Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Според мен разликата между Ферари и гаражните супер спортисти е качеството и издръжливостта. Защото всички гаражни суперспортни коли ползват твърде много напомнани двигатели от други марки.

 

А и ми е интересно как седят гаранционните условия на едно ферари и на един гъмперт примерно?

Вие Бугати Вейрон го изкарахте бахти колата - все едно за нищо не става в завоите...

Nurburgring Lap Times;

7:40 Bugatti Veyron 16.4

7:40 Mercedes-Benz SLR McLaren

7:44 Pagani Zonda S

П.С. Аз пък се кефя повече на PORSCHE :D

Сега ще ми се нахвърлите, че вейронът не е суперспортист... Знам, да това си е GT с много добри характеристики.

 

Ами аз съм гледал как по завоите един Лотус Elise се присмива на 1000 коньовия син кит http://video.google.com/videoplay?docid=-4543841524383924155 , ама само леко да се изправи трасето и ......

 

13. Pagani Zonda F 7:33 164 ґ05 602 / 1371 Sport Auto

14. Koenigsegg CCX 7:33.55 164 ґ06 806 / 1456 Marc Basseng

15. Koenigsegg CCR 7:34 163 ґ04 806 / 1418 Sport Auto 16. RUF RT12 7:35 163 ґ05 659 / 1573 Sport Auto

17. Porsche 997 Turbo 7:38 162 ґ06 480 / 1585 Porsche

18. Ferrari F430 Scuderia 7:39 162 ґ07 510 / 1402 sportauto

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не може да е Деймън Хил защото Стиг кара прекалено агресивно.Като кара болида от Ф1 също кара страшно агресивно.Просто физическото състояние, което се изисква за това е на Ф1 пилот, който все още да е във форма.Според мен Еди е и на нужната възраст и има нужния опит и хъс да кара така.Който и обаче да е Стиг, поклон.Невероятен пилот е.Хамилтън също го каза.

Link to comment
Share on other sites

Не може да е Деймън Хил защото Стиг кара прекалено агресивно.Като кара болида от Ф1 също кара страшно агресивно.Просто физическото състояние, което се изисква за това е на Ф1 пилот, който все още да е във форма.Според мен Еди е и на нужната възраст и има нужния опит и хъс да кара така.Който и обаче да е Стиг, поклон.Невероятен пилот е.Хамилтън също го каза.

 

Ами имаше някакви залагания ли да бяха.........не помня и там Хил водеше. А, че е пилот от Ф1 почти сигурно. Мисля, че направи 59 секунди на тяхната писта с болид от Ф1(РЕНО). А както видяхме Хамонд едвам потегли потегли с него. Друг, който съм виждал да кара болид е Тиф.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Именно от карането на Тиф Правя аз извода.Тиф е на години и каза, че въпреки, че подържа форма болида е щял да му скъса вратните мускули.Т.е. Хил не е възможно да покаже такава агресия в Ф1 кола, просто физически не може да е в какова състояние според мен.А ако е Еди ще е супер яко, щото тоя устатник да играе герой който не говори :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Именно от карането на Тиф Правя аз извода.Тиф е на години и каза, че въпреки, че подържа форма болида е щял да му скъса вратните мускули.Т.е. Хил не е възможно да покаже такава агресия в Ф1 кола, просто физически не може да е в какова състояние според мен.А ако е Еди ще е супер яко, щото тоя устатник да играе герой който не говори :D :D :D :D

 

 

Добре де, ако тоя пич е активен пилот. Как хем кара в Ф1 и в Топ Гиър. В смисъл... как има време и за двете?

Link to comment
Share on other sites

Добре де, ако тоя пич е активен пилот. Как хем кара в Ф1 и в Топ Гиър. В смисъл... как има време и за двете?

 

ne e aktiven pilot или поне не във Ф1 ;). ако не се лъжа договорите задължават пилотите си дакарат само във Ф1с цел състезания и т.н Примерно не може да е пилот от Ф1 и врц, дори и да има време за това ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз нищо не разбрах, но то е сигурно защото напоследък нямам много време за четене....само не разбрах защо намесвате Тиф в "Топ Гиър" :confused

Link to comment
Share on other sites

Тиф Е топ гиър....или поне беше преди Джеръми Кларксън.Сега ме радват как бившите колеги от вече конкурентните предавания си пускат някоя ехидна забележка едно за друго.За мен лично Топ гиър>Фифт гиър.А за самоличността на Стиг,не мисля,че това е един пилот.По-скоро се сменят.Стария стиг беше "утрепан" именно защото разкри самоличността си.

