Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Dreamworker,почваш да приличаш на рекламен агент в обществен форум >.<

Никой не иска да спори с теб,а искат актуална информация за доставчика.И мисля,че всеки може да разгледа другите теми вместо да се оптиваш да правиш ревю на isp-тата в Пловдив,като определено не си безпристрастен -_-

И все пак ми е интересно как само ти от всичко до сега имаш над 12мбит към USA >.<

Давам пари за техника затова имам каквото плащам ...

А за реклама се плаща също ... да съм станал богат от това до сега ако бях рекламен агент ...

 

 

Давам пари за техника затова имам каквото плащам ...

А за реклама се плаща също ... да съм станал богат от това до сега ако бях рекламен агент ...

289667411.png

Това са тестове от компа на приятелката ми .. съдете сами .. щом вярвате на този тест нека е така ...

Edited by DreamWorker
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хайде отново проблема е във вашия "екран". Това може да го каже човек - представител на някаква фирма обслужващ нейните интереси. До кога ли така? И ще ми кажеш, че моя рутер за малко над 80 кинта е боклук ли. На Линксис е. На повече от 8 месеца е. Няма прекъсвания, забивания, загуби и кавито и да било аномалии. Сигнала е качествен и скоростта е такава каквато трябва да бъде ( с или без него) ако оператора не се "осере" за поредния си "n-ти" път разбира се, което се случва доста често.

 

Незнам, що се пишеш за човека с "най-добрата" техника. И за да получа една услуга "совалка" ли да си взема. О я стига :)

 

И до някъде ДА, училище е. Споделяне на информация, от знеш към незнаещ. Незнаещият е вече знаеш. Освен ако знаещият иска само той да е знаещ и да контролира и манипулира незнаещите, което не е хубавичко :)

 

"Словото" трябва да се споделя :)

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Как може проблема да е в машината ми?Пробвал съм със и без рутер,със твоя невероятен фикс от мегалан и без него,и не виждам как може въобще да е проблем в техниката при положение,че българсктие скорости стигат до 10-15пъти повисоки от тези към USA.

Аре да не се излагаме -.-

Link to comment
Share on other sites

тук май сме свидетели на нова серия от поредицата "зарибяването" :D

 

@DreamWorker, ти да не работиш във въпросното isp?

 

Давам пари за техника затова имам каквото плащам ...

 

а т'ва наистина беше добро :lol: ... просто страшен аргумент в полза на това, че при теб теста отчитал няколко пъти по-високи скорости отколкото при останалите (особенно за upload-а)

 

и най-странното - как винаги тези тестове се "омаловажават", казва се че не са "много точни" (особено когато има разлика в скоростите при абонатите на някое isp), а в същото време само те се ползват за сравнение :D

 

btw на страницата на itd network никъде не намирам тарифи/цени/абонаменти планове ... или нещо съм недоскив :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Определено имам по-ниска скорост като ползвам wifi рутера, тъй като пробвах без него и скоростите са по-добри и определено причината е в рутера.

Все пак дори без рутер към USA скоростта ми не се доближава до резултата на DreamWorker, но на мен това не ми е проблем изобщо. Много по-удобно ми е да имам интернет едновременно и на двата лаптопа вкъщи, затова предпочитам да го ползвам през рутера, а засега на ми се дават пари за нов, тъй като нямам реална практическа нужда. Още като говорих с ITD им казах, че не търся 2, 3 или повече мегабайта в секунда даунлоуд, а качествена и постоянна услуга.

 

Държа да отбележа, че за няколкото дни от които ползвам услугата на ITD съм изключително доволен :)

Link to comment
Share on other sites

Остава да чакам кога ще дойдат в Тракия. Дано да е по-скоро. Че тук чакам ДСС да дойдат да си сменя кабелната, но още никакви ги няма. Покриха целия град, а тука още нищо. дано ИТД се решат да дойдат по-скоро към Акваленд-а.

Link to comment
Share on other sites

Остава да чакам кога ще дойдат в Тракия. Дано да е по-скоро. Че тук чакам ДСС да дойдат да си сменя кабелната, но още никакви ги няма. Покриха целия град, а тука още нищо. дано ИТД се решат да дойдат по-скоро към Акваленд-а.

Много глупости пак сте изписали , а не видях нито един тест пуснат .....

На кухи обвинения няма да отговарям за да не превърнем форума в друго ...

От мен беше толкова като сте много отворени спасявайте се ......

Ламероидна история! :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много глупости пак сте изписали , а не видях нито един тест пуснат .....

