Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

...

Как да ги изключа тия лампи на устройствата. Някой знае ли? Ако отворя кутиите и изключа диодите могат ли да ме обвинят в рушене на операторско оборудване? Има ли начин за друго оборудване при клиента което да изключва полагането на второ устройство - адаптора. Става въпрос да имам телефон но без устройството а направо от медия конвертора??? Благодаря :)

Едно парче непрозрачна (например черна) PVC лента залепваш отгоре им и точка. Иначе отварянето и бъзикането си е рушене.

Телефон без адаптер не мисля, че е възможно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма как да има телефон без адаптера.

 

П.С. От днес се местя в тая тема.Да ми е честито новото ISP :tongue

Наистина да ти е честито!

 

П.с. Доживяхме да станем четири хиляди и една жертвите на тоя, никакъв доставчик :laughing: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Няма как да има телефон без адаптера.

 

П.С. От днес се местя в тая тема.Да ми е честито новото ISP :tongue

Ще ми е интересно да прочета първите ти впечатления.

Link to comment
Share on other sites

Ще ми е интересно да прочета първите ти впечатления.

 

Бахти гадния интернет... Гадно ми е почти толкова, колкото когато пийвам Jameson. :bgrin:

А сега малко по-сериозно.

Преди 2г за известно време работих към ITD, та имам някакви впечатления.Точно за това смених доставчика.

Като се има в предвид, че не гледам ТВ, това за мен е 2рия най-добър интернет след оптиката на бившото ДСС ( но тъй като вече ги няма, cooolbox-a твърдо взима лидерството в списъка ми ).

 

Наистина да ти е честито!

 

П.с. Доживяхме да станем четири хиляди и една жертвите на тоя, никакъв доставчик :laughing: :beer:

 

Колкото по-малко, толкова повече за нас :P

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

 

Да, този тип агитатори са познати под името - Доволни клиенти.... а винаги се стига до момента с платените агитатори и меренето на Е-пишки? Или може би, диверсанти наистина има, но са от страната на разни импотентни "конкуренти"?

 

Чак пък толкова доволни, че да се регистрират за да пишат само в тази тема? Като ascona може би? Който по случайност е дружка с sharkbg, който пък много добре му знаем задачата каква е.Та затова се стига до момента с агитаторите - защото ги има, и е ясно като бял ден. Ти си доволен клиент на интернета на кулбокс, аз съшо, но не обичам платената и прекалената реклама по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Баси и коНспираторите. Не го познавам! В началото признавам ги рекламирах много яростно само защото останах силно впечатлен от качеството и отношението. То така се гради репутация, създаваш я с постоянство и усилие, не като пиявиците от ГЕРМАНОС!

Link to comment
Share on other sites

Чак пък толкова доволни, че да се регистрират за да пишат само в тази тема? Като ascona може би? Който по случайност е дружка с sharkbg, който пък много добре му знаем задачата каква е.Та затова се стига до момента с агитаторите - защото ги има, и е ясно като бял ден. Ти си доволен клиент на интернета на кулбокс, аз съшо, но не обичам платената и прекалената реклама по този начин.

Братле, тука се регистрирах, защото съм много доволен от Интернет-а на Кулбокс! Тъй като ми се налага да включа на 2-ри адрес Интернет и ТВ, реших че мога да спестя 5 лв от месечната ми такса и реших да намеря Търговски представител на Кулбокс, а това е доста трудна задача! В крайна сметка питах sharkbg и plameni, дали не познават такъв представител и в крайна сметка с малко повече търсене и по форума на кулбокс намерих 2-ма представители! Нямам нищо общо с тях двамата! Иначе съм супер доволен от НЕТ-а! Сега чакам промоцията от 1-ви септември да видим каква ще е и след това си връзвам 2-рият адрес, защото задачата която ми възложиха от кулбокс вече е решена! B)
Link to comment
Share on other sites

На какво се дължи трагичния интернет в момента?

Повече от 40 мин звъня на съпорта, но никой не вдига:

 

cooolbox_ping.png

image hosting

 

EDIT:

Знаех си, че трябваше да постна нещо, за да се оправят нещата . . .

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Вчера е имало доста сериозен срив в целия град... Някой, някакви подробности знае ли?

Link to comment
Share on other sites

Вчера е имало доста сериозен срив в целия град... Някой, някакви подробности знае ли?

