Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Самозаблуждаваш се. Всеки 2ри българин си мисли, че разбира от производство на алкохол. Не знам ти доколко разбираш, но това къркане на домашна ракия си е брутална форма на битов алкохолизъм. Като не можете да правите алкохол, оставете на тези който могат. И айде да не сравняваме само 10-12 год. Джони с твоя бъркоч. Определно Джонито не е менте. Следващата фаза като гледам накъде си тръгнал е да почнеш да буфкаш захар за количество :P Отделно, не всеки пие ракия. Айде със здраве и drink responsibly.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За информация - бившите ни лозови масиви сега са собственост на Винпром "Пещера".Ами хубаво, не разбирам от алкохол и от правенето му.Само дето съм наследник на почти 100 годишна традиция. Да, бъркоч е.Но е истински. :)

Link to comment
Share on other sites

За навън съм съгласен с Thief. Пийте по-скъпо, ако можете. За домашното е ясно.

Определено съм имал преживявания, когато съм осъзнавал, че скъпия алкохол е качествен алкохол...

 

Като се замисля... така е с всички неща, освен може би с жените... :D

Link to comment
Share on other sites

За мен - две, щото съм сладурана :D . Пък и нещо беше ме споменал преди, че ти дължа едно... :ph34r:

 

виждам че си и скромна :D

 

За навън съм съгласен с Thief. Пийте по-скъпо, ако можете. За домашното е ясно.

Определено съм имал преживявания, когато съм осъзнавал, че скъпия алкохол е качествен алкохол...

 

Като се замисля... така е с всички неща, освен може би с жените... :D

 

ааа и скъпите жени не са лоши :D

Link to comment
Share on other sites

Te не са лоши ама като опре до цената...(за жените става дума) Какво му е лошото аз миналото лято изрових един и ми хареса(става дума за едно такова с коледна окраса и син етикет нали?)

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

в една друга тема писах че , сега ставам от сън (вярно) и че ще чета книга (глупости)

само като се сетя за винцето ми ми става драго на душата, айде няма да се напивам (или поне така си мисля) само малко ще си замезя ........................

ех ако можеше виното да изтрае до пролетта и лятото (за бяло става дума) какъв кев ще е

Link to comment
Share on other sites

Да, и смела, защото съм умна... :D Ех, ако можех да се нацелувам... :love

 

Е тук му е мястото да помолиш за помощ след като сама не успяваш редно е някой да ти помогне мисля :P

Link to comment
Share on other sites

Какво му е лошото аз миналото лято изрових един и ми хареса(става дума за едно такова с коледна окраса и син етикет нали?)

За същия.Жената си е жена - нали е яла кокоши крак - винаги ще те предаде/продаде/издъни.Без значение от цената.

Link to comment
Share on other sites

да и аз като се гледам някой път и аха да взема да си посегна :tongue

 

 

Добре дошъл в клуба! Не очаквах да намеря сродна душа тук - в тази тема :blink:

Моля те, сподели как се владееш?

 

 

Е тук му е мястото да помолиш за помощ след като сама не успяваш редно е някой да ти помогне мисля tongue.gif

 

Абе отвреме навреме ме чува някой с милостиво сърце, който не издържа на напрежението или на стоновете ми (не съм сигурна на кое, може и на двете). За сега не съм закъсвала... :P

 

Ето и нещо по темата, за да не съм съвсем офф:

 

http://de.fishki.net/picsw/122007/11/bonus2/nogi.jpg

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Не случайно по-горе казах, че съм и умна ;)

Тепърва ще трябва да го докажеш на мен.Иначе картинката е хубава :)

Link to comment
Share on other sites

ее..прияде ми се луканка..да ва еа :D

 

иначе като видях и червеното вино се сетих че не съм пил такова от 2 години..когато се сбихме в КИЧУКА. Виното беше бамбашка :D а и боя пуу..намразил съм го това вино. Само бяло от време на време..

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

ее..прияде ми се луканка..да ва еа :D

 

иначе като видях и червеното вино се сетих че не съм пил такова от 2 години..когато се сбихме в КИЧУКА. Виното беше бамбашка :D а и боя пуу..намразил съм го това вино. Само бяло от време на време..

 

Май май не е само от виното. То и аз съм пил какво ли не вино ама чак такива работи не съм правил ;)

Link to comment
Share on other sites

Не случайно по-горе казах, че съм и умна ;)

 

разбрахме че си умна и красива .... ако си и богата направо да отивам да поръчвам пръстена да се женим :rolleyes:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Тепърва ще трябва да го докажеш на мен.Иначе картинката е хубава :)

 

Доказват се само твърдения, непроверени от НИКОГО, които се разпространяват в пубичното пространство и то пред компетентна и заинтересована аудитория!!! А това си е аксиома и просто няма как :D да я скрия. Т.е. достатъчни са няколко думи и толкоз! "Това е толкоз просто и логично!"

За съжаление чета, че си щял да заминаваш за дълго.... :(

 

разбрахме че си умна и красива .... ако си и богата направо да отивам да поръчвам пръстена да се женим :rolleyes:

 

Ами любовта? Къде остана ЛЮБОФТА!? :( Ама аз не съм казвала, че съм красива, а само сладурана :blush: :blush: :blush:

 

 

Момчета, стига сте ме карали да пиша оффтопик, ако искате открийте нова тема за мен :devil , но можете да останете доста изненадани... :ph34r:

НАЗДРАВЕ със сутрешното кафе!!! И спорен ден на всички още незакъсали алкохолици!

Link to comment
Share on other sites

"Това е толкоз просто и логично!"

За съжаление чета, че си щял да заминаваш за дълго.... :(

"Куршум и след куршума - червей."Да, просто и логично е.Но все пак аз мразя математиката :)

Повярвай ми, това, че заминавам, няма да ме спре да пиша тук.А не губиш нищо от това,че не ме познаваш :P Даже по-скоро печелиш :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Куршум и след куршума - червей."Да, просто и логично е.Но все пак аз мразя математиката :)

Повярвай ми, това, че заминавам, няма да ме спре да пиша тук.А не губиш нищо от това,че не ме познаваш :P Даже по-скоро печелиш :lol:

 

Оо, да не спирай! Като наблюдавам масираното ти присъствие, форума няма да е същия без теб и аз бих се отказала от него (не че ще е голяма загуба).

 

"Но в бурята ще бъдем пак със теб, народе мой,

защото се обичаме!"

 

Всеки човек е една малка вселена - едва ли ще спечеля, ако не те познавам, но нама да загубя - да! :D

Link to comment
Share on other sites

Хахах, ритна ме професионалното изкривяване.Между другото, по принцип не пия на работа, ама шефа дойде къркан и сега жулим водчица :D И не съм само аз, който пише много във форума.

 

"Да видиш ти какво момиче, брат –

като жребица от разплодник!...

 

--/--/--/--

Един размазан Джон

целува страстно Грета.

По устните му –

сладостна лига...

С т и г а !

"

 

Сещай се ;)

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...