Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

на другата сбирка обещавам да ви донеса по 1 халба от каквато бира пожелаете , от промоцийките в магазина ми остават доста които прибирам за лично ползване и вече няма место в мазето :D

 

и не си казал а ! А кога ще дойдеш че нещо ние се изпонапиваме теб никакъв те няма , да не си отказъл алкохола ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aaaa чешката бира е ВЪРХЪТ! Особено ако я пиеш на място в Прага (примерно) сред уникалната обстановка ... ехххх спомени... :)

Аз ако може да се запиша за 1 битбургер - от всичките тази ми е измежду най-любимите. Или BitBurger или Pilsner Urquell :)

 

такива нямам , имам на марките които се продават масово в българия

 

и не си казал а ! А кога ще дойдеш че нещо ние се изпонапиваме теб никакъв те няма , да не си отказъл алкохола ? :unsure:

 

а аз алкохола че няма да го откажа няма

просто сбирките напоследък ги избирате в много неподходящо време я преди 8ми декември я преди някой друг важен повод , на следващата живот и здраве съм там ;)

Link to comment
Share on other sites

дайте идея как да се напие човек, който не е смукал от 4-5 месеца сериозно, и му се е припоркало, ама така да се напие, че хем да си е пиян както си требе и хем да не одрайфа после половината град? Някой има ли подобна готова рецепта, или трябва да я напиша аз :)

Link to comment
Share on other sites

Завиждам ти за руския, бугагагагага

За това колко е зле, нали?При положение, че съм самоук.

 

дайте идея как да се напие човек, който не е смукал от 4-5 месеца сериозно, и му се е припоркало, ама така да се напие, че хем да си е пиян както си требе и хем да не одрайфа после половината град?

 

 

Слушай сега.Викаш на помощ трима-четирима мушмурока като Вегора, Раптор, Злобил и...ПитБула, да речем,купувате някакво пиене с мезе/задължително/сядате да пиете, и намирате най-приятната тема за разговор.Като свърши пиенето и мезето, на нова сметка.И така, докато не решиш,че си пиян :)

Link to comment
Share on other sites

Слушай сега.Викаш на помощ трима-четирима мушмурока като Вегора, Раптор, Злобил и...ПитБула, да речем,.......

е не , ти ни изкара професионални алкохолици които не могат да се напият :D

Link to comment
Share on other sites

От кадето и да се погледне като не си поркал от сума време а искаш да се накажеш жестоко без да провъщаш няма как да стане ! Осфен ама не гарантирам че при секи върши работа !!! Водка НОРДИКС алкохола с който не повръщаш или ние поне като се събираме само от него зимаме пием пием пием и никой нито глава го цепи нито е повръщал !Ама нзм на теб как ще ти се отрази !...Водката е ефтина мастия 2лв килото ама поне от "флиртове" "Завой" "бели мечки" и сички български боклуци фкарващи те във кофти филма тая е най голямата !

Link to comment
Share on other sites

От кадето и да се погледне като не си поркал от сума време а искаш да се накажеш жестоко без да провъщаш няма как да стане ! Осфен ама не гарантирам че при секи върши работа !!! Водка НОРДИКС алкохола с който не повръщаш или ние поне като се събираме само от него зимаме пием пием пием и никой нито глава го цепи нито е повръщал !Ама нзм на теб как ще ти се отрази !...Водката е ефтина мастия 2лв килото ама поне от "флиртове" "Завой" "бели мечки" и сички български боклуци фкарващи те във кофти филма тая е най голямата !

 

 

ти си побъркан ........

може би единственото по-гадно от флирта е нордикса , даже нордикса гадно за нордикса е меко казано тя е повече от отвратителна

 

 

иначе пробвай с марков алкохол при мене върши работа , макар че принципно не повръщам де ;)

Link to comment
Share on other sites

иначе пробвай с марков алкохол при мене върши работа , макар че принципно не повръщам де ;)

 

Не си пил достатъчно струва ми се :) Не може да не повърнеш - просто не си стигнал критичната точка.

 

Малко като с лафа:

- сложих да варя яйце във микровълновата фурна и то не експлоадира!?

- не сте го "варили" достатъчно. пуснете го на още една минута и малко по-силна мощност на печката :)

Link to comment
Share on other sites

Не си пил достатъчно струва ми се :) Не може да не повърнеш - просто не си стигнал критичната точка...
И аз не повръщам, асъм пил предостатъчно - повярвай ми! Е, сега не говорим за простотии от типа 2 литра концентрат и т.н.
Link to comment
Share on other sites

май всичко зависи от съотношението време/количество , пил съм много на което сам съм се чудил но за доста време , който пие много на екс и за малко време е дроб\

 

дааам и яденето е много важно , ако не си ял загинал си

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

А аз повръщам.Но само когато пия на гладно, или ги омешам много яко...А ако съм уморен, заспивам...

