Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Доказват се само твърдения, непроверени от НИКОГО, които се разпространяват в пубичното пространство и то пред компетентна и заинтересована аудитория!!! А това си е аксиома и просто няма как :D да я скрия. Т.е. достатъчни са няколко думи и толкоз! "Това е толкоз просто и логично!"

За съжаление чета, че си щял да заминаваш за дълго.... :(

Ами любовта? Къде остана ЛЮБОФТА!? :( Ама аз не съм казвала, че съм красива, а само сладурана :blush: :blush: :blush:

Момчета, стига сте ме карали да пиша оффтопик, ако искате открийте нова тема за мен :devil , но можете да останете доста изненадани... :ph34r:

НАЗДРАВЕ със сутрешното кафе!!! И спорен ден на всички още незакъсали алкохолици!

 

аз грозни сладурани не съм виждал :punk

Link to comment
Share on other sites

Пешоу, нали се сещаш, че е офтопик? :lol: Ся да репортна ли,а?

Иначе по темата - кой е тоя град, дето правят най-добрата кайсиева в България?Аз за момента се спрях на Силистра.Вие какво мислите?

Link to comment
Share on other sites

Мацка, това си е грозно направо.Това не е алкохолизъм, а мерене на ..."чорапи".И е тъпо, и се хаби алкохола.И кой е градът, в който правят най-хубавата кайсиева?

Link to comment
Share on other sites

И аз това казах! По принцип незнам що се зарибих да пиша в тая тема, след като мразя алкохолиците от дъното на душата си! Сигурно в мен мъждука надеждица, че мога да спася поне една все още непогубена душа (сега работя върху една такава).

 

А за града - сигурно е там, където растат и най-хубавите кайсии!

Link to comment
Share on other sites

а сигурно в тебе дреме алкохолик който чака да бъде събуден :D

Хващайте я за ушите и започвайте да я правите човек/демек - мъкнете я по кръчми/ :lol: Че на мен ми е далече.

Link to comment
Share on other sites

И аз това казах! По принцип незнам що се зарибих да пиша в тая тема, след като мразя алкохолиците от дъното на душата си! Сигурно в мен мъждука надеждица, че мога да спася поне една все още непогубена душа (сега работя върху една такава).

 

А за града - сигурно е там, където растат и най-хубавите кайсии!

 

Нъл' са сещаш че е леко обречена каузата ти? :) Най-много ти да се присъединиш към отбора на алкохолиците докато се опитваш да помагаш като добра душица ...

Link to comment
Share on other sites

Омразата ми е генетично заложена - кошмарни детски спомени, и едва ли мога да вляза в отбора. Не казвам, че не близвам алкохол - чаша хубаво червено вино довечера ще сгрее измръзналите ми кокали в комбинация с хубаво мезе в прегръдките на любимия на светлината на коледните свещи (щото няма камина). Но не понасям натряскали се до безпамет с какво да е (дори и одеколон като няма друго вече :sick ), ако ще да са най-кротките пияндета на света! :angry:

 

Пия, но пия с кеф за да помня! В петък бях на страхотен женски купон, където без да са пияни хората се веселиха като за последно. И ще го помнят доживот! Аз още не мога да повярвам, че съм била там - сякаш беше сън, приказка и каквото още се сетите. :D

 

За мен не е фатално да се боря за обречена кауза, но светът ще е малко по-добър с такива като мен. А цирозата е неумолима - колкото по-отрано почнеш, по-рано те настига! Нищо лично към алкохолиците, но страдат и всички около тях! Те за това се боря аз! :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Хм, кръстоносец си имаме...Освен да идваш на събиранията и да ръчкаш хората - стига си пил, резилиш се.И ще играеш ролята на будната/трезвена/ съвест :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе тия женските дето мрънкат на мъжкия пол да не пие са голям трън в з@дника. Нема да си гледат те кусурите, ми ще ни притесняват горките. Тотално съм против тая съвест. Който си я има заложена, хубаво за него, който я няма явно е прекалено тъп и не си струва усилието.

 

едит: Пола на алкохолиците според мен е ясен. Поне в тоя форум. Освен това не мисля че разбра идеята. Човек ако си е прасе и да го извадиш от кочината пак ще се освини.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Grimjaur

Хм, кръстоносец си имаме...Освен да идваш на събиранията и да ръчкаш хората - стига си пил, резилиш се.И ще играеш ролята на будната/трезвена/ съвест laugh.gif

 

Да, понякога не спя заедно с тях :blink: Не ръчкам, само го слагам да си легне накрая и после пиля сол на главата на трезво :devil

 

Абе тия женските дето мрънкат на мъжкия пол да не пие са голям трън в з@дника. Нема да си гледат те кусурите, ми ще ни притесняват горките. Тотално съм против тая съвест. Който си я има заложена, хубаво за него, който я няма явно е прекалено тъп и не си струва усилието.