Link to comment
Share on other sites

Тиф Е топ гиър....или поне беше преди Джеръми Кларксън.Сега ме радват как бившите колеги от вече конкурентните предавания си пускат някоя ехидна забележка едно за друго.За мен лично Топ гиър>Фифт гиър.А за самоличността на Стиг,не мисля,че това е един пилот.По-скоро се сменят.Стария стиг беше "утрепан" именно защото разкри самоличността си.

 

И кой беше стария Стиг. Не съм се интересувал. Видях как скочи с колата от самолетоносач и после го обяваиха за мъртъв. Ама такова нещо със сигурност няма(смърт)

Link to comment
Share on other sites

И кой беше стария Стиг. Не съм се интересувал. Видях как скочи с колата от самолетоносач и после го обяваиха за мъртъв. Ама такова нещо със сигурност няма(смърт)

Затова съм го написъл в кавички бе,човек.За какъв ме взехте,баси?Стария Стиг е Пери Макарти и го "убиха" именно защото разкри в автобиографичната си книга,че е Стиг.

perry.jpg

Link to comment
Share on other sites

Еди Ървайн не е активен пилот в никое състезание и се старае( по мое мнение ) да не вдига в последно време шум около себе си.Точно преди няколко години въобще спря с гадните забележки за щяло и нещяло.За мен той е добро предположение.На 100% който и да е Стиг е карал в Ф1( поне като тестер ).Такива реакции и умения( както и Хамилтън отбеляза ) не може да са подминати от Ф1 отборите просто така.А млад пилот няма е, защото просто не би имал време, много възрастен също, защото натоварването е огромно.

Link to comment
Share on other sites

....За мен лично Топ гиър>Фифт гиър....

Въпрос на вкус...за мен е точно обратното, въпреки, че бюджетът на топ гиър е доста по-голям от този на фифт гиър...но пък в 5-тата предавка всички са по-готини и свежи, а в топ-а оня като почне да се надува и да ръси тъпи английски шеги, чак лошо ми става... :sick

Link to comment
Share on other sites

Затова съм го написъл в кавички бе,човек.За какъв ме взехте,баси?Стария Стиг е Пери Макарти и го "убиха" именно защото разкри в автобиографичната си книга,че е Стиг.

perry.jpg

 

Е да ама аз изтървах кавичките ;). Пък и мисля, че се подразбира. Не може Джереми почти да се смее на камерата и да казва, че Стиг умря.....ей така: Добър ден дами и господа, Стиг не е сред нас след каскадата. Не падам от Марс :lol:

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на вкус...за мен е точно обратното, въпреки, че бюджетът на топ гиър е доста по-голям от този на фифт гиър...но пък в 5-тата предавка всички са по-готини и свежи, а в топ-а оня като почне да се надува и да ръси тъпи английски шеги, чак лошо ми става... :sick

А не си ли забелязал,че и петия зъб започват да разчупват малко сухите си ревюта точно по маниер на конкурента.Фифт гиър ми е някак си сиво,нещата които ги говорят,мога да си ги прочета като отворя интернет.Ревютата на Кларксън може да са всякакви,обаче задържат интереса ти.Гледаш ,хилиш се и си казваш"разбирам какво иска да каже" или "тоя път се усра"-никога не са ти безлични.Обаче те засягат именно субективния фактор,не са монотонна върволевица от сухи факти.А за сухите факти-за това е пистата и стиг,по категорична оценка за перформънс от това-здраве му кажи.

Link to comment
Share on other sites

А не си ли забелязал,че и петия зъб започват да разчупват малко сухите си ревюта точно по маниер на конкурента.....

Да...може би с новите серии - напудрили са ги до известна степен, но не чак колкото тях....но пак ти казвам - вкусове различни...което се и вижда най-ясно в двете основни напоследък теми тук - за най-грозните и най-красивите коли. :)

Link to comment
Share on other sites

На вас не ви ли се струва, че Том Форд и другия водещ в студиото на 5-та скорост са гейове?Сериозно.Държат се някак странно!

Link to comment
Share on other sites

На вас не ви ли се струва, че Том Форд и другия водещ в студиото на 5-та скорост са гейове?Сериозно.Държат се някак странно!

Нали това се опитах да кажа.Напъват се да копират конкуренцията и да са забавни.Дано е това де.Апък ако е другото,щом се обичат младите...... :laughing: ;) .

Link to comment
Share on other sites

По Дискавъри основно, чат-пат ги сварвам по различни други канали, в Youtube почти не гледам, че ме е яд на качеството на видеото....и последно - има много торенти с всички сезони на топ и фифт, които отдавна присъстват в колекцията ми, а даже имам и няколко в HD -видео. :D

Link to comment
Share on other sites

A кога ги дават по Дискавъри? Аз пък все се пъна да го гледам в неделя по БТВ, пък то я го пуснат, я не.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...