Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

8 minutes ago, RaptoR said:


Ами може и да са по-малко. Газта е дотук три пъти нагоре, искат още 30% вдигане, ток ще плащаме минимум двойно, днес дизелът е 2.46... Четеш ли в другите теми какво пиша от средата на август насам по тия въпроси? 

 

Днес чух, че още веднъж искат повишаване на тока.

Не, чета по основните спамерски теми. Кои теми визираш?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, w00x said:

 

Не. Показателно е обаче, че си си го помислил.


Фантазираш пак, момче. Ако търся слушалки - със сигурност ще питам теб. И до там. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Фантазираш пак, момче. Ако търся слушалки - със сигурност ще питам теб. И до там. 

 

Фантазирам? :D Не. Наблюдавам.

То хубаво ще ме питаш, но аз дали ще отговоря?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

То хубаво ще ме питаш, но аз дали ще отговоря?


Това вече зависи изцяло от тебе. За другото - гледаш в грешен космос направо. 

Link to comment
Share on other sites

В момента и за имоти не е. Ебахти боклуците, в София на зелено до парадайс мол, 2 минути от метрото.ДВУСТАЕН! За скромните 130к еуро...

 

 

 

Ако имаш 300к инвестиция в акции и крипто. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kotora said:

Ако имаш 300к инвестиция в акции и крипто. 

 

Николчо, ква София бе, момко - и ти не четеш. Гърция говоря и евентуално Майорка. Имам челни примери, освен това като казвам, че имам 300к в сметката, която е фирмена нали се сещаш, че някак би било тъпо да я зануля? В смисъл оборотни средства трябва да останат. 
Мисля си каква мотика е да имаш огромни имоти и да нямаш нормални и адекватни средства в сметката си...  

Link to comment
Share on other sites

Как вървят процентите при вас ?

Тук от 1.5 стигнаха 3. Като междувременно и Централната Банка удвои базовият процент...

Междувременно и имотите свършиха :D без майтап 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ARPAnet said:

Как вървят процентите при вас ?

Тук от 1.5 стигнаха 3. Като междувременно и Централната Банка удвои базовият процент...

Междувременно и имотите свършиха :D без майтап 


Харчи наред в нещо, иначе горим и то просташката

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

По законите на Мърфи. След смяна на масло в скоростната кутия се появи един проблем. Е днеска отидох при един майсто, който знае какво прави. И веднага постави диагноза: приплъзват ти съединителите. Поне се знае кой pack е, защото колата влиза в Авариен режим като й се настъпи газта. Та след нова година ще тряа ремонт на така прехвалената и здрава ZF8 кутия :)  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

По законите на Мърфи. След смяна на масло в скоростната кутия се появи един проблем. Е днеска отидох при един майсто, който знае какво прави. И веднага постави диагноза: приплъзват ти съединителите. Поне се знае кой pack е, защото колата влиза в Авариен режим като й се настъпи газта. Та след нова година ще тряа ремонт на така прехвалената и здрава ZF8 кутия :)  

Ауч, изглежда са изтеглил късата клечка, аз съм със същата и знам, че наистина много я хвалят, също не мога да се оплача.  Което ме подсеща, че трябва да се наканя да и сменя маслото 

2 minutes ago, kotora said:

Мхм грубо към 3 бона :) 

Това не е толкова зле, поне я ремонтират. 

Link to comment
Share on other sites

Е, като говорим за коли, днес се оказа, че моята отново не пали. Знам, че предвид това, че я продавам, не е много добре да говоря  така за нея, ама то аз съм си виновен. Ще сваля мултимедията, защото очевидно нещо с нея не е както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Те и нa X5-ците ZF-a уж е супер безпроблемен и после всички ги ремонтират. Те като свалят кутията и хидротрансформатора ще е за ремонт, ама съдба. Така е с тея автомати.

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам за Х5-ците, но в Америка тия Аудита конкретно ги пръскат от бой. Смяна на ролките на чарджъъра интейк и генерация и става 460+ коня. 

 

@ARPAnetздрави са да, но не е като да не се чупят. Като му звънях на тоя пич преди 2 седмици ми каза, че в момента при него има 3 кутии такива :D

 

Да за 3 бона, е ок след това да не прави проблеми следващите 120к км :D

Link to comment
Share on other sites

Тея кутии са с "lifetime" гаранция за здравина, като лайфтайм е 250-300к., след което кутията е за ремонт, ако си паралия продаваш колата и купуваш нова.

Link to comment
Share on other sites

Надали, не го правеше преди да сменя маслото,а не е като да не й пораздавах газ. Колата беше от Канада докара с лек удар отпред. 

Link to comment
Share on other sites

Това за автоматик или ръчка?

Аз като взимах инсигнията(автоматик) от Стефанов ми казаха - маслото на скоростната кутия не се сменя. Така ни е пратено като инструкции от Опел. Няма да го пипате. И не го пипам.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kotora said:

Надали, не го правеше преди да сменя маслото,а не е като да не й пораздавах газ. Колата беше от Канада докара с лек удар отпред. 

То винаги е така. Старото масло, малко или много се е зацапало, посгъстило и прочие, за това бачка. В момента, който сложиш ново почва да губи налягане и почва да влиза в авариен режим, или да рита, или да предърпва и т.н.

 

Както казах живота на тея кутии е 250-300к и за това маслото не се сменя. Тогава или отваряш за ремонт или сменяш колата.

Link to comment
Share on other sites

ZF препоръчват смяна на маслото м/у 80-120К км, въпреки че според BMW също няма нужда. И знам че на 5-ците като мойта поне им сменят маслата безпроблемно. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...