 

Ами на мен не ми се е отразил по никакъв начин. Цял ден си бях у нас.

Link to comment
Share on other sites

Вчера е имало доста сериозен срив в целия град... Някой, някакви подробности знае ли?

Това за целия град са думи от съпорта. Проблем имаше, но май само в определено каре в Кючука (проблемното, където уж живеели и голяма част от "големите" шефове...)

Проблема беше, че някои абонати нямаха няколко часа нет, тв и тИлифон, на други им смениха IP адреса (моя е сменен) и така.

Иначе проблемите са от няколко месеца и сега също продължават. На някои абонати нет-а им прекъсва необяснимо за съпорта как и защо, тв-то замира по същите извънземни причини. EPG-то не е коректно от месеци (вчера по евроспорт според него требеше да има тенис, ама нъц: конен спорт. Явно за кулбокс дали тенис или конен спорт... няма значение, нали е все спорт). След смяна на цялото оборудване на няколко пъти и безкраен като дължина тикет, сега предложиха да дойдели техници да сменяли оптичното влакно. Последното го оставям без коментар. Иначе добре се смях.

Дет' са вика: кул, бе батка :)

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Аз не съм в Кичука, но и при мен имаше проблем. Имах си и телефон и телевизия през цялото време само нет нямах. Незнам какви са тея глупости, че нищо не работело през това време. Мислих, че са ме разнали, че не бях платил ама не беше това :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Това за целия град са думи от съпорта. Проблем имаше, но май само в определено каре в Кючука (проблемното, където уж живеели и голяма част от "големите" шефове...)

Проблема беше, че някои абонати нямаха няколко часа нет, тв и тИлифон, на други им смениха IP адреса (моя е сменен) и така.

Иначе проблемите са от няколко месеца и сега също продължават. На някои абонати нет-а им прекъсва необяснимо за съпорта как и защо, тв-то замира по същите извънземни причини. EPG-то не е коректно от месеци (вчера по евроспорт според него требеше да има тенис, ама нъц: конен спорт. Явно за кулбокс дали тенис или конен спорт... няма значение, нали е все спорт). След смяна на цялото оборудване на няколко пъти и безкраен като дължина тикет, сега предложиха да дойдели техници да сменяли оптичното влакно. Последното го оставям без коментар. Иначе добре се смях.

Дет' са вика: кул, бе батка :)

Този влак не е за тебе.Цялата Вселена го разбра,само ти не :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Този влак не е за тебе.Цялата Вселена го разбра,само ти не :laughing:

И ти не си разбрал. Тез проблемации не са при мен, щот се отървах от лайн@ната им телевизия овреме. На други техни клиенти са. Аз само им гледам сеира (на клиентите им, които скоро няма да са им клиенти, щот са много доволни).

Със здраве и на тебе :laughing:

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

И ти не си разбрал. Тез проблемации не са при мен, щот се отървах от лайн@ната им телевизия овреме. На други техни клиенти са. Аз само им гледам сеира (на клиентите им, които скоро няма да са им клиенти, щот са много доволни).

Със здраве и на тебе :laughing:

Чакай сега,отървал си се от

лайн@ната им телевизия
,а все още ползваш "проблемния" им интернет,за който нон-стоп свидетелстваш тук.Че ти явно си бая голям мазохист :rolleyes:

Или все още таиш капчица надежда,че нещата ще се оправят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега,отървал си се от ,а все още ползваш "проблемния" им интернет,за който нон-стоп свидетелстваш тук.Че ти явно си бая голям мазохист :rolleyes:

Или все още таиш капчица надежда,че нещата ще се оправят :lol:

Абе да ти кажа... надеждата умирга последна, но така или иначе вече писах, че чакам мтел да стартират услугата си в Кючука. И скоро ще стане. Тогава ще взема окончателно решение към кого да се прехвърля (или към тях или към остатъка от ДСС, който добре се справя напоследък), макар вече да съм решил, но все пак - има време. От тия обаче ще се махна със сигурност. Днес ако не си забравя фотото ще ти направя клип как се гледа кул тИливизия в кИчука... с всичките му екстри и салтанати, дори ще се опитам да запиша и разговора със сУпорта.

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Само дето и аз не съм в кючука, а баш на пъпът на града... В момента нещата са си идеални, както винаги, но ми е интересно какво беше станало онзи ден.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...