Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Имам някакаъв glitch с телевизора ...преди каналите се разтягаха ,обаче след ъпдейта не са разтегнати както трябва,и се налага да цъкна един бутон за разтягане на екрана,обаче след това ми се разтяга и Coool менюто и не ми изписва всичката информация от ляво.

 

И си мисля че новият ъпдейт не може да се нагоди както трябва с телевизора.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам някакаъв glitch с телевизора ...преди каналите се разтягаха ,обаче след ъпдейта не са разтегнати както трябва,и се налага да цъкна един бутон за разтягане на екрана,обаче след това ми се разтяга и Coool менюто и не ми изписва всичката информация от ляво.

 

И си мисля че новият ъпдейт не може да се нагоди както трябва с телевизора.

Опитахме да възпроизведем проблема, но досега не сме установили да се случва с нито един телевизор. Може ли да се свържете със съпорта, за да стане по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://livefootball.ws/2735-barselona-real-madrid.html

 

айде някой на кулбокс да пусне връзката, която е 2500 kbps и да каже как върви ... защото при мен и стриймове от по 1500 kbps не тръгват, та се задоволявам за момента с 400 kbps .... и всичко това за 25 лв. на месец :ninja:

Link to comment
Share on other sites

http://livefootball.ws/2735-barselona-real-madrid.html

 

айде някой на кулбокс да пусне връзката, която е 2500 kbps и да каже как върви ... защото при мен и стриймове от по 1500 kbps не тръгват, та се задоволявам за момента с 400 kbps .... и всичко това за 25 лв. на месец :ninja:

Идеално се гледа.

Благодаря за линка.

 

EDIT:

С VLC ли гледаш? Защото с плеъра на SopCast 3.4.8 върви много по-гладко.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

А тези 100мбит БГ кога ще влезнат в сила за старите абонати?

Е не са ли влезнали в сила при теб? Аз си ги имам още след като обявиха увеличението.

Link to comment
Share on other sites

Виж като сваляш нещо голямо от някъде :) Може спийда да лъже.

На торенти най-добре би трябвало да го усетиш.

 

6,5MB/sec от торенти. Не повече. Преди съм стигал до 10-11.

 

@w00x до колкото си спомням ти имаше рутер(841 на TP-Link), махни го и пробвай директно към конвертора какви скорости ще ти даде.

 

Имам рутер 740 на ТП-Линк. Довечера ще пробвам и без него, но мисля, че вече пробвах един път преди време и пак получих същия резултат.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абсолютна простотия , майна!

Как може дейвъ толкова години да не се интегрира елементарната функция за подредба/премахване на канали, която я има всеки един абонат на която и да е друга компания???!!? И на всичкото отгоре да се гаврят с хората?!!!! Защо подяволите БНТ1 е на 2ра позиция, а БНТ2- на 101???????????? Къде е логиката? Къде е уважението към клиента?

Аре вече някой цъвул да седне и поне да подреди ши*аните канали!!! Едва ли е невъзможно.....

Link to comment
Share on other sites

То т'ва не е болка за умиране.Нали има канали ,дистанционно.10-15 кликания повече или по малко все тая.Не ми пречи подредбата .

Link to comment
Share on other sites

Принципно е добре да можеш да си ги подреждаш...ама като се сетя преди, на бившите ми два доставчика к'во беше...Подредя си каналите и след като решат да добавят нов канал или направят нещо друго и айдеее отиде..и започваш отначало с подреждането.И това като се случи на два-три месеца по веднъж е супер изнервящо..Отдавна съм спрял да подреждам каквото и да било.Просто влизам в менюто намирам програмата и я пускам...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте приятели,

 

От днес са активни няколко подобрения в услугата, за които с радост бихме искали да ви информираме:

Премиум каналите в Пакет HD вече се включват към тройната CooolBOX услуга (не важи за CooolTV и по-старите Trio). Всички вие, които сте ги заявили като допълнителна услуга към тройната CooolBOX, вече няма да заплащате за тях. Рестартирайте Set-top-box устройствата си, за да получите новото съдържание.

