovery Showcase HD и National Geographic HD.

Link to comment
Share on other sites

Някой да не остане с впечатлението, че ще получи всичките показани на картинката по-напред пакети и канали. Става въпрос единствено за т.нар. "HD пакет", който включва 3 канала - Eurosport HD, Discovery Showcase HD и National Geographic HD.

Аз все още ги нямам тези хд канали явно има някакъв проблем.

Link to comment
Share on other sites

Аз все още ги нямам тези хд канали явно има някакъв проблем.

Ако сте на Cooolbox (не Trio от старите), трябва да ги имате - рестартирайте STB-то и може да опитате да активирате "Начален списък канали" през менюто и ги потърсете на последните места в програмата. Ако след това все още ги нямате, свържете се със съпорта, за да проверим.

Link to comment
Share on other sites

Ако сте на Cooolbox (не Trio от старите), трябва да ги имате - рестартирайте STB-то и може да опитате да активирате "Начален списък канали" през менюто и ги потърсете на последните места в програмата. Ако след това все още ги нямате, свържете се със съпорта, за да проверим.

Появиха се. Просто трябваше да изчакам 10-15 минути след рестарта.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, приятели!

 

Имаме едно предложение към всички вас за промяна на началния списък телевизионни канали - направихме примерна подредба, като сме съобразявали тематични, езикови и други прилики между каналите.

Пуснахме анкета в страницата ни във Facebook и искаме да чуем вашето мнение. Моля последвайте този линк, за да видите подредбата и да гласувате:

Анкета

Ще бъдат отчитани само гласовете от тази анкета и се надяваме чрез вас да вземем правилното решение.

Предварително Ви благодарим за активността и подадения глас!

 

Екипът на COOOLBOX!

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица си играх да ги редя...демек сега ще се ресет-нат ? :lol:

Не, засега правим анкета дали новата подредба, която сме измислили, ви харесва и искате да я приложим.

Link to comment
Share on other sites

Защо наистина си мислите, че всеки има и ползва Facebook?!?

 

Имате си сайт, имате си форум, имате си потребителски профили...

Edited by Ilves
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е това ли ще натресат ? Или който пожелае.

 

То пак е същото.Аз си ги бях подредил като започвам от общите български;после новинарските;развлекателните;спорта;всички научно популярни /една след друга/;музикалните след това,и тн.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Новата подредба на каналите не е зле, то и старата си беше ОК, но се чудя, защо всички оператори пробутват БТВ(турската)на първа позиция? За мен нормалното е да е канал1 (държавната телевизия) и чак след това да са кабеларките.

Имам чувството, че всички оператори изкуствено бутат БТВ да е с най-висок рейтинг.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...