Link to comment
Share on other sites

Не си пил достатъчно струва ми се :) Не може да не повърнеш - просто не си стигнал критичната точка.

 

Малко като с лафа:

- сложих да варя яйце във микровълновата фурна и то не експлоадира!?

- не сте го "варили" достатъчно. пуснете го на още една минута и малко по-силна мощност на печката :)

 

 

не се шегувам , наистина не повръщам а съм стигал до такова ниво че да ме носят до нас ...... еххх младини...... :tongue

Link to comment
Share on other sites

не се шегувам , наистина не повръщам а съм стигал до такова ниво че да ме носят до нас ...... еххх младини...... :tongue

Младини ли , просто незнаеш май какво наказание те чака :evil

Link to comment
Share on other sites

И аз не повръщам, асъм пил предостатъчно - повярвай ми! Е, сега не говорим за простотии от типа 2 литра концентрат и т.н.

 

Не обаче ако много искаш да се поиздрайваш вземи изпий половин шише червено шампанско, след това продължи с бяло шампанско и след това пийни малко бира и евентуално и малко твърд алкохол. Гарантирам ти че няма да се отървеш без да изригнеш като гейзер съвсем скоро. Ако не стане много бързо продължавай с шампанското :) Изстудено е като лимонада обаче такива спомени имам от едни преживявания 10ти клас че тогава 4-5 години отказвах да помириша какъвто и да е алкохол...

Link to comment
Share on other sites

Младини ли , просто незнаеш май какво наказание те чака :evil

 

стига сте ме плашили с раптор бе , ебахти лошите хора .... :bgrin:

айде другата седмица цялата съм свободен сформирайте 1 сбирка ще дойда да се реванширам , нали ви обещах по 1 чаша за бира и свински уши на корем :D

Link to comment
Share on other sites

Абе много взехте да ме споменавате тука бе.... Васко ти се периш ама ние със Стоян не е имало случай да не останем докъм 9-10 сутринта така че мисли му дали си подготвен - щото през целия времеви период се пие. Още нещо - водката дето живот и здраве Наско донесе ще си остане в архива у нас след като се издумка. Наско ще е добре да донесе и оригинална Кремльовская - велика е.

 

Събиране тази година няма да има понеже утре се изстрелвам към Банкя и ще се върна догодина. Тогава ще се продължи с нашите събирания. Оооо да - Васко у нас ще те чака и моето ново момиче, което ще прекара празниците у Иво :devil

Link to comment
Share on other sites

а бях го пропуснал тоя момент с паяка , следващото събиране предлагам да е в кръчма , няма как да се навия да стоя с подобно нещо в една стая..... :D

 

 

a щом водката ще остава у вас , ако е възможно да ми донесе и на мене 1 бутилка , аз ще си я платя колкото струва да си я закача в заведението :D

Link to comment
Share on other sites

Не обаче ако много искаш да се поиздрайваш вземи изпий половин шише червено шампанско, след това продължи с бяло шампанско и след това пийни малко бира и евентуално и малко твърд алкохол. Гарантирам ти че няма да се отървеш без да изригнеш като гейзер съвсем скоро. Ако не стане много бързо продължавай с шампанското :) Изстудено е като лимонада обаче такива спомени имам от едни преживявания 10ти клас че тогава 4-5 години отказвах да помириша какъвто и да е алкохол...
Случката се развива на един домашен купон преди 4 години: За начало изпих 2 уискита, но после свърши и остана само шампанско - 1 бутилка бяло. И то свърши, а ся една бутилка червено. Е трябва да ти кажа, че даже не се напих много, но много ми се приспа и даже заспах седнал. Тази случка и мен много ме учуди, защото аз по принцип от вино много се напивам. Точно 1 чаша ми трябва и съм вече в началото на филма, изпия ли още 1 и вече съм си доволно пийнал.
Link to comment
Share on other sites

Тааккааа...Да видим:кафе, кола, сметана, захар, зъб от пепелянка, настъргана менте луканка, малко сперма от гноясал хuй/май от баба съм научил туй/...Магия страшна сътворих, голямо зло изобретих.

 

Опа отплеснах се малко с рецептите :lol: Пичове, ще домъкна колкото мога, ама една си е за мен, не че нещо :)

Link to comment
Share on other sites

абе аз само на бутилка държа :D

водката даже по път може да си я изпиеш да не ти е скучно :P

 

 

момчета никви не се обадихте койт какви чаши иска да разбирам ли че никой не иска :devil

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...