Jump to content
BulForum.com

питане за цена на PC с монитор


miki

Recommended Posts

NEO A64-3200 EVOLUTION+SAMSUNG SM-720N.Това е компа и мониторчето.купувани са края на 2006 год. от техномаркет"Европа"-В.Търново и имат съответно кам още 11 месеца гатранция.Искам да уточне че компютъра почти не е ползван,взет е за дете,но родителите се разделят и компа остава при другия родител(без детето),та сега той го продава а и не е в час много.дал е близо 1110лв тогава.Ориентирал се е кам 800лв.,но ми се виждат малко много.ето линк към конфигурацийката http://www.cenite.com/index.php?SESSID=c87...;showAllPrices=

 

та ми трябва и съвет дали е добра да си я взема за мен че мойта поостаря,а може и тук да я пусна,но компа е в Търново и трябва да го взема като си ходя натам..Разчитам за съвет-мерси

Link to comment
Share on other sites

300-350лв за тая машина. Кажи му да не копува повече от техномаркет. На вече остарял сокет, едноядрен процесор с дъно(вероятно скапано) жалка видеокарта за офис компютър и само 1г рам, малък(вече) харддиск и вероятно куча марка китайско захранване. Монитора нов е 330лв на първият хит в гугъл. Ако се навие за 600 за цялата машинка, дори по малко може.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...