Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

а иначе на студено се изтрезнява яко :D

Или се хваща пневмония ;) Много често за по-лошото напиване и прилошаването спомагат цигарите и тютюневият дим.Ако усетите,че започне да ви прилошава - излезте малко на чист въздух.(Или повърнете под масата).Вчера един приятел сподели интересна рецепта за изтрезняване, но на мен ми се вижда малко съмнително - топло мляко, последвано от два аспирина и някакво плодово сокче.Следващия път мисля да я опитам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

djado, мазните мезета образуват филм от мазнина по стомашната стена и така по-бавно се възприема алкохола от организма. Да пиеш на гладно и без мезе са си тийнейджърски изпълнения...

 

Това значи че по-бавно ще се нафиркаш а не по-малко. Мазните мезета не неутрализират алкохола а само забавят приемането му и то само в известна степен. В крайна сметка махмурлука няма да е по-малко и освен него ще имаш и киселини ако попрекалиш с мазните мезета :)

 

 

Аз веднъж го пробвах...не ми се казва какъв автогол си вкарах така.

 

Освен да си се нарязал до безчувственост и да си се напикал докато си спал друго какво може пък да е станало. Ставаше дума за пиене на големи количества течности преди да си легнеш като се предполага че до малко преди това си фиркал мощно... Я сподели че ми стана интересно какво толкова е станало от пиенето на вода ПРЕДИ лягане?

Link to comment
Share on other sites

Я сподели че ми стана интересно какво толкова е станало от пиенето на вода ПРЕДИ лягане?

 

Поради претоварване на стомаха с голямо количество течности, благодарение на погълнатият преди това алкохол, се получи, все едно съм се нагълтал с активен въглен - резултатът беше огромна локва на пода и под леглото, щото дори не успях да скоча.

Link to comment
Share on other sites

:) Сигурен ли си че е било заради водата а не другите "течности"? :)

 

Не се притеснявай - поне е било на пода, аз успях да напълня обувката на една мадама с подобни неща... твоето поне лесно се чисти :)

 

 

 

За протокола - най-лошия махмурлук и изобщо съм имал след препиване с 2 бутилки шампанско. Не само че освинихме всичко ами и на другия ден не само ме боля глава ами и корем и какво ли не... + че се бях схванал, имах синини къде ли не и т.н. ... абе тинейджърска работа с 2 думи :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

:) Сигурен ли си че е било заради водата а не другите "течности"? :)

 

Абсолютно!Преди това пак повръщах, ама през прозореца. И просто реших да си измия устата и да пийна малко водица...Голяма грешка.

Link to comment
Share on other sites

между другото са пуснали в момента водка руский размер , от фирмата която прави руския стандарт на половина е като цена но гарантирам че е много добра , удря в земята всякакви собиескита и абсолюти :D

Съгласен съм!При това и бутилката е с весело оформление! :D

Link to comment
Share on other sites

така като гледам темата за нас добре се развива, даже много по бързо от другите тем :lol:

това малко лощо говори за повечето във форума, но какво да се прави инфлация,

 

преди лягане винцето много добре влиза , особенно ако си в близост до леглото , лепиш , лепиш чаши и по едно време , а Добро утро :lol:

Link to comment
Share on other sites

Махмурлукът не се лекува. Махмурлукът се изживява като несподелена любов.

Глупости.Махмурлука мога да го излекувам с 9гр. олово, ама любовта не мога.

Link to comment
Share on other sites

алказалцер му е майката!

Link to comment
Share on other sites

Пичове, броя часовете до утре!Език, сърце и бъбреци на скара!!Пресни!С червено вино!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Нова система: Почвам да пия по обяд, ако не съм на работа де, точно след като се събудя, към три ям нещо и продължава лека полекам, спирам към пет, вечерям към 7, пия по едно, две с баща ми, щастлив съм до около 11 и си лягам към един. Няма с кой да пия, хората са дупки а алкохола и бирата по магазините са скъпи. Понякога пия с един от шефовете... разбрах че има татуировка и ми стана една идея по приятен. Другите са гомна. Бил съм изрод щото съм имал обици и съм мечтаел за тату... няма да ги коментирам...

