Jump to content
BulForum.com

Show Your Desktop


sMARTBomber

Recommended Posts

Предлагам в тази тема всеки да си shot-не десктопа и да го покаже на другите. На мен например винаги ми е било любопитно какво им върви на другите в tray, каква тема използват, wallpaper (често сменян, но примерно да се види), икони по desktop-а и тн...

[Tutor]

  • За който не знае как се прави screenshot, пояснявам че се натиска [PrintScrn] и след това се отваря Paint и paste(Ctrl+V). Следва File -> Save As... -> избира се формат JPEG (Задължително!!! Иначе ще ви се прецака компютъра много яко!!!) -> [save]
    Има и програми за това, но за един shot не си струва усилието...

[/Tutor]

 

Ето и моят shot:

Тук

 

И понеже иконите съм ги махнал от desktop-a, щото ме дразнят, съм ги сложил в Start-менюто, ето ги и тях:

Тук

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Лошо няма... Ама хайде просто да слагаме линкове към шотовете, вместо да ги постваме - иначе става грозно и мазано - ще ти отваря бавно страницата и ще има да скролираш насам-натам, за да видиш нещо...

Link to comment
Share on other sites

az ot skoro sum na XP i se o6te sum sus base wall-ove (tam polqnata i planinata) kaje tu site tu ne6to dr, koeto da mi raznoobrazi jivota 6toto noo sku4no.

no na men pone iconkite sa mi qki- si4ki geroi ot detski po cartoon network vi imam kato icon. noo qko no ne si otivat sus wall-a

Link to comment
Share on other sites

here you are...

 

Desktop #1

Desktop #2

 

макар че доста често си меня бакграундите  :sayjin и този ще е актуален само за седмица...  :punk

Не това има на предвид.Не да ти гледаме лопейпарите а самата тема лентите , прозорците (твоето сребарно да кажем че ако искаш да си го промениш това е тема) самия цвая ;)

Link to comment
Share on other sites

Не това има на предвид.Не да ти гледаме лопейпарите а самата тема лентите , прозорците (твоето сребарно да кажем че ако искаш да си го промениш това е тема) самия цвая  ;)

Напротив, wickedsmile много точно е направил shot-овете. Идеята е не само този който е с нестандартна тема да слага, а всеки за да може да се види

какво им върви на другите в tray, каква тема използват, wallpaper (често сменян, но примерно да се види), икони по desktop-а и тн...

Нека другите взимат пример от wickedsmile :)

Link to comment
Share on other sites

Az imam virus, koito mi e ogranichil dostapa samo do neta i ne moga da go pokaza - vsashnost e novija M-BENZ s tuning ot "Carlsson"

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам смисъл да ви показвам своя деск след като той е супер нормален...

Аз след кат си зех интернет гледам да олекотя системата щото макар и на 1.7 и с 512 Рам след пукснето да около 10-15 процеса които стоят в трей и още няколко които не стоят и кат си пусна квото и да било(например игра) лагва супер много....

Иначе съм на ХР ама съм горе долу като wickedsmile...

Да не смея да кажа че кат сменим тапета и съм същия :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

awe na dvama 4oveka widqh na desktopite nqkvi prognozi za wremeto, otkude moga da si svalq podobno ne6to?

interesno li e?

Link to comment
Share on other sites

awe na dvama 4oveka widqh na desktopite nqkvi prognozi za wremeto, otkude moga da si svalq podobno ne6to?

interesno li e?

Интересничка е щото те информира за времето в сички градове в Българиа :)

току що е качих казва се Weatherscope има друга сащата като Weatherscope обаче показва само времето в София а тази е по избор :) ето ти и линка http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/Weatherscope/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...