Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нормално ли е като ми се качи даунлоуда, ъплоуда ми да пада? Мисля, че двете сборно са около 5-6МБ по всяко време.

 

Не, не е нормално.Провери си рутера ( ако имаш такъв ) и по-скоро пробвай без него ;)

При мен няма проблем да даунлоадвам и ълоудвам едновременно с по 4МБ.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Имам рутер. Какво да му проверя толкова?

 

Ако ми кажеш, защо няма интернет, ще ти кажа :D

Просто махни рутера и виж без него дали го има същото "явление".Ако го няма, купи си нов рутер.

 

П.С. Някой да знае телефона на съпорта или ако е говорил с тях да сподели положението?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажеш, защо няма интернет, ще ти кажа :D

Просто махни рутера и виж без него дали го има същото "явление".Ако го няма, купи си нов рутер.

 

П.С. Някой да знае телефона на съпорта или ако е говорил с тях да сподели положението?

 

Кое положение? Аз нямам проблем с интернета в момента. Явно е нещо с теб само.

 

Телефона на съпорта е:

0700 45 0 45

0888 0 45 0 45

Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажеш, защо няма интернет, ще ти кажа :D

Просто махни рутера и виж без него дали го има същото "явление".Ако го няма, купи си нов рутер.

 

П.С. Някой да знае телефона на съпорта или ако е говорил с тях да сподели положението?

 

Проблемен рутер се управя...или нещо по настройките или firmware.Аз 1 година карах с един супер чупен рутер,който рестартирах през 2 дни поне.

 

ба** ,що толкова трудно ми се отваря Resident Advisor-a : http://www.residentadvisor.net/ :wacko:

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

От днес вече използвам и телевизията на Cooolbox. За момента съм супер доволен и без никакви забележки. Има 1-2 странни неща, но нищо което да е проблем.

Link to comment
Share on other sites

От днес вече използвам и телевизията на Cooolbox. За момента съм супер доволен и без никакви забележки. Има 1-2 странни неща, но нищо което да е проблем.

 

Колега аз съм на тяхната телевизия от както пуснаха промоцията за 36.90 на месец.Мега доволен съм.Навярно най доброто качество.

Link to comment
Share on other sites

1651570834.png1651574313.png1651573175.png

 

тези скорости не трябваше ли да са симетрични? :unsure:

При мен са симетрични за Пловдив.Външния обаче и при мен е така!?

1651830101.png 1651835292.png1651838920.png

Edited by Gyumishev
Link to comment
Share on other sites

Орязан,обаче все още публично е оповестена тази скорост.А това не говори добре за фирмата :hmmm:

Като че ли затягат примамливите условия за клиента,вдигнаха много високо летвата,но поне аз не забелязах значително развитие от лятото на 2010.Сега след ми изтече годишния абонамент с преференциалната цена от 36.90 лв. за тройната услуга обмислям да ползвам предплатата 5=6.Някой знае ли дали се компенсират клиентите по някакъв начин при инцидентна липса на някоя от услугите?

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Много добри скорости jijane, аз такива на моя комп, който е без рутер не съм виждал поне от една година.

 

За да не бъда грешно интерпретиран - говоря за ъплинка.

Edited by ELySiuM
Link to comment
Share on other sites

Аз лично на Speedtest-а не му вярвам на 100%, но там някъде са скоростите, защото аз проблеми не съм усетил.

От това фтп свалям със 4,6-4,9МВ.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...