Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply
awe na dvama 4oveka widqh na desktopite nqkvi prognozi za wremeto, otkude moga da si svalq podobno ne6to?

interesno li e?

www.objectdock.com - tova e programa za shortcuts v neq ima docklets (kato plug-ins) za vremeto i mnogo drugi

Link to comment
Share on other sites

Nai posle vidqh kak izglejda Linuxcaptain.gif Sefte go vijdam hides.gif

тва че пише линукс не значи че е :) (не казвам че тва не е линукс)

пример :

свали си астон шел и там има много теми.Има една тема КДЕ тя ти прави десктопа точно като на линукс.Има и много други подобни на разни линукс дистрибуции

Link to comment
Share on other sites

Slain az znam 4e si na LINUX. ae da ni go pokaje6 maina. noo mi e interesno.

 

a za prognozite za wremeto: awe nqkvi temni nqma li 6toto TVA noo grozno stana

Link to comment
Share on other sites

Slain az znam 4e si na LINUX. ae da ni go pokaje6 maina. noo mi e interesno.

не съм на линукс :)

преди бях обаче издържах само 2 седмици :(

ако искаш да си с Windows и той да прилича на Линукс си свали Астон Шел(утре ще го кача)

а ако ти се гледат десктопи от линукс виж тук

Link to comment
Share on other sites

http://www.ms-consult.net/raicho/picture/desktop-1.jpg

Малко скучно но става :allien

Link to comment
Share on other sites

matrix84, linux-a e takuf kakuwto si go naprawish, mojesh da si swalqsh 20-30 razli4ni grafi4ni sredi, i da reshish koq ti e nai-udobna i koq predpo4itash i t.n, po prinzip vseki linux e razli4en s ne6to ot ostanalite, no grafi4nite sredi si ostawat su6tite etc. prilichat si :P

Link to comment
Share on other sites

Nai posle vidqh kak izglejda Linuxcaptain.gif Sefte go vijdam hides.gif

Sega vijda6 Linux s grafi4na sreda.Ako pogledne6 malko ponadolu linka koito ti dava Slain i razgleda6 vsi4ki distribucii 6te vidi6 sy6tiq Linux kato tozi na snimkata no bez grafika.Samo konsola. (btw kato ti gledah avatara predi si mislih 4e 4atka6 Linux ) :)

Link to comment
Share on other sites

За една програма, която ти показва времето в момвнта idea.gif

И за какво ти е? Да не си любител пилот или селскостопански работник нещо? Последния път като ходих в един офис, че им работели бавно машините и се бъгясвали, да не ти казвам колко подобни абсолютно ненужни програмки изтрих от там - има, няма 50% от дисковото пространство - литнаха машинките!

То не бяха за сваляне на уалпепърс на 15 мин. интервал, то не бяха часовници за 150 града по света, то не бяха прогнози за време, за сверяване на часовници, за новини, за какви ли не дивотии... А после връзката ви била лоша.

Link to comment
Share on other sites

И за какво ти е? Да не си любител пилот или селскестопански работник нещо?

Почти позна animatedwink.gif. Пилот не съм, но аз съм от тези, които насочват пилотите от земята. Ако си гледал Top Gun и други подобни - едни пичове със слушалки на главите, които гледат едни екрани и викат постоянно на някой си Roger :)

Link to comment
Share on other sites

Почти позна animatedwink.gif. Пилот не съм, но аз съм от тези, които насочват пилотите от земята. Ако си гледал Top Gun и други подобни - едни пичове със слушалки на главите, които гледат едни екрани и викат постоянно на някой си Roger    :)

Бях такъв... но вече отбих редовната си военна служба ;) .

Абе твоя си работа - твоя си е машината, прави каквото намериш за добре. Просто исках да кажа, че като чуя за лошо работеща машина или прецакана връзка това е една от първите причини за които се сещам...

Link to comment
Share on other sites

Бях такъв... но вече отбих редовната си военна служба ;)

Тия нямат нищо общо.thumbdown.gif За да вършиш моята работа, трябва доста да учиш.

Просто исках да кажа, че като чуя за лошо работеща машина или прецакана връзка това е една от първите причини за които се сещам...

Точно така, и аз като ида да оправям РС-то на някой приятел, винаги първото нещо е Startup magager-a ;)

Link to comment
Share on other sites

:confused Taka li izglejda foruma na wareza ot Linux :confused

Dobre che mi pokaza tova,nema da si install Linux...ne e za Lameri to...

4etoh za edin tip koito si be6e instalnal Interenet Explorer 6.0 +SP1 (za SP1 ne sam siguren ) na SuSe 9.0 i az iskaaaaaaaam :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...