Jump to content
BulForum.com

Star Trek (2008)


liquid

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
от къде мога да си го сваля ?
Ако беше гледал трейлъра, щеше да разбереш, КОГА можеш да го свалиш.

 

ПП Или още по-лесно, да погледнеш картинката по-горе.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 months later...

Премиера в България: 08.05.2009

Световна премиера: 06.05.2009

 

Второто заглавие е новата част от звездната одисея Стар трек (8 май, 00:01 часа), която проследява запознанството на Джеймс Ти Кърк с г-н Спок, както и първата им обща мисия.

 

http://news.plovdiv24.com/88266.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой беше ли на кино да го гледа филма? От трейлърите ми изглежда доста обещаващ, някой ако го е гледал може да каже бива ли го филма.

Link to comment
Share on other sites

Заслужава си да отдеш да го гледаш на кино, има какво да се види като ефекти, но не е най-доброто. Иначе аз бих му дал 7/10 точки

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах ,хареса ми ужасно много въпреки че не съм гледал сериала преди тва и не съм от най големите фенове на поредицата :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее ако не се виждат епилираните гърди на Кърк, на всяка втора сцена, хич да не ходя да го гледам :woot

 

Конструирали са звездолет, кйто се движи по-бързо от светлината, могат да се телепортират, но все пак униформите им се късат при най малкото напрежение :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на кино да го гледам и като цяло ми хареса филма. Не ми хареса, че не дадоха как ромуланците разбиват армадата на Федерацията, очаквах да има някаква супер зрелищна битка...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...