Jump to content
BulForum.com

Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Fibaman

Recommended Posts

faa450f0512d08dea88dd1ayg9.jpg

 

Сериалът следва събитията след "Терминатор 2 : Денят на страшния съд". След саможертвата на доктор Майлс Дайсън и Т-800 Модел 101 Терминатор, семейство Конър откриват, че все още са преследвани от агентите на Скайнет от бъдещето.Разбирайки, че кошмарът все още не е свършил те решават да спрат да бягат и да се концентрират върху това да предотвратят създаването на Скайнет.С подкрепата на красивата Камерън Филипс, чието мистериозно минало е свързано с бъдещето, те търсят начин да спрат Американската армия да създаде програмата, която ще доведе до края на човечеството.

Копирано от ArenaBG

 

IMDb

 

1 епизод => My Webpage

2 епизод => My Webpage

(линковете са от ArenaBG)

 

Изгледах ги и 2-та епизода и какво да кажа... за мен не е лошо, особено ако харесвате филма "Терминатор". Свалете и вие един епизод и си кажете мнението. :)

Link to comment
Share on other sites

:blink: Mалко ми е странно да гледам такъв тип уникален филм с 2 готини каки, направо е супер трудно :lol:

Иначе и аз гледах само 1вото епизодче, но смятам да погледам още малко и тогава да реша окончателно дали ще го бъде. Абе като цяло 3/5

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Не съм го гледал, няма и да го гледам, за да не си разваля представата за добрия, стар Терминатор. Обаче определено, холивудските продуценти започнаха да излизат с все по-глупави теми. Как може, филм, класика в жанра, един от най-големите и известни филми правени някога, да бъде "продължен" под формата на сериал... Това е някой жаден за пари продуцент, дето не влага толкова надежди в своя успех, колкото в самото име на филма и интереса към него. Не знам... аз съм против тия бози.

Link to comment
Share on other sites

E баш пък да засенчва 3ката :bgrin:

Няма много екшън, действия, тупа-лупа. Всичко се свежда до дондуркане на 2 каки и един пикльо на горе надолу. Средна работа... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не съм го гледал, няма и да го гледам, за да не си разваля представата за добрия, стар Терминатор. Обаче определено, холивудските продуценти започнаха да излизат с все по-глупави теми. Как може, филм, класика в жанра, един от най-големите и известни филми правени някога, да бъде "продължен" под формата на сериал... Това е някой жаден за пари продуцент, дето не влага толкова надежди в своя успех, колкото в самото име на филма и интереса към него. Не знам... аз съм против тия бози.

сериала не е продължение на филма...да беше гледал поне една реклама преди да го напишеш тва :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

сериала не е продължение на филма...да беше гледал поне една реклама преди да го напишеш тва :rolleyes:

 

Знам, че не е продължение на филма... май не се изразих както трябва. :) Имах предвид, че след като има филм, голям при това, сериал със същото име и сходен сюжет не биха му подхождали. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
втори сезон започва доста обещаващо ;)

новата терминаторка е на ниво :D

И аз най-накрая го изгледах. Определено започва интересно. Дано в близките 1-2 епизода се разбере каква точно ще е ролята на трансформиращата се госпожица. :)

Май май тя ще развива "Турчина" и ще се наложи нашите хора да я натупат! (ако могат) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Не знам дали все още някой го гледа, но свърши 2-ри сезон. :( Надявам се да не го оставят така, а да има продължение. Края на последния епизод (поне според мен) беше доста интересен и ще е интересно да се види как ще се развият нещата. :)

Link to comment
Share on other sites

Сега е момента да изкочи от някъде принца на персия и да им набие шамарите за това, че си играят с времевата линия. Колкото повече се опитваш да оправиш нещо толкова повече нещата се омазват. Поне това стана ясно.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах първи сезон и 3 епизода от вторият, и не ми хареса. Можеби защото очаквах повече ефекти и фантасмагорични битки, а гледам са разтелили историята в диалози.Иначе терминаторката грабва окото. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...