Jump to content
BulForum.com
sMARTBomber

Show Your Desktop

Recommended Posts

с каква програма си правите на десктопа да ви показва температурата :)

Ами това е скрипт който се използва от DesktopX .С този DesktopX можеш да използваш разни такива готови скриптове за всичко : икони,теми и други глезотийки.В момента не се сещам за адреса от който да си го изтеглиш,но след малко ще го проверя и ще го пусна тук.

http://www.stardock.com/products/desktopx/- официалната страница

DesktopX - леко на локал :)

Скрипта за времето

инсталираш DesktopX, след това просто запускаш *.exe-то на скрипта за времето и си готов.Там само ще трябва да укажеш за коя локация искаш данните и това е.

Edited by LaN

Старият:dee4sq.th.jpg

Новият:dee21kp.th.jpg

Бахти, как се оправяте с толкова икони, бе?!? А като видях до часовничето кво става и колко глупости държите направо ми стана зле.

мерси за програмата :beer:

edit: нещо не бачка тая програма :>

Edited by Stenli

мерси за програмата :beer:

edit: нещо не бачка тая програма :>

Работи :blink: Поне при мен,аз ползвам тази която съм качил в play.evrocom.net :blink: Даже в момента както си личи от десктопа ми : позлвам я. Направи ли правилно нещата както съм описал в предният си пост ? DesktopX сам по себе си няма да го забележиш ако след инсталацията не използваш някой от скриптовете за промяна на нещо по Win-a :blink:

Работи :blink: Поне при мен,аз ползвам тази която съм качил в play.evrocom.net :blink: Даже в момента както си личи от десктопа ми : позлвам я. Направи ли правилно нещата както съм описал в предният си пост ? DesktopX сам по себе си няма да го забележиш ако след инсталацията не използваш някой от скриптовете за промяна на нещо по Win-a :blink:

при инсталацията на програмата ми вади още някаква грешка :(

Ами дай да видим каква е грешката,може да помогнем с нещо.Пък и можеш да я дръпнеш от data.bg (знам че там я имаше ),или да свалиш легално от страницата и да си намериш крак.Но наистина е много готина.Аз я ползвам в комбинация с Aston Shell : перфектно е за промяна на дизайна :)

Ами дай да видим каква е грешката,може да помогнем с нещо.Пък и можеш да я дръпнеш от data.bg (знам че там я имаше ),или да свалиш легално от страницата и да си намериш крак.Но наистина е много готина.Аз я ползвам в комбинация с Aston Shell : перфектно е за промяна на дизайна :)

а този Aston Shell не ти ли товари много компютъра ?

имам едно малко офтопик питане към хората с десктопХ.

инсталирах си я програмата, работи си добре, само че като отворя някакъв прозорец, какъвто и да е, закрива цялото старт меню все едно го няма. Опитах се да се разровя в настройките, нищо не открих, изтрих програмата и пак е така. Прозорците ми се качват върху старт менюто все едно го няма. някой има ли няква идея как да го оправя тва без да преинсталирам бозата?

сори за оффтопика

едит: оправих се ;)

Edited by __smirnoff__

Ето как изглежда мойто десктоп4е ....

desctop15tx.th.jpg desctop9ql.th.jpg

мирката е допълнение към десктопа :) вървят ръка за ръка ... наблегнал съм на шрифтовете и размерите на всичко .... + изчестен изцяло десктоп ..

А така изглеждаше преди няколко седмици .. не 4е съм фен на Ку4ака :tongue :tongue :tongue ама снимката съм е правил пред нас и ми ареса :punk :punk

desctop3ob.th.jpg

Edited by czenitel