Jump to content
BulForum.com

FIVB World Cup 2007 JAPAN


Recommended Posts

Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа...........

 

Кой беше казал, че сме нямали шанс с/у Русия... ;)

Разцепихме ги! ! !

 

Прекрасен подарък и за отбора и за Андрей, който днес има имен ден. Честит да му е! Заслужаваше "играч на мача"!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа...........

 

Кой беше казал, че сме нямали шанс с/у Русия... ;)

Разцепихме ги! ! !

 

Прекрасен подарък и за отбора и за Андрей, който днес има имен ден. Честит да му е! Заслужаваше "играч на мача"!

Да прав си..заслужаваха да бием в този мач...просто великолепна игра демонстрираха!БРАВО

Link to comment
Share on other sites

УНИКАЛЕН МАЧ! Напълно заслужихме победата! Браво на момчетата. Още малко остана. Да стискат зъби и да мачкат и оставащите мачове!

Иначе в този двубой ключов беше момента, когато губихме с 2-5 в петия гейм. Ако бяхме загубили и следващата точка всичко свършваше. Добре, че имахме и нужната доза късмет :punk

Link to comment
Share on other sites

Дано само да няма отпускане за оставащите 2 мача и да ги доиграем както трябва!

 

Според програмата=>

Събота, 01 Декември 2007 
12:15 Световна купа по волейбол: Япония - България (мъже), пряко предаване от Япония

Link to comment
Share on other sites

Оооо евала на момчетата,днес сутринта гледах мача и не бях с много големи надежди,особено като ни поведоха в последния гейм с 3 точки,но после като ги бихме тука скачах и виках...Абе лудница! :lol: Поне като не ни бива много на футбол показваме,че сме едни от НАЙ-големите на волей! :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз за тва се кефа.....като сме зле на футбол...поне на Волейбол сме добри

Link to comment
Share on other sites

Бих казал че тва беше инфарктен мач за мен.В тайбрека като ни поведоха с 5 на 2 си казах тва беше ама в края на краищата всичко свърши добре

П.П.Само да попитам:Утре играем с Япония , а други мачове имаме ли и с кого :)

Link to comment
Share on other sites

Бразилия разгроми Русия и по този начин спечели Световната купа кръг преди края, като дори теоретичните шансове да я загуби са минимални.. Този резултат ни помага много. НАПРЕД ЛЪВОВЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Идеално, сега не зависим от другите мачове и ако бием Япония и Аржентина 100% сме на Олимпиядата :punk

Link to comment
Share on other sites

Да се взимаме в ръце и да не се даваме на жълтурите, че уж на шега или не ама ни взеха 1-вия гейм,,,, :angry1

 

Ааа това вече е друго нещо! Да прогължаваме така. 1:1

Link to comment
Share on other sites

Дам, в замундата го има.

 

А днес кой обявиха за играч на мача. Не видях да дават на никой човечето или са го дали след като спряха картината от залата?

 

Утре като за последно ще ставаме рано.

Неделя, 02 Декември 2007 
6:50 Световна купа по волейбол: Аржентина - България (мъже), пряко предаване от Япония

Link to comment
Share on other sites

Браво! Вече спокойно може да изчакаме Русия-Сащ и да видим дали медалчето ще е бронзово или сребърно. Май май за сребърно нямаме големи шансове като гледам коеф., но важното е че сме на олимпиада и взимаме медал тук!

Андрей стана "играч на мача".

Link to comment
Share on other sites

Ура! Браво, бе момчета! Ей, много се радвам! :D Надявах се дори за сребърен медал - един от изключително редките случаи, в които исках победа за САЩ. Но нищо - поне сме трети. А не вярвах. Добре че са те да носят радост (+ щанги и борба), че българският спорт е жив умрял.

Link to comment
Share on other sites

RUS-USA 3-2 (25-23 ; 20-25 ; 22-25 ; 25-17 ; 15-8) Остава и Бразилия да спечели мача си и... бронзов медал. :)

Link to comment
Share on other sites

Нямам думи, пък и всичко вече е казано! Не мога да си спестя, обаче, ПОРЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на нашите момчета! Днес те отново ме направиха щастлива. Имам питанка - някой ще ми каже ли къде мога да гледам церемонията по награждаването? Все пак пак сме трети в света, ей! И това не е случайност!

Link to comment
Share on other sites

трети в света е силно казано, щото имаше доста отбори, които не участваха, като италия и полша например...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...