На кухи обвинения няма да отговарям за да не превърнем форума в друго ...

От мен беше толкова като сте много отворени спасявайте се ......

Ламероидна история! :D :lol:

:excl: Според теб, това, че ще ги чакам да дойдат за да ги пусна е глупост? Как да пусна теста като ги нямам. Къде в моето мнение видя кухи обвинения?

Link to comment
Share on other sites

:excl: Според теб, това, че ще ги чакам да дойдат за да ги пусна е глупост? Как да пусна теста като ги нямам. Къде в моето мнение видя кухи обвинения?

Не ставаше дума за теб ... а за постовете преди това ..

Link to comment
Share on other sites

Не ставаше дума за теб ... а за постовете преди това ..

Ами учудих се, защото си цитирал моето мнение и ми стана интересно.

Link to comment
Share on other sites

От преди 10 минути и аз се вързах. Това са моите тестове (доколкото може да бъдат критерий) :

290184103.png

290185875.png

290186263.png

290186650.png

290186960.png

Довечера ще пробвам и с торентите каква е хавата.

Link to comment
Share on other sites

......Ламероидна история! :D :lol:

Умник, да беше понамалил малко високомерието, а? Я си представи че имаш книжка и караш автомобил - знаеш ли всичко за фазите на газоразпределение на двигателя, начините за обработка на хипоидните предавки на диференциала, методите за термообработла на лагерите, химическия състав и физическите свойства на гумите и т.н.т, или си просто едно ламе дето натиска газта? Ако не си забелязал - това е форум предимно на потребители а не на професионалисти, но работата е че дали едно нещо ще го бъде решават именно потребителите. С поведението си изобщо не помагаш на ITD!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте Господин "НайГолям Надутков" DreamWorker :lol:

 

"Като спец по аномалиите.... би ли ми казал, тъй като имам 2, 3 декара домати :) Защо, като вали дъжд винаги моите декари остават мокри в продължение на седмици, независимо, че грее слънце равномерно за цялата територия. Почвата също е еднаква ама ко става :) Може би проблема е в почвата или пък тия "пусти лъчи нищът и нищът да падат върху моята земя. Ей май слънцето е виновно и не ще да ми пущъ лъчи" :lol:

 

Професионалистта знае какво да си купи като "техника" и кое с какво и как да комбинира. Или при теб техника означава компонент със стойност не по-малка от 15 хиляди долара :lol: Или пък готова конфигурация, взета що то виж ся така пишело на информационната бележка. И ся съм с най мощТната конфигурация и, ще лова "вселенски" интернет Но дали :) Е успех ;)

 

Давам пари за техника затова имам каквото плащам ...

 

Е това можеш да го водиш за ламерско изказване :lol:

 

И това също влиза

 

особено ако имате някой рутер за 50-100 кинта или машинка обременена с какво ли не

 

И аре стига с тези глупости.... "имаш 5 ~ 6 Mbit и само 'щото са ПОВЕЧЕ от другите скорости на другите доставчици и тези ти стигат.... така, че млъквай"

 

Е да ама не. Тук забравяме "ОСТАНАЛИТЕ" доставчици и следим развитието на само този - ИТД Нетуърк.

Пуснали са услуга 20 Мбит ъп и даун, БГ и Интер. и, ще си я реализират. Като искаш да пишеш за друг доставчик и да пускаш техни тестове дай Бекспейс и ли Бутон на мишката за същата функция, избери си доставчика и там влез :)

Edited by sharkbg
Link to comment
Share on other sites

Най-итересното е, че въпросният потребител само повтаря колко сме зле и неграмотни технически, а реално не е казал нищо смислено, което пък ме навежда на мисълта, че самият той е въздух под налягане :devil

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се използва услугата само интернет, не ми трябва телефона им...

или трябва целия пакет ?

Като искаш не си включвай телефона. А и той нищо не оскъпява.

Link to comment
Share on other sites

Току-що бях у един приятел, от днес абонат на ITD. Направи ми впечатление, че Замундата и Арената бяха почти недостъпни, докато bt.wrzru.com бачкаше без грешка. Не знам това моментен проблем ли е, или зависи от часа. Според Speedtest-а, имаше доста голяма несиметрия в скоростите, приблизително порядък. Успяхме да стигнем от bt.wrzru.com 1.8 МБ/с даунлоуд при 8 налични сийдъра.

Иначе, присъствах на част от монтажа. Мисля, че хората са достатъчно компетентни. Изненада ме реакцията - на единия ден се обади във фирмата, на следващия вече беше свързан :).

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...