Jump to content
BulForum.com

AC Milan


BUGi

Recommended Posts

За кво пък всеки като падне неговият отбор и накрая се изкарва че коментатора показал пристрастие тия обвинения в последно време зимат да стават много на мода

защото просто си личи, когато човек е пристрастен към нещо. независимо футбол, плуване или бадминтон. това е в кръвта му, така да се каже. и от страни се усеща ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

по Fox Soccer Channel коментатора (италианец, коментиращ на английски) при всеки гол на Ювентус се изкрищяваше ГООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. А при головете на Милан нищо!

Link to comment
Share on other sites

Наистина при 3-тия гол на Юве коментатора полудя от радост,а после започнаха едни коментари:"Е какъв отбър само е Ювентус","Наистина заслужават с играта си тази победа","Юве играе невероятно тази вечер"

Все едни такива изрази все едно резултата е 3:0 за юве и Милан едва ли не, са минавали през половин час центъра.

Link to comment
Share on other sites

Наистина при 3-тия гол на Юве коментатора полудя от радост,а после започнаха едни коментари:"Е какъв отбър само е Ювентус","Наистина заслужават с играта си тази победа","Юве играе невероятно тази вечер"

Все едни такива изрази все едно резултата е 3:0 за юве и Милан едва ли не, са минавали през половин час центъра.

 

хахах.... коментаторът бил от Юве, сега сигурно ще кажете че не е имало нарушение на Малдини с/у Григера за 3-тия гол, че съдията пресилено е изгонил Бонера и т.н. Няма какво да се оправдавате, трагични сте този сезон и с чиста съвест мога да кажа че не заслужавате да играете в ШЛ следващата година ;)

Link to comment
Share on other sites

хахах.... коментаторът бил от Юве, сега сигурно ще кажете че не е имало нарушение на Малдини с/у Григера за 3-тия гол, че съдията пресилено е изгонил Бонера и т.н. Няма какво да се оправдавате, трагични сте този сезон и с чиста съвест мога да кажа че не заслужавате да играете в ШЛ следващата година ;)

някъде да си забелязъл някой да се оплаква от съдията ;)

тва за коментатора е просто констатация и дразни, когато някой коментира пристрастно - това е ;)

и никой май до сега не се е оплакъл :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тоя Бонера бати и идиота. Тва трябва да му е последния мач за Милан, лятото да хваща пътя... Да взима със себе си и Джилардино. Тия двамата сега трябваше да са основни играчи, а те не стават за нищо. Заради тези трансферни грешки Милан е в това състояние.

 

Някой може ли да извади програмата и на Фиорентина докрая?!

Link to comment
Share on other sites

Интер - Фиорентина, Фиорентина - Палермо, Фиорентина - Сампдория, Каляри - Фиорентина, Фиорентина - Парма, Торино - Фиорентина

Link to comment
Share on other sites

Почти нямате шанс за Шампионска лига.Случи се нещо като това с Байерн миналия сезон.Добре играхте,но Юве игра по-добре.Честито на всички ювентинци,а на миланистите-бийте палячовците Интер,за да вземат и "вълците" 1 титла от доста време насам.

Link to comment
Share on other sites

Интер - Фиорентина, Фиорентина - Палермо, Фиорентина - Сампдория, Каляри - Фиорентина, Фиорентина - Парма, Торино - Фиорентина

 

10x!

 

Наистина шансовете за ШЛ са минимални. Единствения шанс е, че Фиорентина играят още за УЕФА и така изморени може и да сгрешат някъде. Ама изобщо не е сигурно, че Милан ще си вземат останалите мачове, дори и да не бройм този с Интер.

Link to comment
Share on other sites

Изкарахме късмет :) Всичките ни съперници за четвъртото място загубиха мачовете си.

Шансът остава малък, но все пак го има :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сийдорф си тръгва, ако Роналдиньо дойде в Милан

:sick

Зъбатия винаги ме е дразнел. Да, прави от време на време нещо зрелищно, но след колко неуспешни опита? След колко пропиляни атаки? Ефектен, но неефективен. Според мен ще е голяма грешка да предпочетат него, пред Сийдорф, чиято игра определено много ми харесва. Според мен ще е много голяма трансферна грешка, от гледна точка на футбола, привличането на зъбатия за сметка на Сийдорф... От рекламна гледна точка нещата стоят по друг начин...

