Jump to content

Photo

Как се правят милиарди от безплатни услуги?

• Please log in to reply
834 replies to this topic

#821 netrootbg

netrootbg

Technical Diver

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9191 posts

Posted 28 August 2018 - 13:36

Карамана е ПРОРОК! :) :punk

Забравих да го поканя в Ягерхоф,щеше да дойде. Сетих се чак когато се прибирах.

Аз също съм имал проблеми с М-тел, но съм ги решавал с тях, и смея да твърдя, че към момента по-коректен оператор в България няма.

#822 Midex

Midex

Индикатор

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 24570 posts

Posted 28 August 2018 - 15:19

Всяко зло за добро - ако беше дошъл, със сигурност щеше да ви изяде всичкото ядене. :lol:

#823 Stasio

Stasio

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 935 posts

Posted 28 August 2018 - 16:24

Всяко зло за добро - ако беше дошъл, със сигурност щеше да ви изяде всичкото ядене. :lol:

Но щеше да помогне за изпиването на бирата :)

Лаг е, когато ти идва отвътре да "поздравиш" всички роднини на работещите в Евроком.

#824 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Members ++
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 31210 posts

Posted 28 August 2018 - 18:47

Забравих да го поканя в Ягерхоф,щеше да дойде. Сетих се чак когато се прибирах.

Е как можа!?!?! Аз дори не знаех, че е в Пловдив! 

B U L F O R U M POLICE
КУРАЖ ДРУЖИНА ВЯРНА СГОВОРНА - НИЙ НЕ СМЕ ВЕЧЕ РАЯ ПОКОРНА
THE ONLY THING NECESSARY FOR THE TRIUMPH OF EVIL IS FOR GOOD MEN TO DO NOTHING
We're machines...just like everything else in Nature
Вода не утоляет жажды. Я попробовал ... однажды
Коалиция анти-чалга

#825 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16865 posts

Posted 26 September 2018 - 20:47

Следите ли драмата с гнусния траверс?

Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#826 Godfather

Godfather

hax0r

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9686 posts

Posted 27 September 2018 - 05:03

Следите ли драмата с гнусния траверс?

И ти ли почна като Виден с презумцията, че трябва да сме наясно с всичко случващо се по този шарен свят? Честно казано, нямам никаква идея за какво намекваш. :lol:

#827 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16865 posts

Posted 27 September 2018 - 08:57

Ами гнусния травестит Caroline Ada Ehmke, стоящ зад тъпотии като премахване на whitelist, щото е расистко е успял след брутален натиск от цялото SJW стадо да "убеди" Линус да въведе code of conduct и да се оттегли от Линукс Фондацията (поне за сега - временно).

Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#828 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Members ++
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 31210 posts

Posted 27 September 2018 - 09:13

И ти ли почна като Виден с презумцията, че трябва да сме наясно с всичко случващо се по този шарен свят? Честно казано, нямам никаква идея за какво намекваш. :lol:

Аз си мисля, че Пешо ме удари в земята, така щото съм поне 3 метра под кота 0...  :laughing1:

B U L F O R U M POLICE
Коалиция анти-чалга

#829 gado

gado

hairball

• WRZRU Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9868 posts

Posted 27 September 2018 - 10:04

Аз четох скоро, че Линус се оттегля (временно) заради, ъъ... прекалено емоционален изказ и да си ъъ... почине от напрежението. Ама не задълбах да разбера, че е заради онова недоразумение.

П.п. Бахти, толкова да е грозно недоразумението, че филтъра за грозници не ми позволява да го изтипосам като картинка тук.... :unhappy:

Edited by gado, 27 September 2018 - 10:06.

Човекът е основна фигура в говедовъдството...
Не яж жълт сняг.... // Ганьоо.... , Ганьоо.... !!!
М. Бенатова - национален секс символ!
...И все-таки, лучшие внедорожники делают именно в России!
Только, почему-то на гусенечном ходу и с пушкой...

#830 Godfather

Godfather

hax0r

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9686 posts

Posted 28 September 2018 - 05:59

Ами гнусния травестит Caroline Ada Ehmke, стоящ зад тъпотии като премахване на whitelist, щото е расистко е успял след брутален натиск от цялото SJW стадо да "убеди" Линус да въведе code of conduct и да се оттегли от Линукс Фондацията (поне за сега - временно).

Признавам си, тази сапунка съм я изпуснал. А тъпотията за whitelist-a го чувам за първи път. Между другото, това е термин, който буквално ежедневно използвам поне дузина пъти, ако не и повече, ама още не са ме обвинили в расизъм. :lol:

#831 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16865 posts

Posted 28 September 2018 - 09:24

В Opencode като бях, от един африкански клиент бяха написали много прочувствен и укорителен тикет, в който се оплакваха, че термините blacklist и whitelist са расистки и трябва да ги премахнем от софтуера си. Шефа ми, изрази пълното си желание да подкрепи тази благородна кауза и им пусна оферта за change request на софтуера. Като видяха цената, явно решиха, че не са чак толкова расистки термините :lol:

Но е истина, че SJW–тата масово нахлуват в IT средите и искат равни права (разбирай привилегии), искат да премахнат расизЪма, да нарушат хегемонията на белите хетеросексуални мъже в този бизнес, искат там да работят повече... джендъри... и т.н. И тази сериозна победа почва да ме плаши...

А относно въпросния траверс, един приятел написа много точно описание:

Мъж постоянно го уволняват и от 20+ години насам не може да се задържи повече от година в която и да е фирма. В един момент решава, че е жена, и че постоянно го уволняват заради сексизъм. След това създава документ изрично създаден с единствената цел да унищожава open-source проекти и да слага властта в ръцете на големите корпорации, които участват в проектите. Под предтекста на борба със сексизма.

След това този документ става популярен. И много open-source проекти биват унищожени.

А този мъж го наемат в големи корпорации, от благодарност. Но продължават всеки път да го уволняват след по-малко от година.

#832 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Members ++
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 31210 posts

Posted 28 September 2018 - 09:31

Говорете малко на български бре! Какви са тия SJW-та?

B U L F O R U M POLICE
Коалиция анти-чалга

#833 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16865 posts

Posted 28 September 2018 - 11:00

SJW = Social Justice Warrior. Тия дето искат повече жени в IT индустрията, но нямат проблем, че няма жени на нефтените платформи и в мините. Дето искат специални тоалетни за всичките видове джендъри. Дето дигат врява, като застрелят някой черен, щото обрал магазин, но нямат проблем с това, че самия той има няколко убийства. И т.н. и т.н.

#834 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Members ++
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 31210 posts

Posted 28 September 2018 - 11:06

Един вид хора, които искам да убия по особено жесток начин, но след като съм пил 3 ракии и нямам грам скрупули! 

B U L F O R U M POLICE
Коалиция анти-чалга

#835 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16865 posts

Posted 28 September 2018 - 11:27

Аз и без ракията нямам скрупули, като гледам какво правят с индустрията...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users