 

Разработена и активна е най-търсената функционалност - пренареждане на канали. Ето и кратко упътване за употреба:

- Намерете реда „Пренареждане канали“ в меню „Настройки“. За да получите достъп, трябва да въведете вашия ПИН за родителски контрол и да натиснете бутона на дистанционното "ОК".

- Списъкът с канали излиза в дясното поле. За да маркирате канала, който желаете да преместите, поставете маркера на него с бутоните "Нагоре" и "Надолу" . Натиснете ОК и цветът на името на канала ще се промени. Изберете нова позиция с маркера. Имате две възможности: с бутон ОК предварително избраният канал ще се вмъкне на посочената с маркера позиция, като измести останалите канали надолу в списъка; с бутон "Размяна канали" (стрелка надясно) предварително избраният канал ще размени мястото си с канала, намиращ се на посочената с маркера позиция.

- За да завършите пренареждането изберете бутон Назад - изскачащо меню ще ви попита дали искате да запазите направените от вас промени. С бутон ОК потвърждавате, а с бутон Назад отказвате промените. Внимание – при натискане на бутона на дистанционното "TV" ще излезете от функционалността за пренареждане без потвърждение и промените, които сте направили, няма да бъдат запазени!

 

Под функцията „Пренареждане канали“ ще намерите още една: „Начален списък канали“ за възстановяване на началния списък по подразбиране. При натискане на ОК, системата ще ви поиска родителски ПИН за потвърждение – ако желаете да продължите, въведете ПИН и натиснете ОК на дистанционното.

 

Освен изброените значителни подобрения добавяме и ново съдържание – два нови канала Nickelodeon и Nickelodeon Jr. Всичко дотук е съчетано и с трайна промяна на цвета на интерфейса с по-мек и по-топъл зелен цвят, който е част от нашето лого и идентичност.

 

Поздрави,

Екипът на COOOLBOX

Link to comment
Share on other sites

Здравейте приятели,

 

От днес са активни няколко подобрения в услугата, за които с радост бихме искали да ви информираме:

Премиум каналите в Пакет HD вече се включват към тройната CooolBOX услуга (не важи за CooolTV и по-старите Trio). Всички вие, които сте ги заявили като допълнителна услуга към тройната CooolBOX, вече няма да заплащате за тях. Рестартирайте Set-top-box устройствата си, за да получите новото съдържание.

 

Разработена и активна е най-търсената функционалност - пренареждане на канали. Ето и кратко упътване за употреба:

- Намерете реда „Пренареждане канали“ в меню „Настройки“. За да получите достъп, трябва да въведете вашия ПИН за родителски контрол и да натиснете бутона на дистанционното "ОК".

- Списъкът с канали излиза в дясното поле. За да маркирате канала, който желаете да преместите, поставете маркера на него с бутоните "Нагоре" и "Надолу" . Натиснете ОК и цветът на името на канала ще се промени. Изберете нова позиция с маркера. Имате две възможности: с бутон ОК предварително избраният канал ще се вмъкне на посочената с маркера позиция, като измести останалите канали надолу в списъка; с бутон "Размяна канали" (стрелка надясно) предварително избраният канал ще размени мястото си с канала, намиращ се на посочената с маркера позиция.

- За да завършите пренареждането изберете бутон Назад - изскачащо меню ще ви попита дали искате да запазите направените от вас промени. С бутон ОК потвърждавате, а с бутон Назад отказвате промените. Внимание – при натискане на бутона на дистанционното "TV" ще излезете от функционалността за пренареждане без потвърждение и промените, които сте направили, няма да бъдат запазени!

 

Под функцията „Пренареждане канали“ ще намерите още една: „Начален списък канали“ за възстановяване на началния списък по подразбиране. При натискане на ОК, системата ще ви поиска родителски ПИН за потвърждение – ако желаете да продължите, въведете ПИН и натиснете ОК на дистанционното.

 

Освен изброените значителни подобрения добавяме и ново съдържание – два нови канала Nickelodeon и Nickelodeon Jr. Всичко дотук е съчетано и с трайна промяна на цвета на интерфейса с по-мек и по-топъл зелен цвят, който е част от нашето лого и идентичност.

 

Поздрави,

Екипът на COOOLBOX

 

 

Супер :punk

Браво, най-вече за HD-тата :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...