 

...казал и издъхнал удавен в собственото си повръщано :sick

 

Май не съм споменавала пол на алкохолиците!

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Да, понякога не спя заедно с тях

 

Това не го разбрах...Винаги ли спиш с алкохолици, та затова казваш горното?Или?Може ли малко яснота по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Добре де аз може да съм изпил половин бутилка концентрат и ти пак да не можеш да разбереш че съм пил. Това брои ли се? В същност вече май не мога, преди можех, но сега...намалих драстично алкохола. По 1-2 бири на ден, ако има повод малко повече.

Иначе съм съгласен, че пиян до безпомощност човек изглежда жалък и смешен, за това винаги съм се съобразявал да спра да пия преди да съм започнал да се влача по земята.

Не мога да кажа за себе си, че съм алкохолик, защото мога да не пия с дни и няма да ми направи впечатление. Както спрях и кафето, но цигарите са друга работа - там трябват сериозни мерки.

Link to comment
Share on other sites

Това не го разбрах...Винаги ли спиш с алкохолици, та затова казваш горното?Или?Може ли малко яснота по въпроса.

 

Ако говориш за секс - забрави: алкохолът стимулира половия нагон при мъжете само в началото, докато дозата е малка. После им се иска, ама не става - инструмента спи дълбоко и остава само мерака, който заспива щом подуши възглавница или някакво подобие на легло :angry1

Имам предвид будуване и гледане на сеир... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако говорех за секс, щях да говоря за секс.При мене си личи/например въпроса щеше да е нещо от рода на:"Винаги ли се чукаш с алкохолици?"/, но аз просто поисках яснота по въпроса.За което благодаря. :)

Link to comment
Share on other sites

едит: Пола на алкохолиците според мен е ясен. Поне в тоя форум. Освен това не мисля че разбра идеята. Човек ако си е прасе и да го извадиш от кочината пак ще се освини.

 

Не виждам добре, с очила съм (както писах в една друга тема), но заглавието на темата е Фонд на закъсалите АЛКОХОЛИЦИ. Откъде ти стана ясно какъв е пола? Във форума влизат само мъже-алкохолици ли? В правилата не пишеше за мъжки и женски теми! Едитът ти нещо ми намирисва на сексизъм :excl:

Освен това май ти не си разбрал МОЯТА идея. Борбата е да изкараш прасето от обора да си се освинва в кочината, казано с твои думи. Да не съм луда да го вадя от кочината - да освини света!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Кво да кажа, напълно си права. Съгласен съм с идеята за борбата. А моята идея е че понякога човека просто не си струва борбата. А отностно сексизма, да сексист съм, но не много върл. :)

 

едит: аз пък си изгубих преди време очилата...

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

хмммм , направих една рационализация , вместо да си пия винцето в стандартната чаша със столче , го пия пак в чаша със столче, но за бира :) по-малко движения за наливане правя :lol:

червено вино снощи пих ...........................

Link to comment
Share on other sites

А аз ползвам халбата на Pilsner Urquell дето ми я донесе от чешко сестрата - събира литър :D

Поздрав с Pilsner Oiquell - Beer :punk

Link to comment
Share on other sites

на другата сбирка обещавам да ви донеса по 1 халба от каквато бира пожелаете , от промоцийките в магазина ми остават доста които прибирам за лично ползване и вече няма место в мазето :D

Link to comment
Share on other sites

А аз ползвам халбата на Pilsner Urquell дето ми я донесе от чешко сестрата - събира литър :D

Поздрав с Pilsner Oiquell - Beer :punk

 

Aaaa чешката бира е ВЪРХЪТ! Особено ако я пиеш на място в Прага (примерно) сред уникалната обстановка ... ехххх спомени... :)

 

 

 

на другата сбирка обещавам да ви донеса по 1 халба от каквато бира пожелаете , от промоцийките в магазина ми остават доста които прибирам за лично ползване и вече няма место в мазето :D

 

Аз ако може да се запиша за 1 битбургер - от всичките тази ми е измежду най-любимите. Или BitBurger или Pilsner Urquell :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...