 

 

ama чакайте ся, аз пред компа пия ква маса?

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Баси ти не ставаш ли от масата бе човек? Тай като го чета това май като почнеш с пиенето от обед и си откарваш до към 11 вечерта пред масата или телевизора. Това си е чиста проба битов алкохолизъм :)

Link to comment
Share on other sites

Това си е чиста проба битов алкохолизъм :)

Това си е най-добрата проба алкохолизъм.Напиеш се - легнеш си :)

Link to comment
Share on other sites

Аз започнах от 6-ти - Никулден, 7-ми - качихме се на вила, 8-ми - на вилата сме, 9-ти - слязохме и аз реших да вида какво става с кръчмите в Пловдив, снощи - братовчед ми се върна от Англия. Много нещо се изпи!

Link to comment
Share on other sites

Незнам далисте коментирали сланинката ма снощи толкова домашна шльоковица одумках и си мезех със сланинка и днеска ставам и нищо ми няма,готов за нови подвизи.А наздраве.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора! Много ви е скучен живота щом само пиете алкохол, което си е чиста проба дрога в най-лека форма! Като гледам средната възраст във форума е 25-27 години - твърде рано е да почвате със забравата!

 

Може да ви звуча малко като даскалица, ама сега му е времето да трупате спомени, а не градуси! После като одъртеете и вече нищо не ви става и ви мързи да правите каквото и да било е времето на добрата компания за весели случки и спомени. :pirate

 

Ама като гледам едва ли ще доживеете до там - черния дроб ще обяви капут отрано :sick :devil :allien

Link to comment
Share on other sites

Почвам да си мисля, че няма да е зле да легализират тревата. По-малкото зло е за предпочитане. Иначе, да се наказваш като войвода не е геройство. Алкохола е създаден да му се наслади човек. И в пъти по-добре е да се пие марков алкохол, демек, небългарски. Качеството преди всичко. Пиенето на 1 бутилка савой си е чиста отрова от която само като си помисля ми идва да повърна. Поне като се освиниш да знаеш, че е било с качествен алкохол. Отделно, не мисля да коментирам колко е глупаво, смешно и т.н за един 15-16 годишен да пие като възрастен. Това е първата фаза към по-сериозната деградация като индивид.

Относно водата преди лягане, при мен понякога помага, понякога не. Същото важи и за аспирините, айраните и т.н. Веднъж помага и си викаш, ето отрких това, което всики търсят. Другия път обаче...найстина се чудиш дали си си вкарал автогол. :)

Link to comment
Share on other sites

И в пъти по-добре е да се пие марков алкохол, демек, небългарски. Качеството преди всичко.

Глупости на търкалета.Ела да сравняваме един 12 годишен/примерно/ Джони и една негова "наборка" домашно производство, от кое да е българско село с що-годе хубави лозя наоколо.Или сливи.За праскови,смокини и прочие няма да говоря.Отдавна вече минах само на домашно производство.Защото никой, никога не може да ми докаже, че това, което пия, не е менте.За вината имам абсолютно същото мнение.Като съм навън - добре, случва се да пия тежък алкохол.Но иначе съм само на бира.Но в домашна обстановка - не, ще прощавате!

Link to comment
Share on other sites

:) Сигурен ли си че е било заради водата а не другите "течности"? :)

 

Не се притеснявай - поне е било на пода, аз успях да напълня обувката на една мадама с подобни неща... твоето поне лесно се чисти :)

За протокола - най-лошия махмурлук и изобщо съм имал след препиване с 2 бутилки шампанско. Не само че освинихме всичко ами и на другия ден не само ме боля глава ами и корем и какво ли не... + че се бях схванал, имах синини къде ли не и т.н. ... абе тинейджърска работа с 2 думи :)

 

шампанското е може би по кофти от бирата и аз съм прекалявал с него :sick

 

Съгласен съм!При това и бутилката е с весело оформление! :D

 

бутилката е един път :tongue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...