Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

По-скоро питай какво става с ноемврийските промоции :D

 

Промоция не ми трябва, поне за сега :) Като за начало ми стига да получавам, това за което си плащам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@cordier а някакво мнение за несиметричния download/upload при някой клиенти? ( включително и при мен ).

 

Имате ли някакъв сайт/фтп където може да се тестват скоростите?

В момента има линк чрез който да тествате локалната си скорост. Работим и върху интерфейс, с който да можете да направите повече тестове, но ще бъде пуснат след нова година. Свържете се с телефона за поддръжка, за да ви упътят какво да направите или да проверят има ли проблем при вас.

Link to comment
Share on other sites

В момента има линк чрез който да тествате локалната си скорост. Работим и върху интерфейс, с който да можете да направите повече тестове, но ще бъде пуснат след нова година. Свържете се с телефона за поддръжка, за да ви упътят какво да направите или да проверят има ли проблем при вас.

 

За кой линк става дума?Нали не за speedtest-a?За международния, аз има къде да си го тествам :) , но искам адрес/сайт даден от вас, за да знам, че ако не ги достигам, значи проблема не е отсреща, а при мен.

За ъплоуда ми е приделно ясно, че няма как да имам 40Mb "външен", но поне за download-a да ги достига.

Link to comment
Share on other sites

А-у-у-у,извинете,че се намесих :blink:

Може би не трябва да отбелязвам,че в подобни случаи се контактува първо с доставчика....

Ама аз да си го кажа де. :music

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ идеята ми беше, че първото нещо, което се проверява в този случай е пределно ясно.Т.е. батериите са сменени.Не виждам смисъл и логика да се обяснява такъв проблем ако не си си проверил най-очеизвадната възможност за настъпване на проблема.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Няколко приятелчета, вещи във финансовата сфера, споделиха, че май проектът им е на минус. И е твърде вероятно, да има нов собственик, скоро. Та тогава вероятно ще очакваме новости промоции и т.н. Е може и да грешат, ако е така нека уважаемият представител на cooolbox, да ме опровергае.

Edited by poppopov
Link to comment
Share on other sites

Добре бе, какво става с всичките тези големи ИСП-та?Първо spnet които са си фирма с име и традиция, сега ITD ...

В интерес на истината маи и аз съм чувал от 1,2 места за финансови затруднения, но мислех че са отминали.

Груба сметка: ако имаш 5к абонати по 30лв на месец, това са си 150к.А уж те продават интернет на корпоративни и фирмени клиенти, а домашните са им като бонус.

Шантава работа...

Link to comment
Share on other sites

5 000 са твърде малко клиенти,за да имаш значително влияние на пазара,че и да се развиваш.То и затова няма нещо ново при тях откакто преди 2-3 години вдигнаха летвата.Това си мисля без да съм в кухнята на нещата.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

5 000 са твърде малко клиенти,за да имаш значително влияние на пазара,че и да се развиваш.То и затова няма нещо ново при тях откакто преди 2-3 години вдигнаха летвата.Това си мисля без да съм в кухнята на нещата.

 

Много точно! Много вдигнаха летвата, дори и за тях. Сега страдат от това, че конкуренцията лека-полека ги достига, а те тъпчат на едно място от много време. Поне постъпиха умно, спирайки тези срокове, които даваха за каквото и да е, че само се излагаха. Но тази невъзможност за спазването им вероятно си има разумна причина. То им се вижда по форума колко клиенти имат, не е нужно да си финансист. Появата на Мегалан на пазара несъмнено ще налее допълнително сол в раната, все пак предлагат почти същата преносна мрежа, което ги прави преки конкуренти. Очаквах да реагират по някакъв начин до сега, но дали не е малко късно...Най-странното е, че Кулбокс имаха предимството на времето, но не се възползваха. Сега то тече против тях. Съжалявам, ако някой вижда мнението ми за твърде крайно, но аз така ги виждам нещата.

Link to comment
Share on other sites

Еми батка, според мен Кулбокс нарочно мълчат, за да има нови изненади, но дали ще се получи, само може да наблюдаваме! Днес е последният работен ден за 2011 година.. Така че НОВА ГОДИНА, НОВ КЪСМЕТ!!! :beer: :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

При мен, бе за 30 минути, обадиха ми се после, да обяснят, че са имали технически проблем. Е случва се, важното е, че бързо се справиха и проявиха уважение и ми уведомиха за проблемът.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте приятели,

 

В понеделник 09.01.2012 в часовете между 02:00 и 06:00 сутринта ще бъде проведена техническа профилактика, свързана с ъпгрейд на оборуване и настройки на рутиране на мрежата. В тази връзка е възможно да наблюдавате кратковременни колебания в интернет услугата в частта българско интернет пространство - намален капацитет или липса на достъп до случайни български уебсайтове. Цялостни прекъсвания на услугата не се очакват, като дежурните администратори ще бъдат на ваше разположение за съдействие при необходимост.

Благодарим Ви за разбирането!

 

Екипът на Cooolbox.

Link to comment
Share on other sites

Това дали не означава, че толкова обещаваните промоции ще ги бъде най-накрая?

 

По-скоро нови ИП-та.Дано да не е така, защото ми писна всеки месец да сменям настройки...

Link to comment
Share on other sites

http://www.cooolbox.bg/index.php/cat.76/subcat.106

Айде на примоциите. Ама неще не намирам логика 100 Мбит/с, ала бала. На повечето хора им трябват парични отстъпки, а не некви измислени скорости. Отделно единстената пакетна услуга е ТВ+интернет+телефон. Ми тези дето сме само на и-нет и тел, какво получаваме, двойна сметка ли, или оставаме на същите условия?

IP-то вече може да е и статично.

Edited by Cayenne
Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...