Link to comment
Share on other sites

Що пък да не? Играч, който е на преклонна футболна възраст да остане за сметка на един магьосник, аз лично нямам против да се разиграе и да си остане в Барса. Antares, не съм от Милан, ама ти да не си братовчед на Карло Анчелоти, че предпочиташ пенсионери пред млади играчи? Както казах, ако Рони си върне формата от годината, когато спечелихме ШЛ с Кака ще правят чудеса, но ако продължи със същото представяне, в което се намира сега :sick

Link to comment
Share on other sites

Сийдорф си тръгва, ако Роналдиньо дойде в Милан

:sick

Зъбатия винаги ме е дразнел. Да, прави от време на време нещо зрелищно, но след колко неуспешни опита? След колко пропиляни атаки? Ефектен, но неефективен. Според мен ще е голяма грешка да предпочетат него, пред Сийдорф, чиято игра определено много ми харесва. Според мен ще е много голяма трансферна грешка, от гледна точка на футбола, привличането на зъбатия за сметка на Сийдорф... От рекламна гледна точка нещата стоят по друг начин...

роналдиньо може да се сравнява единствено със роналдо на тази позиция. пък и тва са детски глупости. все пак той е дърт и дори още да бяга доста, пак не е на нивото на по младите играчи. пък и той може да играе и от дясно, а гатузо да играе по в центъра...варианти има. аз бих искъл и двата в отбора, но ако трябва да се избира е ясно, че роналдиньо е човека B)

Link to comment
Share on other sites

Що пък да не? Играч, който е на преклонна футболна възраст да остане за сметка на един магьосник, аз лично нямам против да се разиграе и да си остане в Барса. Antares, не съм от Милан, ама ти да не си братовчед на Карло Анчелоти, че предпочиташ пенсионери пред млади играчи? Както казах, ако Рони си върне формата от годината, когато спечелихме ШЛ с Кака ще правят чудеса, но ако продължи със същото представяне, в което се намира сега :sick
Роналдиньо е футболист, който не би се задоволил с друга позиция, освен с лидерската. Той би държал да диктува на терена. Не виждам как двамата с Кака (когото определено харесвам повече) ще се сработят, след като в момента двигателя на отбора е именно той. Възможно е да съм прекалено песимистичен. Признавам, че и позицията на Сийдорф е детинска, стария петел, който се ежи на младия, страхувайки се, че ще бъде изместен. Ако нещата се сработят, добър синхрон между Кака и Роналдиньо - тогава определено Милан ще се върнат на върха. Но не виждам добре Роналдиньо в италианския футбол...

 

П.П. Не ми е братовчед - чичо ми е :Р

Link to comment
Share on other sites

Роналдиньо е футболист, който не би се задоволил с друга позиция, освен с лидерската. Той би държал да диктува на терена. Не виждам как двамата с Кака (когото определено харесвам повече) ще се сработят, след като в момента двигателя на отбора е именно той...

Изгледай някой мач на националния отбор на Бразилия и виж колко добре си се сработват :)

Link to comment
Share on other sites

Изгледай някой мач на националния отбор на Бразилия и виж колко добре си се сработват :)

 

да така е, но все пак един футболист като преминава от едно първенство в друго винаги има риск да не се представи на ниво или да не се адаптира добре колкото и добър да е той ;) примери бол ;)

Link to comment
Share on other sites

да така е, но все пак един футболист като преминава от едно първенство в друго винаги има риск да не се представи на ниво или да не се адаптира добре колкото и добър да е той ;) примери бол ;)

еми така е...иска им се на ювентинците да не се получи, ама нъцки B)

зъбатия е толкова добър, че и в чепинец велинград да отиде, след няколко години ги е вкарал в шл B)

Link to comment
Share on other sites

еми така е...иска им се на ювентинците да не се получи, ама нъцки B)

зъбатия е толкова добър, че и в чепинец велинград да отиде, след няколко години ги е вкарал в шл B)

 

Шевченко също беше много добър ама в Челси го видяхме какво направи ;)

Link to comment
Share on other sites

Шевченко също беше много добър ама в Челси го видяхме какво направи ;)

Челси по принцип си е трошачка на играчи, дано Бербо отиде в Ман Юн, а не там..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...