Jump to content
BulForum.com
sMARTBomber

Show Your Desktop

Recommended Posts

Това е, но само първите седем икони са постоянни. Останалите се променят през четири- пет дни. Всичко останало е покрито, защото мразя да ми е претрупано.

izvinqvam se za oftopic-a,ama moje li nqkoi da mi dade link za download na temi za windows

ами ахахахахахахаха www.kde-look.org hehehehehehehehe ххохохохохох

Зарежете ги тия СтайлХР-та,защото аз сам се уверих,че са просто слаба имитацийка :sayjin Ако искате "про" украси за деск'а ей TOBA!! e мястото да ги откриете!Всички програмки тук са много лесни за употреба и използват собствени формати за работа :laughing: ...пък и на то зи сайт всеки ден има нови скин-ове :punk

Зарежете ги тия СтайлХР-та,защото аз сам се уверих,че са просто слаба имитацийка :sayjin Ако искате "про" украси за деск'а ей TOBA!! e мястото да ги откриете!Всички програмки тук са много лесни за употреба и използват собствени формати за работа :laughing: ...пък и на то зи сайт всеки ден има нови скин-ове :punk

Как викаш става?Щото свалих,разархивирах и са получи некав .desktop файл :blink: .Кажи как да си ги сложим!

Как викаш става?Щото свалих,разархивирах и са получи некав .desktop файл :blink: .Кажи как да си ги сложим!
Еми като свалиш дадена тема ти се появява иконка (едно компютърче), после тръгваш да я инсталирах като даваш, че си съгласен, а после като ти изпише, че знаеш от къде си го свалям и не знам си какво, махаш тикчето. След това където ти пише да ти направи www.freezy.com (не знам дали беше така) и онова тикче махаш. После ти се разхивира и после си инсталваш нормално. Обаче повечето теми са по един път. Т.е. че трябва да я инсталираш всеки път, когато смениш темата - не се запазва в Properties или поне аз не знам как. (някой се запазват ;) )
Ами за StyleXP ли говориш,ако не,a за програмките от WinCustomize --> сваляш,инсталираш,слагаш пиратски СД-Код и после си сваляш теми за всяка програмка(за курсори,иконки,цялостни теми etc...)
Хмм, това е нещо ново Edited by dunata

Ами за StyleXP ли говориш,ако не,a за програмките от WinCustomize --> сваляш,инсталираш,слагаш пиратски СД-Код и после си сваляш теми за всяка програмка(за курсори,иконки,цялостни теми etc...)

normal_Desktop.JPG

Ето го и моя Десктоп ;)

Edited by jozo