Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

2 hours ago, zynth said:

ПП - да си промените годината във footer-а на сайта, вече сме 2019 :)

 

image.png

 

Имаш ли представа какво означава © ?

 

Quote

 

the © symbol, or the word "Copyright" or abbreviation "Copr.";
the year of first publication of the copyrighted work; and
an identification of the owner of the copyright, either by name, abbreviation, or other designation by which they are generally known.

 

For example, for a work first published in 2011
© 2011 John Smith

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Доколкото знам английски и успях да си преведа означава че това е годината, когато за 1ви път има защитена от copyright права информация на уебсайта.

 

Не го е имало преди 2018 или дотогава информацията в него не е била авторска?

Edited by zynth
Link to comment
Share on other sites

Разбрах, грешката е моя.

 

Като изключим Кууулбокс, въпреки че темата е за тях, защо всички оператори са си вдигнали бая цените?! Сравнение отпреди 2 години.

 

Аз съм потресен

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, plameni said:

Предпочиташ това?

Определено не. Но предполагам ще се съгласиш, че не винаги в парламента се приемат закони който да работят в полза на народа. 

 

П.С. Не ги знам какви са сега регулациите, обаче каквито и да са не им попречи на един комшия от втория етаж да си прекара кабела (не лично той де, а доставчика) първо на 50 см. пред 2 от терасите (не са негови) и после от уличната лампа през двора на съседа и хванат за неговия климатик (който е на неговата тераса). 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, plameni said:

Не ви знам източника на ЕПГ, но за пореден път по Евроспорт дават Ски скокове... във вода

Пропуснали са да споменат агрегатното състояние.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, chasti,
Действително вчера вечерта е регистрирано влошаване на качеството на международната свързаност, дължащо се на DDoS атака. Проблемът е бил отстранен в рамките на 30 мин. В случай, че продължавате да изпитвате затруднения с ползването на услугата си, моля да се свържете с колегите ни от техническа поддръжка на тел. 0800 45 845.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,
Получили сме уверение от доставчика, че до края на тази седмица ще разреши проблема с влошеното качество на излъчване на въпросните канали.

Link to comment
Share on other sites

И двата ни служебни достъпа са down!!!

 

ИИ двата ни служебни достъпа са down!!!

 

Едит:

Нямам представа как точно сте си настроили телефонията, но обаждането, което получих от съпорта беше с ОТВРАТИТЕЛНО качество... ако изобщо може да използва думата „качество”.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой да има проблеми с външният интернет в момента ? Сутринта като браузвах забелязах че страници ми зареждат доста бавно и реших да тествам. Към Германия, Париж - Франция, Лондон - UK - нета ми е изключително бавен в момента и пинга постянно се променя от нормалния около 40-45 до 60+ / почти с 20 с по висок/ Към Германия изглежда най-зле, а там обикновен е най-бърз към повечето локации. Вчера в офиса докато бях на работа ми казаха че нещо от кулбокс правят ъпдейт във връзка с личнините данни, тъй като имахмe малко проблеми с пощите. Не знам до колко това е точно и дали и свързнано по някакъв начин, но определно при мен има някакък проблем. Пробвах да рестартирам всичко и директно с тяхното устройство към компютъра вързан. 

Edited by 777
Link to comment
Share on other sites

Да, същата работа. около 60 пинг до франкфурт и скорости на даунлоуд между 2 и 400 мбит към различните спеедтст сървъри. Ъп-а изглежда незасегнат.

Иначе като цяло не съм забелязал влошаване на браузинга, но и днес не браузвам особено. Може би само определени дестинации страдат.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...